صفحه 50 از 98 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 972

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2013

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

فکر می کنم تو ایران خیلی ها هستند که رزومه برای خودشون درست می کنند اما خدا رو شکر که اونها قبل از دادن پذیرش مصاحبه می گیرند که معلوم میشه مقاله ها از اونهاییه که هممون میدونیم ( 5 نفر گروهی با هم کار میکنند و هر دفعه که یکی مقاله می نویسه اسم بقیه رو هم می نویسه) یا خیر. دوستان واقعا تو کشورمون چه خبره؟ کی قراره به خودمون بیایم؟ دیگه تحمل حتی یک دقیقه موندنم ندارم.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis_743 نمایش پست ها
    فکر می کنم تو ایران خیلی ها هستند که رزومه برای خودشون درست می کنند اما خدا رو شکر که اونها قبل از دادن پذیرش مصاحبه می گیرند که معلوم میشه مقاله ها از اونهاییه که هممون میدونیم ( 5 نفر گروهی با هم کار میکنند و هر دفعه که یکی مقاله می نویسه اسم بقیه رو هم می نویسه) یا خیر. دوستان واقعا تو کشورمون چه خبره؟ کی قراره به خودمون بیایم؟ دیگه تحمل حتی یک دقیقه موندنم ندارم.
    خب مسلما فرق هست بین مقاله ای که یه اپلای کننده نفر اول یا دوم هست و مشخصه کار اصلی با اون بوده با مقالاتی که شما اشاره کردین دوست عزیز....
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin774 نمایش پست ها
    سلام، لطفا یکی منو از نگرانی در بیاره! بالای 300 تا ای میل به استادای مختلف تو آمریکا و اقصی نقاط جهان !! دادم هیشکی جواب درستو حسابی نمی ده ! همه می گن اپلای کن (تملپ)! یعنی واقعا یه داشجوی ارشد با معدل 18.16 با 12 تا ISI با ایمپکت بین 1.5 تا 3.8، تا 17 تا کنفرانس ، 3 تا پتنت با 2 سال سابقه تو خودروسازی ارزش جواب دادن نداره! مغزم سوت می کشه!! ای میل هاییم که می دم همه مختصر مفیدن و حوصله بر نیستن که استادا نخونن!!
    این رزومه به راحتی نظر اساتید رو جلب میکنه. متن ایمیلتون خوبه؟ به نظر من از ایمیل یاهو استفاده نکنید و کاور لترتون رو به یه شخص حرفه ای بدید ویرایش کنه. منم نمونه های زیادی رو دیدم با این رزومه جواب های زیادی میگیرن (مقالات زیاد "حداقل" برای استرالیا جواب میده!). یه دوستی به من ایمیل زده بود اونم حدود 30 تا مقاله بین المللی داشت معدل لیسانس حدود 13 و ارشد 16. شروع کرده بود به ایمیل زدن تو هفته اول 2-3 تا قرار مصاحبه باش گذاشته بودن.

Banned

افاضل به نظرتون با توجه به اینکه تسلط بر زبان دارم میرسم تا آذر ماه جی آر ای و آیلتس رو ارایه کنم که به سپتامبر 2013 برسم؟(فقط نقطه ضعف اینه که مقاله آماده نیست و دارم روش کار میکنم.)مکافات رشته ما اینه که به راحتی مقاله دانشجوی کارشناسی چاپ بشو نیست خود اعضای هیئت علمی هم در چاپ مقالات مشکل دارند.)مثلا اعضای هیئت علمی دانشکده ما که همگی از اساتید بنام این رشته هم هستند نهایتا یکی دو تا مقاله دارند.
    و اینکه من دو ترمم مونده مشکلی ایجاد نمیکنه برای شروع؟
    جی آر ای 1200 و آیلتس حدودا 7 تا چه حدودی شانس فاند رو بالا میبره؟
    خود بزرگوارانی که برای جی آر ای کار کردند چه مدت وقت گذاشتند؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

