صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: دانشگاه ucsi مالزی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Chemical Engineering, Islami Azad University

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ucsi و . ..

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan.r نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ucsi پذیرشکارشناسی ارشد گرفتم اما داخل پذیرش نوشته مشروط به تافل 550یا ایلتس 5.5،می خواستم بپرسم باید برای وزارت علوم تافل راببرم
    اصلا این پذیرش مورد تایید وزارت علوم هست؟چون داخل سایتش نوشته پذیرش باید غیر مشروط باشه(در صورتی که این به شرط داشتن تافل 550 است) اما موسسه می گفت قبول می کنند منم شک کردم

مرسی از این که پاسخم را می دهید
    اینجا رو ببینید:

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/DocLib/مالزی.htm

این دانشگاهی که گفتید :

University College Sedaya International (UCSI)

13- تامقطع کارشناسی در رشته های مهندسی برق و مکاترونيک، موسيقی، مديريت بازرگانی، مديريت IT ، معماری، علوم اجتماعی. مدارک مقطع کارشناسی ارشد در رشته های ياد شده با بررسی کيفی (اخذ آزمون، بررسی پايان نامه، درخواست مقاله) قابل ارزشيابی است.

بقیه دانشگاههای مالزی و اینکه از نظر سازمان سنجش اعتبارشون چطوره رو میتونید تو همین آدرس ببینید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ucsi مالزی

من میخوام برای این دانشگاه اپلی کنم شنیدم خیلی سخت میگیره من یکی از دوستم که رشته معماری میخوند اونجا الان دانشگاشو عوض کرده اگه دوستان کسی اطلاعی داره که رشته ی معماری در ucsi تا چه حد سخت میگیرن لطفا اطلاعاتشو شیر کنه
    FFN : Nov 2010 , 120K Quebec Investor , MEDICAL RECEIVED 12 JUNE 2014

Junior Member

سلام به همه دوستان من تقریبا کارام انجام شده و می خوام تو یو سی اس آی عمران بخونم و تا کمتر از یه ماه دیگه عازم هستم.
    ولی خیلی از دوستان و آشنایان می گن که مدرکش خوب نیس و سطح علمی دانشگاه پایین هستش . از کسایی که اونجا می خونن خواستم بپرسم که لیسانس دانشگاه ucsi تو دنیا مورد قبول هست ؟ یعنی واسه ارشد میشه یه دانشگاه خوب Apply گرفت ؟ در کل اگه توضیحاتی در مورد سطح علمی دانشگاه بدین ممنون میشم .

Junior Member

من کلا از این دانشگاه خوشم اومده . هم امکانات خوبی داره هم اینکه ساپورت خوبی داره و آنلاین همه سوالات آدمو جواب میده و کلی هم جایزه گرفتن دانشجویاش.
    من لیسانس مکانیک دارم اما میخوام از اول برم کارشناسی نرم افزار بگیرم خیلی علاقه دارم. بنظرم دانشگاه خوبی میاد و برام هم اصلا مهم نیست که مورد قبول وزارت علوم باشه یا نه چون نمیخوام بعدش بیام ایران. تازه آدم میتونه خوب درس بخونه بعدش بره برای فوق لیسانس یک دانشگاه که بهتر باشه .
    یعنی از دانشگاه آزاد خودمون که کلا توی ۴ سالش به اندازه ۱ روز هم آدم چیزه مفید یاد نمیگیره بد تره ؟؟؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)