صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 93

موضوع: راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینترنتیPC)

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

پیش فرض راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینترنتیPC)

سلام
    این تاپیک رو برای بحث کردن در مورد برنامه های چت اینترنتی و کارت های تلفنی ای که بچه ها بعد از اسکان در آلمان از طریق اونها با خانواده و دوستان ارتباط برقرار می کنن ایجاد کردم.
    لطفا کارت های تلفن و برنامه های کامپیوتری خوب و ارزان رو که در شهرتون برای این منظور استفاده می کنید اینجا بنویسید.
    همچنین بد نیست که مشکلاتتون رو در کار با برنامه های چت و تلفن کنفرانس هم بذارید تا بشه درد دوری از عزیزان رو کمتر کرد.
    اگه لینک دانلود این برنامه ها توی اینترنت رو هم بذارید، که چه بهتر!
    امیدوارم این تاپیک مفید باشه.

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینتر

یه تاپیک تو انجمن امریکا واسه همین ارتباط هست..
    خیلی ها از google talk استفاده میکنن والا ما که همیشه skype میکردیم خیلی هم خوب بود ..فقط باید خانواده اینترنت نامحدود بگیرن که اونم 12 تومنه تو ماه فکر کنم
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینتر

من از برنامه Webcalldirect استفاده میکنم، نرخش خیلی خوبه( از این ارزونتر ندیدم!) و کیفیتش هم قابل قبوله. بعد از هر شارژ، تا 90 روز اعتبار رایگان میده که میشه به خیلی از کشورها رایگان تماس گرفت.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Superstar

من از voipstunt استفاده می کنم، 2 سنت به تلفن ثابت ایران (با مالیات 3 سنت).

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

oovoo هم messenger خوبیه، هم ویدئو داره هم صدا، می تونید رایگان دانلود کنید از سایتش:

سایت مربوط

بچّه های که گوشی با سیستم عامل Android یا iOS دارن، می تونن نرم افزار (Application) های Viber (فقط صدا و امکان ارسال عکس) و whatsapp (برای ارسال ویدئو و عکس) رو استفاده کنن.

از viber به جز با wifi، با GPRS هم میشه پیغام فرستاد (هزینه شو نمی دونم چجوریه بستگی داره دیگه!)

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    من از voipstunt استفاده می کنم، 2 سنت به تلفن ثابت ایران (با مالیات 3 سنت).
    بعد از هر بار شارژ، چیزی به عنوان اشانتیون هم میده؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    بعد از هر بار شارژ، چیزی به عنوان اشانتیون هم میده؟
    خیر .

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    یه تاپیک تو انجمن امریکا واسه همین ارتباط هست..
    خیلی ها از google talk استفاده میکنن والا ما که همیشه skype میکردیم خیلی هم خوب بود ..فقط باید خانواده اینترنت نامحدود بگیرن که اونم 12 تومنه تو ماه فکر کنم
    من امروز اسکایپ رو راه انداختم و با کامپیوتر خونمون هم تستش کردم . هیچ مشکلی نبود. ظاهرا کاملا رایگان هم هست. پس این هزینه ها فقط برای برقراری تماس تلفنی هستش یا اینکه بعدا اسکایپ هم برای من پولی میشه و این اول کاره که مجانی داره کار میکنه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    من امروز اسکایپ رو راه انداختم و با کامپیوتر خونمون هم تستش کردم . هیچ مشکلی نبود. ظاهرا کاملا رایگان هم هست. پس این هزینه ها فقط برای برقراری تماس تلفنی هستش یا اینکه بعدا اسکایپ هم برای من پولی میشه و این اول کاره که مجانی داره کار میکنه؟
    اسکایپ همیشه رایگانه، اینی که ما میگیم پولیه برای تلفن زدن هست.

بچه ها من از یه نرم افزاری استفاده می کنم که صدا برگشت داره همیشه. یعنی کسی که ایران پشت تلفنه صدای خودش رو هی می شنوه . این هایی که شما می گین برگشت صدا نداره؟

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)