بله می تونی، GRE که اصلا به زبان نیست بیشترش، آیلتس هم که می گی زبانت خوبه، اگه معدلت خوبه، زیاد نگران مقاله نباش، مقاله لیسانس زیاد مهم نیست، اگه زمانی که می خوای خارج شی از کشور، کامل درسات تموم شده، نه هیچ مشکلی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    افاضل به نظرتون با توجه به اینکه تسلط بر زبان دارم میرسم تا آذر ماه جی آر ای و آیلتس رو ارایه کنم که به سپتامبر 2013 برسم؟(فقط نقطه ضعف اینه که مقاله آماده نیست و دارم روش کار میکنم.)مکافات رشته ما اینه که به راحتی مقاله دانشجوی کارشناسی چاپ بشو نیست خود اعضای هیئت علمی هم در چاپ مقالات مشکل دارند.)مثلا اعضای هیئت علمی دانشکده ما که همگی از اساتید بنام این رشته هم هستند نهایتا یکی دو تا مقاله دارند.
    و اینکه من دو ترمم مونده مشکلی ایجاد نمیکنه برای شروع؟
    جی آر ای 1200 و آیلتس حدودا 7 تا چه حدودی شانس فاند رو بالا میبره؟
    خود بزرگوارانی که برای جی آر ای کار کردند چه مدت وقت گذاشتند؟
    واقعا که!!!

Junior Member

سلام دوستان
    منم میخوام برا پاییز سال بعد اقدام کنم حدودا به یه 7-8 تایی از استادای دانشگاه های مختلف میل زدم ولی همشون میگم خوشحالیم از علاقت به این رشته_روانشناسی صنعتی-و اپلای کن فقط همین
    نمیدونم الان راجع به فاند بهشون میل بزنم بعد این جوابا؟؟؟
    راستی من ارشد دارم و دوباره میخوام ارشد امتحان بدم فقط یکم گرایشم رو عوض کردم
    معدلم 19.25
    دانشگاه هام اصفهان و تهران بوده
    2 مقاله داخلی علمی پژوهشی دارم
    برای ایلتس و GRE هم دارم آماده میشم
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط gita8457 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم میخوام برا پاییز سال بعد اقدام کنم حدودا به یه 7-8 تایی از استادای دانشگاه های مختلف میل زدم ولی همشون میگم خوشحالیم از علاقت به این رشته_روانشناسی صنعتی-و اپلای کن فقط همین
    نمیدونم الان راجع به فاند بهشون میل بزنم بعد این جوابا؟؟؟
    راستی من ارشد دارم و دوباره میخوام ارشد امتحان بدم فقط یکم گرایشم رو عوض کردم
    معدلم 19.25
    دانشگاه هام اصفهان و تهران بوده
    2 مقاله داخلی علمی پژوهشی دارم
    برای ایلتس و GRE هم دارم آماده میشم
    ممنونم
    خوب بهتره که اول نمرات مربوطه رو داشته باشید و بعد ایمیل بزنین. اینطوری شانس برقراری مکالمتون بالاتر میره تا اینکه عملا هیچ نمره ای در کار نباشه.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام دوستان

من تحصیلات فوق لیسانس رو به زبان انگلیسی انجام دادم(سوئد) . واسه دکترا ی آمریکا باز هم احتیاج به مدرک زبان دارم یا اینکه گواهی دانشگاه کافیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza200 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تحصیلات فوق لیسانس رو به زبان انگلیسی انجام دادم(سوئد) . واسه دکترا ی آمریکا باز هم احتیاج به مدرک زبان دارم یا اینکه گواهی دانشگاه کافیه؟
    معمولا کسانی که قبلا به زبان انگلیسی درس خوندن نیازی به ارائه مدرک زبان ندارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

دوستای خوبم . من برای دکترا دارم اقدام میکنم ، دو سه تا سوال دارم
    1- من نمیدونم گرایش های رشته مدیریت IT چیه برای دکترا ؟؟؟
    2- نمیدونم برای ادامه فقط دکترا رو انتخاب کنم قبول میکنند یا اینکه باید برنامه های 5 سالشونو شرکت کنم ؟؟
    3- اینطوری که بچه ها میگن ایمیل زدن به اساتید انگار کمکی نمیکنه ، چون سرشون شلوغه و یه عالمه ایمیل دریافت میکنند.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید