صفحه 822 از 2682 نخستنخست ... 32272277281281381481581681781881982082182282382482582682782882983083183287292213221822 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,211 تا 8,220 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

آيا امكان دارد ( Main Applicant)غير ديمند باشد و همسرش 12يا 16 امتيازي و پرونده بصورت ديمند بررسي شود يه مورد هست كه فايل فدرالش 3اوريل 2011بوده اما در30جولاي پاس ركوئست شده اگر اينطور باشد خيلي عاليست پست 601ملاحظه فرماييد

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A9-%29/page61
    فایل فدرال 29نوامبر
    مدیکال 9جولای
    پاس ریکویست 16 سپتامبر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    آيا امكان دارد ( Main Applicant)غير ديمند باشد و همسرش 12يا 16 امتيازي و پرونده بصورت ديمند بررسي شود يه مورد هست كه فايل فدرالش 3اوريل 2011بوده اما در30جولاي پاس ركوئست شده اگر اينطور باشد خيلي عاليست پست 601ملاحظه فرماييد

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A9-%29/page61
    بله امکان دارد.گاهی {بر اساس صلاح دید آفیسری که پرونده ی شما را بررسی میکند} در امتیاز دهی به پرونده ی شما ممکن است یکبار هم جمع امتیازات را با حالتی که همسر به عنوان Main قرار بگیرد حساب کنند و اگر این نحوه ی امتیاز دهی بیشتر به نفع شما باشد آن را در پرونده ی شما منظور میکنند.حتی اگر این کار را هم نکنند گاهی به خاطر رشته و سوابق کاری همسر متقاضی به آن پرونده اولویت دیمند بودن میدهند.البته نباید تصور کرد که بلا استثنا درمورد همه ی پرونده های مشابه این رویه اجرا میشود.نظرات آفیسرها با هم فرق دارد.در هر صورت تغییر رسمی در نام متقاضی اصلی ایجاد نمیشود و پرونده تا مرحله ی صدور ویزا به نام همان متقاضی قبلی ثبت و پیگیری میشود.

Junior Member

خدا شانس بده! رشته ی نامزد من، دیمنده(شیمی)، فایل فدرالش هم آپريل2011 است، هنوز انگار نه انگار، مدیکال هم نفرستادند براش! همه چی به شانس آدم مربوطه، بقیه چیزها رو بی خیال.

Junior Member arash5051 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

دوستان توی وبلاگ ... خوندم برای یکی از دیمندهای نوامبر و یکی از دسامبر که مصاحبه رو استانبول انجام دادند مدیکال اومده امیدوارم این یک پیش لرزه برای یه زلزله از نوع مدیکالیش باشه !
    رشته ۱۲ امتیازی، فایل نامبر کبک آپريل ۲۰۱۱، سی اس کیو ۲۸مي ۲۰۱۲، فایل نامبر فدرال ۲۵ جولاي ۲۰۱۲ ،مدیکال ؟؟؟؟

Member sahandbzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    avionic

نقل قول نوشته اصلی توسط arash5051 نمایش پست ها
    دوستان توی وبلاگ ... خوندم برای یکی از دیمندهای نوامبر و یکی از دسامبر که مصاحبه رو استانبول انجام دادند مدیکال اومده امیدوارم این یک پیش لرزه برای یه زلزله از نوع مدیکالیش باشه !
    مطمئنید دوست عزیز؟

