صفحه 577 از 1371 نخستنخست ... 774775275675685695705715725735745755765775785795805815825835845855865876276771077 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,761 تا 5,770 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    یه استاد تو آمریکا هستش که من تو مقالاتم به کارهای اون رفرنس دادم و اینو تو ای میلم هم گفتم و کارهامون کاملا تو یه زمینه س. این جوابش به ای میل اولمه:

Your academic record is very impressive and I would like to bring you here as a PhD student. Funding is of course the problem and I have no research support at this time, although this situation can improve in the future.

You could apply to our graduate school and seek financial aid which could be available in the form of a Teaching Assistant (TA) position which might keep you going for 12 months—hopefully research funds might be available by then. TA positions are highly competitive, however with your record and teaching experience I could imagine you would be a strong candidate.

Are there any other scholarships you might apply for to support your further education in the US?

Please let me know if you have any other questions.

من هم تو جواب بهش اینو فرستادم:
    Thank you for your kind and swift reply. It would be a great pleasure for me, and I am very keen to research under your supervision in Colorado. However, unfortunately, I do not have any financial support yet; therefore, I am looking for a position with financial aid for the Fall 2013.

I would really appreciate it if you could let me know about the availability of other scholarships in your university and when the TA positions are usually defined there.

البته من نمی تونم به امید TA بمونم! اما به هرحال استادش خیلی خوبه! سوالم رو راجع به فاند از گروه dmision پرسیدم و اونهام یه چیزهائی گفتن. حالا حدود سه هفته شده لطفا بگین چکار کنم؟ ممکنه اصلا ای میلمو ندیده باشه؟! می تونم راجع به مقاله ای که الان دارم کار می کنم و ایشون 2012 یه مقاله ای تو همین زمینه داشته بهش بنویسم (اما آخه هنوز به نتیجه خوبی توش نرسیدم)! می دونم این استاده خیلی سخت به ای میل حواب میده اما با ای میل اولش فکر کردم که جوابم رو بده اما نداد! شایدم من خیلی بد بهش نوشتم بهش برخورده!
    من پيشنهاد ميدم هر جوريه اين شانسو از دست ندي. اگر بتوني TA بگيري قطعا با تلاش و كمكش RA در ترم هاي بعد بهت ميده. من بنظرم در مورد مقاله ايي كه كار ميكني باهاش تماس بگير. نبايد بهش ميگفتي تو اگر منبع ديگه ايي سراغ داري خبرم كن. معمولا براي اسكولارشيپ خود دانشجو اقدام ميكنه و ثبت نام ميكنه. استاد عملا بيشتر فاند پروژه دستشه. حالا برو ببين شرايط اسكولارشيپ دانشگاهه چيه؟ اگر مجاز بودي فرمهاشو پر كن. به اينم ايميل بزن بگو براي TA‌بايد با كدوم استاد تماس بگيرم علاقمنديمو اعلام كنم. با خودشم در مورد مقاله در ارتباط تنگاتنگ باش. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    امیدوارم که حال همگی خوب باشه.
    من از اوایل شهریور شروع به ایمیل زدن به استادا کردم و همونجوری که انتظار داشتم اکثرا جواب ندادن و اوناییم که جواب می دادن همشون میگفتن فاند نداریم و از این حرفا.
