صفحه 978 از 2682 نخستنخست ... 4788789289689699709719729739749759769779789799809819829839849859869879881028107814781978 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,771 تا 9,780 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin181 نمایش پست ها
    فایل نامبر فدرال UCI هست یا Application Number؟
    همون uci فایل نامبر شماست، در واقع شماره اختصاصی شماست برای پرونده مهاجرت به کانادا
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Hero

سلام به دوستان گلم که با هزار جور هزینه کلاس فرانسه میرن و tcf میدن که برن کبک فرانسوی حرف نزنن! دوستان گلم ما مهاجران کبک هستیم و نه مهاجران کانادا، اگه دوست نداریم فرانسه حرف بزنیم مجبور نیستیم بریم کبک، این خیلی واضح هست، تازه کبکی های بیچاره که جلوتون رو نمگیرین اگه دوست ندارید برین یه شهر دیگه.
    ضمناً باز جیسون کنی برای من ایمیل فرستاده، نمیدونم چرا واسه من میفرسته، شاید منو اشتباه میگیره، اما ایمیل دلگرم کننده ای هست:
    September 19, 2012 – On September 18, 2012, the Honourable Jason Kenney, Minister of Citizenship, Immigration and Multiculturalism met with a delegation of prominent Persian community leaders from Vancouver, Toronto, Montreal and Ottawa. Minister Kenney held a productive roundtable discussion regarding immigration related matters affecting the Persian community. Parliamentary Secretary for Multiculturalism Chungsen Leung and Members of Parliament John Weston and Costas Menegakis also took part in this important discussion.
    The delegation then observed Question Period in the House of Commons, where they watched MP John Weston ask a question relating to the expulsion of Iranian diplomats. Minister Baird answered the question on behalf of the Government. The exchange can be watched here: http://www.youtube.com/watch?v=pZ9in6mhAvA
    Following the meeting, the community leaders were invited to meet with Prime Minister Stephen Harper to discuss recent developments in Iran and other issues of importance to the Persian community. The Prime Minister expressed his deep concern with the actions of the Iranian regime, and that he stands with the Iranian people, who seek democracy. Representatives of the Iranian Canadian Community expressed their sincere appreciation for the Conservative Government’s decision to close the Embassy in Tehran and to expel Iranian diplomats from Canada.
    Previously, on September 14, Minister Kenney met with the Board of Directors of the Iranian Canadian Congress (ICC) to discuss earthquake relief efforts and visa related matters.
    Our government is strongly committed to responding to the needs and interests of the Iranian Canadian community and will continue to stand with them in this challenging time. Government of Canada will continue to stand by the Iranian people and speak out against the human rights violations of the Iranian regime.
    Photos (from left to right):
    1) Minister Kenney meeting with the Board of Directors of the Iranian Canadian Congress (ICC)
    2) Roundtable discussion between Minister Kenney and community leaders.
    3) The Delegation of Prominent Iranian Canadians meeting with Prime Minister Stephen Harper.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanpour نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه ایمیل مدیکال دقیقا با چه عنوانی تو اینباکس می آد؟ چون من همیشه کلی ایمیل به درد نخور دارم که ندیده پاکشون می کنم. لطفا هر کی میدونه جواب بده ممنون.
    عنوان:
    File: xxxxxxxxxx Name: XXXX YYYYY ***Medical Issuance Letter*** (MEN)

آدرس: re-ankara-im-enquiry[at]international.gc.ca
    رشته: (دیمند12) ══◄ فایل نامبر کبک: 2011/6 ══◄ مصاحبه: 2012/2 ══◄ فایل نامبر فدرال: 2012/4 ══◄ مدیکال: 2012/8/15 ══◄ پاس ریکوئست 2012/12/6 ══◄ ورود به کانادا 2013/4

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

من که 3 ساله الافه برم کانادا.امسال برای کل خانواده لاتاری ثبت نام کرده بودم که داداشم قبول شد وامروزم براش نامه مصاحبه اومده ودو ماه دیگه میره انکارا همونجا ویزا شو میدن ...واون وقت ای سفارت کانادا چی بگم والا ...................................
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siasia نمایش پست ها
    عنوان:
    File: xxxxxxxxxx Name: XXXX YYYYY ***Medical Issuance Letter*** (MEN)

آدرس: re-ankara-im-enquiry[at]international.gc.ca

ای خدا یعنی میشه ما هم یه روزی همین نزدیکیها یه ایمیل واقعی با این سابجکت ببینیم ؟ چند سال دیگه ؟
    به قول اندی "چه احساس قشنگی"
    گرچه ما وکیل داریم و هیچ وقت این لحظه رو دسته اول تجربه نمیکنیم لطف کنن ایشون نهایتا برامون فوروارد میکنن ایمیل رو.

