صفحه 37 از 134 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام
    یکی از مقالات من توی کنفرانسی در نروژ اکسبت شده که مقالات میرن به ISC، همچنین از کنفرانس ذعوتنامه رسمی می آد واسه شینگن. کسانی که تمایل به مشارکت دارن، لطفا پیام خصوصی بذارن.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- کنترل (دانشگاه آزاد قزوین)

سلام دوست عزیز من فارغ التحصیل در رشته مهندسی برق هستم و مسلط به زبان انگلیسی . اگر تمایل داشتیدکه با شما همکاری کنم به من ایمیل بزنید
    ویرایش توسط hossein2266 : August 8th, 2012 در ساعت 12:31 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

با سلام.
    دوستانی که علاقمند به همکاری در مقاله در زمینه های زیر هستند پیام خصوصی بزارمد:
    1. شبکه های توزیع الکتریکی
    2. تولیدات پراکنده
    3. ادوات فکتس
    4. انرژی های نو

می تونیم در چهار سطح زیر کار کنیم:
    1. مقالات آی اس آی ایمپکت دار (3-9 ماه حداقل بعد از اتمام کار و سابمیت)
    2. مقالات ژورنال معتبر عیر آی اس آی ((1-3 ماه)
    3. مقالات کنفرانس IEEE
    4. مقالات کنفرانس های معتبر غیر IEEE

منتظر پیام های دوستان هستیم

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

ضمن عرض سلام و درود

دوستان عزیز خواهش دارم قالب تعریف شده برای پست در تاپیک رو رعایت کنید تا بشه استفاده لازم رو از تاپیک برد.

پیروز باشید
    تیم مدیریت
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل ارشد هستم پروژه ام روشهای آماری تصویر (طبقه یندی متن) بوده، مایل هستم با یکی برای مقاله در زمینه تصویر برداری پزشکی/پردازش تصویر پزشکی همکاری کنم. زبانم خیلی خوبه، یه مقاله کنفرانس لاتین IEEE هم چاپ کردم. اگه کسی خواست پیام بذاره

نقل قول نوشته اصلی توسط shivana63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در زمینه اطلاعاتی داره یا کار کرده
    تعیین سیستمهای کنترلر PI با اسافاده از روش PSO
    سلام...پروژه کارشناسی من pso روی pid بود...مقاله فارسی هم نوشتیم ولی داده هاش کمه و الان ارشد مخابراتم و وقت ندارم واسش...مقطع و اسم دانشگاهتونو بگین شاید همکاری کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    من دو تا مقاله کنفرانسی در زمینه ی: 1) مقابله با حمله پارازیت به کمک تئوری بازی و 2) یک الگوریتم برای لایه mac در IEEE 802.22 دارم. کسی را می خوام که ترجمه ی مقاله را بر عهده بگیره و در مورد هزینه هم کمک اصلی را انجام بده. کسی بود به من پیام خصوصی بدهد. مرسی
    پروژه من هم game theory هستش ... QoS با روش game theory. به نظرم موضوعاتمون شباهت داره...خوشحال میشم

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

سلام
    من در زمینه نهان کاوی به شدت احتیاج به همکاری دارم
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Junior Member

با سلام
    من فارغ التحصیل ارشد کامپیوتر هستم. اگر کسی مقاله ای بسیار قوی در زمینه های پردازش تصویر، شناسائی الگو در گرایش هوش مصنوعی و همچنین یکپارچه سازی کاربردها و یا نرم افزارها در گرایش نرم افزار دارد، حاضرم در تکمیل آن همکاری داشته باشم. ((هر زمانی که این پیام رو میخونید، میتونید پیام بدید، اگه مقاله خوبی بود حتما همکاری میکنم))
    ویرایش توسط ariaie : August 9th, 2012 در ساعت 04:11 PM دلیل: ...

دوستان من شدیدا نیاز به راهنمایی و یا کمک دوستانی که مقاله دارند دارم. دانشجوی ترم دوم کارشناسی ارشد معماری کامپیوترم و یکی از اساتیدمون از ما یک مقاله خواسته و بدون مقاله 8 نمره امتحان فاینالمون رو از دست می دیم. این استاد ظاهرا اصلا موضوع مقاله هم واسش مهم نیست که چی باشه فکر می کنم فقط به این منظور که یه پوئن برای خودش محسوب بشه این کارو کرده و خیلی هم دیگه وقت ندارم فکر کنم حداکثر 1 یا دو هفته.
    به هر حال اگر هر کدوم از دوستان بتونن به هر نحوی کمک من بکنن من حتما حاضرم به نحوی دیگر جبران کنم. من ترجمه مقالات تخصصی رو خیلی خوب انجام میدم خصوصا در زمینه NoCو پردازش تصویر و انواع شبکه های adhoc و nano دلیلش هم این بوده که تو این دو ترم اغلب استادها در زمینه درسشون به ما سمینار دادن که انجام بدیم و من هم مقالات زیادی ترجمه کردم و از طرف دیگه برای اینکه بتونم علاقه خودم هم برای انتخاب موضوع پایان نامه بهتر بشناسم مقالات زیادی در شاخه های مختلف ترجمه کردم. حتی اگر لازم هست حاضر هستم هزینه ای هم برای آن بپردازم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)