    تا اینکه چند وقت پیش یکیشون جواب داد که به نظر میاد خوب کار کردی و گزینه ی خوبی هستی و اپلای کن واسه دانشگاه. من تماسمو باهاش حفظ کردمو بهش گفتم چند تا مقالاتم خوندم و مایلم پروژه لیسانس رو هم در مورد اون انتخاب کنم. تا اینو گفتم هی شروع کرد سوال کردن و اینکه کدومو خوندی؟ advisor ت کیه؟ اگه چیزی نوشتی درمورد پروژت با هام share کن و آخر سرم گفت بیا Skype حرف بزنیم باهم و البته گفت من master نمیگیرم واسه direct phd خیلی استقبال میکنم. سرتونو درد نیارم رفتم دانشگاه درباره پروژه با یکی استادا حرف بزنم تا قضیه و اسم استادا بهش گفتم گفت که با هم رفیق فابریک بودیم توو آمریکا و کلی رفت و اوومد خانوادگی داشتیم وروردی یه سال بودیم اوون اونجا استاد شدو من برگشتم ایران. به استاده ایمیل زدم گفتم استاد راهنمام فلانیه گفت میشناسمش.
    اولا میخواسم از دوستان سوال کنم که اصلا خوشش اومده که گفته بیا صحبت کنیم یا اینکه میخواد توو آب نمک بخوابونه و اینکه معمولا چیا میپرسن توو تماس تلفنی از دوستایی که تجربه داشتن؟ و ثانیا اینکه کلا پروسه اپلایمو چجوری ادامه بدم؟ اصلا ارزش داره پروژه لیسانسمو بذارم رو این کار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    امیدوارم که حال همگی خوب باشه.
    من از اوایل شهریور شروع به ایمیل زدن به استادا کردم و همونجوری که انتظار داشتم اکثرا جواب ندادن و اوناییم که جواب می دادن همشون میگفتن فاند نداریم و از این حرفا.
    تا اینکه چند وقت پیش یکیشون جواب داد که به نظر میاد خوب کار کردی و گزینه ی خوبی هستی و اپلای کن واسه دانشگاه. من تماسمو باهاش حفظ کردمو بهش گفتم چند تا مقالاتم خوندم و مایلم پروژه لیسانس رو هم در مورد اون انتخاب کنم. تا اینو گفتم هی شروع کرد سوال کردن و اینکه کدومو خوندی؟ advisor ت کیه؟ اگه چیزی نوشتی درمورد پروژت با هام share کن و آخر سرم گفت بیا Skype حرف بزنیم باهم و البته گفت من master نمیگیرم واسه direct phd خیلی استقبال میکنم. سرتونو درد نیارم رفتم دانشگاه درباره پروژه با یکی استادا حرف بزنم تا قضیه و اسم استادا بهش گفتم گفت که با هم رفیق فابریک بودیم توو آمریکا و کلی رفت و اوومد خانوادگی داشتیم وروردی یه سال بودیم اوون اونجا استاد شدو من برگشتم ایران. به استاده ایمیل زدم گفتم استاد راهنمام فلانیه گفت میشناسمش.
    اولا میخواسم از دوستان سوال کنم که اصلا خوشش اومده که گفته بیا صحبت کنیم یا اینکه میخواد توو آب نمک بخوابونه و اینکه معمولا چیا میپرسن توو تماس تلفنی از دوستایی که تجربه داشتن؟ و ثانیا اینکه کلا پروسه اپلایمو چجوری ادامه بدم؟ اصلا ارزش داره پروژه لیسانسمو بذارم رو این کار؟
    ای بابا ! واسه بعصی ها هم شانس در خونشون رو می زنه اینطوری عکس العمل نشون می دن! یعنی چی ارزش داره پروژه لیسانسم رو بزارم رو اینکار! آخه پروژه لیسانس که کلا مگه چقدر ارزش می تونه داشته باشه! بچه ها که توی لیسانس کار تحقیقاتی چندانی نمی کنند ! معمولا نتیجه کارایی که قبلا انجام شده رو با هم یه مقایسه می کنند و... یه جوری می گی پروژه لیانسم انگار راجع به تز دکتری حرف می زنین..
    خیلی کم پیش می یاد که استاد های ما رو اون ور بشناسن! این طوری هم که از شما راجع به جزئبات پرسیده یعنی شانس دارین

