صفحه 15 از 130 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

دوباره سلام
    از دوستان اگه کسی باشه که به سوالام (4 سوال) کامل جواب بده ممنون میشم. ???

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi563
    دوباره سلام
    از دوستان اگه کسی باشه که به سوالام (4 سوال) کامل جواب بده ممنون میشم. ???
    درسته astar تنها برای دکترا هست نه برای فوق ، اما گه بخواین می تونید از لیسانس به دکترا اقدام کنید می تونید از astar اقدام کنید.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

از دانشگاه های سنگاپور کدام در رشته مهندسی مکانیک قوی است

Junior Member

پیش فرض دكتري با هزينه شخصي ( راهنمايي)

سلام دوستان براي دكتري برق قدرت كه خودم دنبالش هستم مي خواهم با هزينه شخصي اقدام كنم مثلا براي ntu ساير دانشگاهاي مورد قبول براي دكتري دز ايران و چون عجله دارم چون براي عضويت در هيات علمي دانشگاه آزاد گفته اند مدركي بياور كه دار يپذيرش دكتري مي گيري . آيا با پول مي شود پروسه پذيرش را سريع كرد با توجه به فوق ليسانسم از علم و صنعت است و مقاله چاپ شده و مدارك آموزشي از اين چيزها زياد دارم و مقاله به ژورنال خارجي فرستادم و منتطر جواب هستم و ielts را يك ماه ديگر امتحان مي دهم اگر خواستند toefl , gre امتحان مي دهم . تنها مشكل من گرفتن سريع فيدبك از دانشگاه براي پذيرش دكتري. و در آخر كسي از دوستان كل هزينه دكتري با زندگي كردن تخميني مي داند.

پیش فرض پاسخ : دكتري با هزينه شخصي ( راهنمايي)

تا اون جا که می دونم اگر هيات علمي دانشگاه آزاد بشی که احتمالا خودشون کمک هزینه ادامه تحصیل هم می دن...در واقع شما را بورس می کنند.... البته به شرطی که رشته شما جزو رشته های مورد نیاز دانشگاه باشه....... در ضمن GRE , Toefl هم که لازم دارید... بهتره هر چه سریعتر این امتحانات را بدید که پروسه سریعتر جلو بره.... موفق باشید
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دكتري با هزينه شخصي ( راهنمايي)

گمان نکنم برای این دانشگاه های سنگاپور پذیرش بدون فاند هم بتونه پروسه را جلو بیاندازه. شما زودتر دنبال فرستادن مدارکتون باشید. حتی بدون تافل و GRE سریعتر اقدام کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi563
    سلام وقت بخیر
    من ترم آخر مهندسی کامپیوتر نرم افزار تو یکی از موسسات غیر انتفاعی زنجان هستم.(غیر انتفاعی روزبه) میخواستم برای سنگاپور برای فوق تو رشته شبکه های کامپیوتری شرکت کنم. چند
    تا سوال داشتم:
    1- من مدرکمو تیرماه میگیرم و میخواستم برای مرداد ماه یعنی آگوست 2009 پذیرش بگیرم.از کجا باید شروع کنم آیا اول باید آپلای آنلاین کنم ؟ کی چه تاریخی؟
    2- من 7 یا 8 مقاله دارم اونم تو مجلات داخلی و هنوز مقاله ای تو مجلات خارجی ندارم؟آیا مجلات داخلی رو قبول می کنن؟البته سعی می کنم تا اون موقع تو یه خارجی چاپ کنم.
    3- معدلم هم حدود 16 تا 16.50 هست؟راستی مدرک مهندسی شبکه مایکروسافت رو از مجتمع فنی تهران دارم و میخوام برای اصلش که برای مایکروسافته اقدام کنم؟دوره های سیسکو رو هم دارم میگذرونم آیا تاثیری تو پذیرش داره؟
    4- برای فوق فقط ntu و nsu رو باید بزنم.a-star نمیشه چون شنیدم فقط برای دکتراست
    ممنون می شم راههنماییم کنید
    سلام
    1- اینو دیگه باید از توی سایت های دانشگاه های سنگاپور ببینید. خودتون با دقت مطالعه کنید که یک وقت اشکالی پیش نیاد. من خودم فعلا قصد اپلای ندارم. تاریخ ها دستم نیست.
    2. مفاله های داخلی هم خیلی موثرند.
    3. اون که فرمودید هم بی تاثیر نمی تونه باشه. معدلتون هم خوبه.
    توصیه به همه دوستان. هر چیزی که فکر می کنید به کارهای آکادمیکتون ربط داره بنویسید و فکر نکنید که مهم نیست. هر چی نرم افزار بلدید یا دوره دیدید و کار کردید یا کار آموزی رفتید و خلاصه هر چی که فکرش را می کنید حتی خودتون فکر می کنید بی ارزشه ولی برای اونها ممکنه نشانه فعال بودن شما باشه و تاثیر مثبت داشته باشه.
    4. این سواله؟! یا جمله خبری است!! گذشته از شوخی بله اگر فقط می خواهید برای فوق اقدام کنید نمی تونید از a-star استفاده کنید. ویکی را حتما بخوانید. مطالب مربوط به a*star در ویکی تقریبا کامل و به روز هستند.
    موفق باشید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bp1368
    از دانشگاه های سنگاپور کدام در رشته مهندسی مکانیک قوی است
    دانشگاه NUS مگر اینکه یک سوِژه کاری خاصی مد نظر شماست!

من جواب سوال خودم رو پس از مکاتبه با NTU گرفتم و گفتم اینجا بذارم چون سوال خیلی ها بود

1- هر دو نوع master یعنی (by course ,by research ) به phd ختم میشوند

2- بورسهای داخل دانشگاه تنها برای phd هست و کسانی که برای master اقدام می کنند باید از منابع خارج از دانشگاه استفاده کنند.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

دوستاني كه در Singa براي August 2009 اقدام كردند، خبري هنوز نشده ؟
    به من ايميل زدند كه كپي پاسپورتي كه فرستادي Certify شده نيست و كپي Certify شده‌اش رو سريع بفرست، حالا اين پاسپورت ما داره تاريخ انتقاش هم سر مياد و حدود يك سال ديگه اعتبار داره، من كجا ببرم كپي‌اش رو مهر و امضا كنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)