صفحه 22 از 28 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

پیش فرض پاسخ : OSHC

با سلام
    خبری بسیار خوش برای دانشجویان دانشگاه ملبورن که در سال 2012 پذیرفته شدند در رابطه با بیمه:
    من امروز ایمیل زیر را از اداره بورس دریافت کردم:

Dear Student
    I’m very pleased to be able to advise you that, in recognition of the increasing costs of Overseas Health Cover (OSHC) for international students, the University has decided to pay the cost of Single Cover for all Graduate Research students commencing in 2012.

What happens next?

If you already hold a scholarship which provides OSHC then you will not require reimbursement. Please let us know at the earliest opportunity if you already hold a scholarship which provides OSHC in 2012.

2012 commencers who have already paid their OSHC will have some or all of this amount reimbursed by Melbourne Scholarships (MS) staff. You do not need to show receipts or apply for this. The amount paid to you will be the 2012 Single Rate of $2177. If you have already paid for, or require in the future, family/dual cover, you will need to fund the difference between Single and Family cover yourself.

There is no need for you to email us when you have done this. If we see that your banking details are entered by August 31st, you will receive the reimbursement by September 28th. If your banking details are not in by this date then you will be paid on a following fortnightly pay date cycle. If you do not receive your reimbursement within 4 weeks of updating your banking details please contact us.
    موفق باشید

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

کسی صرافی مطمئن برای پرداخت OSHC سراغ داره که با استرالیا کار کنه و سریع باشه؟ بهم پیغام بدید لطفا
    God does not play dice
    Albert Einstein

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

ببخشید که مطلبم طولانیه.
    من از کانادا و استرالیا برای ژانویه و مارچ پذیرش دارم. داشتم مدارکم رو آماده میکردم که بفرستم واسه سفارت کانادا که امروز خبر رسید کانادا کلا سفارتشو تو تهران بسته. با این اوضاع گرفتن ویزا با ریسک زیادی همراه هست. حالا میخوام همزمان واسه هر دو جا اقدام کنم. دانشگاه استرالیا 1425$ بابت OSHC میخواد تا CoE رو صادر کنه.
    1- حالا سوال اینه که اگه ویزای کانادا زودتر اومد، OSHC رو پس میدن؟
    2-اگه آره، چطوری پس میدن؟ ما که مستر کارد و ویزا کارد و ... نداریم و پول رو باید از طریق صرافی و با کارت افراد خارج از کشور بپردازیم. بانک هامون که تحریمند.
    3- این 1425$ شامل چه مدتی هست؟ واسه 1 سال یا هر 3 سال؟
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    ببخشید که مطلبم طولانیه.
    من از کانادا و استرالیا برای ژانویه و مارچ پذیرش دارم. داشتم مدارکم رو آماده میکردم که بفرستم واسه سفارت کانادا که امروز خبر رسید کانادا کلا سفارتشو تو تهران بسته. با این اوضاع گرفتن ویزا با ریسک زیادی همراه هست. حالا میخوام همزمان واسه هر دو جا اقدام کنم. دانشگاه استرالیا 1425$ بابت OSHC میخواد تا CoE رو صادر کنه.
    2-اگه آره، چطوری پس میدن؟ ما که مستر کارد و ویزا کارد و ... نداریم و پول رو باید از طریق صرافی و با کارت افراد خارج از کشور بپردازیم. بانک هامون که تحریمند.
    پول بیمه برای کل 4 سال هست و شایدم 4 سال و 6 ماه.
    جواب سوال اول و دومتو نمیدونم!!!

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    پول بیمه برای کل 4 سال هست و شایدم 4 سال و 6 ماه.
    جواب سوال اول و دومتو نمیدونم!!!
    ممنون از جوابتون.
    دوستان لطفا جواب سوال 1 و 2 رو بدین. بدلیل مشکلات مالی واسم مهمه که بدونم آیا OSHC رو پس میدن یا نه. و اگه آره، چطوری؟

ممنون از جوابتون.
    دوستان لطفا جواب سوال 1 و 2 رو بدین. بدلیل مشکلات مالی واسم مهمه که بدونم آیا OSHC رو پس میدن یا نه. و اگه آره، چطوری؟
    ,واسه کل دوره تحصیلتون هست این مقدار بیمه. اگر ویزا نیاد میدونم پس میدن اما در صورت کنسل کردن ویزا (که شما اگر ویزای کاناداتون بیاد میخواین کنسل کنین دیگه ) این رو اطلاعی ندارم. راستش مشکل خودم هم هست.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

ببخشید که مطلبم طولانیه.
    سلام
    پست شماره 200 صفحه 20 همین تاپیک روبخونید!
    قبل از مطرح کردن سوالتون جستجو کنید!
    ممنون
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

من از دانشگاه در مورد اینکه OSHC رو پس میدن یا نه سوال کردم. اینم جوابشون:
    If you do not make it to Australia, the OSHC is refundable.

What I mean is, if for some reason you are unable to make it to Australia (due to personal or Visa issues), your OSHC will be refunded (given back) to you.

It is refunded to a foreign bank account of your choice.

Junior Member

دوستان سلام
    من می خوام از Medibank بیمه بخرم، توی مراحل خرید یه قسمت داره به نام Australian Residential Details که آدرس محل سکونت استرالیا رو می خواد!
    کسی می دونه چی باید بنویسم؟

یه سوال دیگه اینکه دانشگاه گفته باید 2240$ پرداخت کنی ولی من که برای 4 سال +6 ماه calculate کردم میشه 2160$. اگه اینو بخرم مشکلی پیش نمیاد؟ (دانشگاه گیر نمی ده؟)
    ممنون

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

نقل قول نوشته اصلی توسط smsn20 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من می خوام از Medibank بیمه بخرم، توی مراحل خرید یه قسمت داره به نام Australian Residential Details که آدرس محل سکونت استرالیا رو می خواد!
    کسی می دونه چی باید بنویسم؟

یه سوال دیگه اینکه دانشگاه گفته باید 2240$ پرداخت کنی ولی من که برای 4 سال +6 ماه calculate کردم میشه 2160$. اگه اینو بخرم مشکلی پیش نمیاد؟ (دانشگاه گیر نمی ده؟)
    ممنون
    هر چی دانشگاه گفته باید پرداخت کنی
    God does not play dice
    Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)