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    ای بابا ! واسه بعصی ها هم شانس در خونشون رو می زنه اینطوری عکس العمل نشون می دن! یعنی چی ارزش داره پروژه لیسانسم رو بزارم رو اینکار! آخه پروژه لیسانس که کلا مگه چقدر ارزش می تونه داشته باشه! بچه ها که توی لیسانس کار تحقیقاتی چندانی نمی کنند ! معمولا نتیجه کارایی که قبلا انجام شده رو با هم یه مقایسه می کنند و... یه جوری می گی پروژه لیانسم انگار راجع به تز دکتری حرف می زنین..
    خیلی کم پیش می یاد که استاد های ما رو اون ور بشناسن! این طوری هم که از شما راجع به جزئبات پرسیده یعنی شانس دارین
    :دی ممنون از راهنماییت دوست عزیز. آره میدونم ارزش چندانی نداره اما منظورم کلی بود. راسش اینم که گفته میخوام بات حرف بزنم میترسم یجورایی تپق بزنم کارو خراب کنم

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان این ایمیل از یه استاد تو انگلیس دریافت کردم. Thank you for your email and interest in PhD study at XXXXX. Your academic background looks strong and relevant to my research interests. You can submit a formal application to the University by following links from XXXXX
    You will need to think about funding. At this point I do not envisage having funds for an overseas PhD student in 2013. اینجور که معلومه جوابش تمپلیت نیست. اما مشکل اصلی فاند هستش. با این جوابش کلا بیخیالش شم؟ یا به نظرتون ارزش داره که ادامه بدم؟ (کل جوابای انگلیس اینجوری بودن. یعنی علاقه مندن که قبولت کنن ولی مشکل اصلیشون ندادن هزینه تحصیلی هستش. فک کنم دیگه بهتره وقتمو با دانشگاههای انگلیس تلف نکنم. چون آخرش دیگه همین جواباست!!!!) به نظرتون بهترین جواب به این استاد چیه؟ ممنون از کمکتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان این ایمیل از یه استاد تو انگلیس دریافت کردم. Thank you for your email and interest in PhD study at XXXXX. Your academic background looks strong and relevant to my research interests. You can submit a formal application to the University by following links from XXXXX
    You will need to think about funding. At this point I do not envisage having funds for an overseas PhD student in 2013. اینجور که معلومه جوابش تمپلیت نیست. اما مشکل اصلی فاند هستش. با این جوابش کلا بیخیالش شم؟ یا به نظرتون ارزش داره که ادامه بدم؟ (کل جوابای انگلیس اینجوری بودن. یعنی علاقه مندن که قبولت کنن ولی مشکل اصلیشون ندادن هزینه تحصیلی هستش. فک کنم دیگه بهتره وقتمو با دانشگاههای انگلیس تلف نکنم. چون آخرش دیگه همین جواباست!!!!) به نظرتون بهترین جواب به این استاد چیه؟ ممنون از کمکتون
    اگر هزينه ميتوني بدي و استاد يا دانشگاهش خوبه ميتوني جز گزينه هاي اپلايت در نظر بگيري . اگر فاند نياز داري كه كلا بي خيال بايد بشي. شادزي بازش تشكر كن و بگو مشكل هزينه داري و اگر حتي ميشه پارشيالي مثلا صاپورت شي تا سال بعد بهت كمك هزينه بدن خيلي بهتر بود. البته اگر با پارشيالي هم موافق باشي. كلا تشكر كن.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    این جوابیه که از یک استاد گرفتم به نظرتون تمپلیته؟

Thank you for your email and showing interest in my research. I would have several projects on membrane separations and I strongly recommend you to apply formally for the PhD program at xxxxx. Please let me know if you have any questions.

حدودا دو سه هفته پیش یه استاد ریز نمراتمو خواسته بود که بعد دو سه هفته جواب نداد من فکر کردم که ایمیلم بهش نرسیده و دوباره دیروز براش فرستادم که الان جواب داده
    Dear Kaveh,
    Please go ahead and apply for MSc at the xxxxxx. Put my name as your supervisor
    Sincerely
    xxxxxx
    حالا این منظورش چیه فاند بهم می ده یا نه؟(دانشگاه کاناداست)
    من واسه این دانشگاه فرستادم تا اگه جایه دیگه پذیرش نگرفتم بیچاره نشم! دانشگاش اصلا خوب نیست(منیتوبا) و من می تونم هزینشو خودمم تقبل کنم ولی به این امید بودم که بهم فاند بده!(از طرفی هنوز از هیچ استاد دیگه ای به جز تو استرالیا که استاد هیچ نقشی نداره ok نگرفتم و هنوز نمی خوام اینو از دست بدم) به نظر دوستان مطرح کردن فاند درسته یا نه؟
    ویرایش توسط kaveh6 : September 7th, 2012 در ساعت 08:26 PM

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    حدودا دو سه هفته پیش یه استاد ریز نمراتمو خواسته بود که بعد دو سه هفته جواب نداد من فکر کردم که ایمیلم بهش نرسیده و دوباره دیروز براش فرستادم که الان جواب داده
    Dear Kaveh,
    Sincerely
    xxxxxx
    من واسه این دانشگاه فرستادم تا اگه جایه دیگه پذیرش نگرفتم بیچاره نشم! دانشگاش اصلا خوب نیست(منیتوبا) و من می تونم هزینشو خودمم تقبل کنم ولی به این امید بودم که بهم فاند بده!(از طرفی هنوز از هیچ استاد دیگه ای به جز تو استرالیا که استاد هیچ نقشی نداره ok نگرفتم و هنوز نمی خوام اینو از دست بدم) به نظر دوستان مطرح کردن فاند درسته یا نه؟
    دوست عزیز استادهای اون طرف اصلا وقت نمیذارن حتی ای میلت رو بخونن،وقتی به این صراحت بهت میگه برو و اپلای کن و اسم منو بنویس یعنی اینکه روی من حساب کن. دیگه جواب از این مستقیم تر؟؟؟؟ منی توبا خوب نیست؟برو توی رنکینگ نگاه کن جز بهترین هاس!!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    Dear Kaveh,
    Sincerely
    xxxxxx
    شما در مورد فاند پرسيدي؟‌ ايشون كه اشاره ايي نكرده. استادي كه فاند ميده مستقيم تو ايميل حرف ميزنه نه تو لفافه.اگرم نپرسيدي بپرس. فرقي در كل قضيه ايجاد نميشه.من بعيد ميدونم جز تمپلت باشه. چون ايشون نهايتا به كيمته واگذارتون كرده و گفته اگر قبول شي من سوپروايزرت ميشم. اين كمي از تمپلت بهتره. يعني به هر كي با شرايط شما اينو ميگه. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)