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    من 1شنبه مدارک آپدیتم را با آرامکس فرستادم برای آنکارا امروز که چک کردم دیدم نوشته مدارک تحویل شد به Canada Security در استانبولدوستانی که مدارک فرستادن کسی هست با ارامکس چنین شرایطی برایش پیش آمده باشه
    Istanbul,Turkey 08/01/2012 11:45 AM Shipment Delivered - canada security
    Istanbul,Turkey 07/31/2012 05:39 PM Shipment Out for Delivery - Beyond Delivery Area
    Istanbul,Turkey 05:37 PM Shipment Received at Operations Facility
    Dubai Express Hub,United Arab Emirates 07/30/2012 11:12 PM Shipment Forwarded to - Istanbul,Turkey
    Network Update 09:00 AM Situation Update - Consol Bags Offloaded deu to flight cancelation
    Dubai Express Hub,United Arab Emirates 06:04 AM Shipment Forwarded to - Istanbul,Turkey
    Dubai Express Hub,United Arab Emirates 02:35 AM Shipment Received at Operations Facility
    Tehran,Iran 07/29/2012 04:29 PM Shipment Forwarded to - Dubai Express Hub,United Arab Emirates
    Tehran,Iran 02:08 PM Shipment Received at Origin Facility
    Tehran,Iran 02:08 PM Shipment Record Created
    Shipper Receiver
    Ic Anadolu
    Tehran ANKARA
    Iran Turkey
    من با کاراپست فرستادم .اول رفته آلمان از اونجا رفته استانبول ولی قراره بره آنکارا
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

سلام دوستان
    من ديروز براي CAIPS ، اقدام كردم از نوع 40$ (www.caips.ca)
    هرچند كه زود بود ولي شايد يه چيزي دستگير آدم بشه
    امروز ايميل زد كه فرم ها و رسيد پرداخت مشكلي نداره و ما فرم ها رو مي فرستيم براي CIC
    و ايشالا به حق 5 تن تا 5 سپتامبر جوابتون مياد
    خبري شد مينويسم

سلام دوستان عزیز
    ببخشید شاید سوالم بی ربط باشه ولی می خواستم بدونم عکس ها باید بی حجاب باشه دیگه؟
    مدارک آپدیت رو باید فرانسه ترجمه کنیم یا انگلیسی؟
    البته فقط سوء پیشینه است؟
    من می خوام مدارکم رو پست کنم ولی خیلی نگرانم نکنه کم و کسری داشته باشه چون خیلی چیزهای متناقضی اینجا می بینم مثل ارسال گواهی کار و ...
    می شه منو مطمئن کنید که منی که هیچ تغییری نداشته ام باز هم باید گواهی کار بگذارم یا نه؟
    ممنونم باز هم معذرت می خوام که اینقدر سوال تکراری می پرسم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط oldghoghnoos نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ببخشید شاید سوالم بی ربط باشه ولی می خواستم بدونم عکس ها باید بی حجاب باشه دیگه؟
    من می خوام مدارکم رو پست کنم ولی خیلی نگرانم نکنه کم و کسری داشته باشه چون خیلی چیزهای متناقضی اینجا می بینم مثل ارسال گواهی کار و ...
    می شه منو مطمئن کنید که منی که هیچ تغییری نداشته ام باز هم باید گواهی کار بگذارم یا نه؟
    سلام.
    دوست عزیز مجبور نیستید عکس بی حجاب بذارید، اگر مقید به حجاب هستید میتونید عکس با حجاب بذارید، اونجا نه بی حجابی اجباری و نه حجاب داشتن.
    مدارکتون باید به یکی از زبانهای انگلیسی یا فرانسه ترجمه بشه، فرقی نداره، البته اگر همه مدارکتون به یکی از این دو نا زبون باشه بهتره که آفیسر گیج نشه.
    اینکه چه مدارکی باید بفرستید هم با توجه به چندین صفحه بحث، باید خودتون تصمیم بگیرید، هیچ کسی نمیتونه بهتون تضمین بده، اگر مدارک کاریتون رو ترجمه کردید خوب بفرستید، اگر هم نکردید به نظر من نیازی نیست، باز هم خود دانید.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oldghoghnoos نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    عکس بستگی به خودتون داره... اگه خواستید با حجاب باشه حتما همه ی صورتتون معلوم باشه... یکی از دوستام که عکاس هست و شوهرش هم وکیل مهاجرت میگفت خانومهای با حجاب باید گوش هاشون معلوم باشه.. راست و دروغش پای خودش
    ترجمه بستگی به این داره که تا حالا چیکار کردین... مدارک قبلیتون به چه زبونی بوده؟ اینم مثل همونا....
    و سوال آخرتون دیگه خدا هم نمیتونه جواب بده!!!!!! هرکی یه چی میگه! لطفا خودتون تصمیم بگیرید!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)