دوستان ما چند روز پیش بعد از پیگیری وضعیت پرونده از وکیل کناداییمان، بهمون گفت ما داریم تلاش میکنیم اگه اتاوا اجازه بده فایل جدیدی را از طریق خود اتاوا باز کنیم با همون سی اس کیو!! (البته من اینو قبلا با پاشا عزیز درمیون گذاشتم ولی گفتم توی جمع هم مطرح کنم ببینم کسی چیزی دراین مورد میدونه؟) راستش ما تا الان از ترس این که کارمون بیشتر طول بکشه و یا اصلا خرابکاری بشه، به وکیله میگیم نه، از طرفی هم گاهی به خودمون میگیم اونم وکیله، شاید راهکاری بلد باشه که ما نباشیم، ولی اون اصرار داره که اگه این کار انجام بشه، خیلی سریع ویزا میگیریم!! من متن ایمیل را براتون میزارم، به نظرتون این کار شدنیه؟؟ و اصلا ممکنه با این روش سرعتی بگیره کار ما؟؟
    I asked Ottawa if we can re-submit Federal application and pay again processing fee (they will refund you in future the processing fee you paid to visa office in Damascus) but if they agree then file will be handled in Canada then you will send your passport to visa office in Ankara and they will stamp visas on your passport.
    Ottawa will take some time before they decide if they are willing to receive 2nd submission: if they are willing, then process will be faster: it's taking our Quebec accepted files submitted thru CIO Sydney 5-7 months for visas to be issued.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    دوستان ما چند روز پیش بعد از پیگیری وضعیت پرونده از وکیل کناداییمان، بهمون گفت ما داریم تلاش میکنیم اگه اتاوا اجازه بده فایل جدیدی را از طریق خود اتاوا باز کنیم با همون سی اس کیو!! (البته من اینو قبلا با پاشا عزیز درمیون گذاشتم ولی گفتم توی جمع هم مطرح کنم ببینم کسی چیزی دراین مورد میدونه؟) راستش ما تا الان از ترس این که کارمون بیشتر طول بکشه و یا اصلا خرابکاری بشه، به وکیله میگیم نه، از طرفی هم گاهی به خودمون میگیم اونم وکیله، شاید راهکاری بلد باشه که ما نباشیم، ولی اون اصرار داره که اگه این کار انجام بشه، خیلی سریع ویزا میگیریم!! من متن ایمیل را براتون میزارم، به نظرتون این کار شدنیه؟؟ و اصلا ممکنه با این روش سرعتی بگیره کار ما؟؟
    I asked Ottawa if we can re-submit Federal application and pay again processing fee (they will refund you in future the processing fee you paid to visa office in Damascus) but if they agree then file will be handled in Canada then you will send your passport to visa office in Ankara and they will stamp visas on your passport.
    Ottawa will take some time before they decide if they are willing to receive 2nd submission: if they are willing, then process will be faster: it's taking our Quebec accepted files submitted thru CIO Sydney 5-7 months for visas to be issued.

شما مطمﺉن هستید با همون CSQ ؟ یا فایل جدید از روش فدرال نیست ؟ یعنی اینقدر بلبشو هست که یک نفر میتونه چند بار بره فایل فدرال باز کنه ؟ اون نسخه اول CSQ سه صفحه اییه که مخصوص آفیس فدرال بود رو میخواد از کجا بیاره ؟

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    سلام به دوستان گلم که با هزار جور هزینه کلاس فرانسه میرن و tcf میدن که برن کبک فرانسوی حرف نزنن! دوستان گلم ما مهاجران کبک هستیم و نه مهاجران کانادا، اگه دوست نداریم فرانسه حرف بزنیم مجبور نیستیم بریم کبک، این خیلی واضح هست، تازه کبکی های بیچاره که جلوتون رو نمگیرین اگه دوست ندارید برین یه شهر دیگه.
    از لحاظ اخلاقی هم نگاه کنید، این سیستم مهاجرت پذیری کبک بود که باعث شد که یک راهی باز بشه و همه دوستان این فروم بتوانند به کشور کانادا مهاجرت کنند. بنابراین خیلی بی انصافیست که آدم بخواد به این سیستم نارو بزنه و از اعتماد اون سوء استفاده کنه. دوستانی که فکر رفتن به شهر دیگه رو دارند کمی به عقب برگردند و حرفهایی که به آفیسر در مورد ماندن در کبک و مزایای کبک و غیره گفتند رو به خاطر بیارند

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    شما مطمﺉن هستید با همون CSQ ؟ یا فایل جدید از روش فدرال نیست ؟ یعنی اینقدر بلبشو هست که یک نفر میتونه چند بار بره فایل فدرال باز کنه ؟ اون نسخه اول CSQ سه صفحه اییه که مخصوص آفیس فدرال بود رو میخواد از کجا بیاره ؟
    بله اینو که با همون سی اس کیو و برام کبک رو مطمئنم. نه اینکه 2 تا فایل باز باشه! یعنی اگه اوتاوا قبول کنه، فایل دمشق رو ببندیم و مستقیم از اوتاوا فایل باز کنیم!

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

مثل اینکه این هفته برای بچه های فروم از مدیکال و پاس ریکوئست خبری نبود . باید دوباره تا 2شنبه منتظر بمونیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)