صفحه 107 از 638 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Indeterminable نمایش پست ها
    خیلی جالبه از شما تاییدیه تحصیلی خواستند از یکی از دوستان که چند روز پیش رفته نخواستن و گفتن نیازی نیست!ما که گیج شدیم والا!
    من خیلی وقت پیش گواهی تاییدیه تحصیلی گرفته بودم. بهشون گفتم که من قبلا گرفتم و الان دیگه نمی دهند. فرد مصاحبه کننده هم حرف من رو تایید کرد. فکر می کنم اگر این گواهی رو نداشتم هم برام مشکلی بوجود نمیومد. شما هم نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

سلام دوستان. كسى ميدونه وقتى ويزا بياد چه طور معلوم ميشه به كدوم كمون يا شهر بايد برى و خودت و معرفى كنى؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    سلام دوستان. كسى ميدونه وقتى ويزا بياد چه طور معلوم ميشه به كدوم كمون يا شهر بايد برى و خودت و معرفى كنى؟؟؟
    خودتون باید انتخاب کنین. تعیین شهر و پیدا کردن خونه یکی از سخت ترین کارهاست.

Junior Member

دوستان براي افراد متاهل ترجه رسمي سند ازدواج و شناسنامه هم لازمه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    آقا من هرچی میگردم دنبال اطلاعات مربوط به دانمارک بیشتر نا امید میشم
    اگه واقعا انقدر شرایط کاری بده و اصولا همه اعتقاد دارند که ممکنه آدم پولش رو بریزه دور پس چرا انقدر تقاضا زیاده ؟!
    سفارت به یکی از دوستان گفته دیگه تا 2013 وقت ملاقات نمیده !
    ما میریم تو اینترنت می بینیم همه شاکی هستن و میگن تو دانمارک اصلا کار پیدا نمیشه و خیلی ها هم ظاهرا برگشتن ایران دوباره .......!

چیکار کنیم ما بالاخره ؟!...
    اینکه متقاضی زیاد شده چند تا دلیل داره. ولی قبلش این رو هم بگم که با وجودیکه سال گذشته هم متقاضی زیاد بود (البته اون موقع وقتها سه ماهه بود)، کلا 88 نفر از ایرانیها رو بهشون گرین کارت دادن که من هم یکیشون بودم.
    - خیلی از کسانی که برای کانادا اقدام کردند، به دلیل طولانی شدن پرونده و اوضاع پیش اومده میخوان یک آلترناتیو داشته باشن.
    - وقتی یک موجی راه میفته، هر کسی که حتی امتیاز هم نمیاره اپلای می کنه. (پارسال هر روز به چهار نفر وقت می دادن. شما فرض کن دویست روز مفید، یعنی 800 نفر اپلای کردن و فقط 88 نفر گرفتن و شاید البته یک عده ای هم منتظر جواب باشن، ولی اکثرا ریجکت شدن). در حالیکه سیستم روی امتیازات خیلی سخت گیره. تازه این در زمانی بود که پول رو اصلا پس نمیدادن.
    - خیلی ها نمیدونن این ویزا، اقامت دائم نیست و فکر میکنن مثل استرالیا و کانادا هست شرایطش. در حالیکه گرفتن پاسپورت دانمارکی بعد از 9 سال امکان پذیره و اون هم شرایط خاصی داره. البته اقامت دائم زودتر و فعلا بعد از 5 سال و البته با داشتن پیش شرطهایی داده میشه.
    - خیلی ها فکر میکنن، چون اینجا اکثرا انگلیسی بلدن میشه راحت زندگی کرد، در حالیکه برای کار کردن معمولا زبان دانمارکی لازمه و فقط در دانشگاههای یا شرکتهای بین المللی هست که کارهای انگلیسی هست و تازه در خیلی از همین شرکتها دانستن زبان دانمارکی امتیازه.

در مجموع انتخاب دانمارک یک ریسکه. اما این رو هم باید گفت که اگر در دانمارک کار پیدا کنین، زندگی خوبی خواهید داشت. چون کشوری خوب با مردمی بی دغدغه هست.
    اما اگر کار پیدا نشه، بعنوان یکی از گرانترین کشورهای اروپا، پولتون هدر میره. اینکه ریسک رو قبول بکنین یا نه به خیلی چیزها بستگی داره و باید دید تعریف شما و معیارهای شما برای یک زندگی مناسب چیه.
    ویرایش توسط behzadsharif : September 29th, 2012 در ساعت 12:11 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلا م اقا بهزاد. با اين حساب كه خودمون بايد انتخاب كنيم از كى و كجا ميشه راهنمايي گرفت؟راستى من وقت سفارتم بهمن ماه. ايا جواب سفارت بستگى به نوع مدرك تحصيلى هم فرق ميكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Indeterminable نمایش پست ها
    خیلی جالبه از شما تاییدیه تحصیلی خواستند از یکی از دوستان که چند روز پیش رفته نخواستن و گفتن نیازی نیست!ما که گیج شدیم والا!
    ر و

من این سوالرو از افسر پرسیدم و در جواب گفت که ما نقش پست چی رو داریم اگر این تاییدیه باشه میفرستم

به نطر من اگر بتونبد تاییدیه رو بگیرید خیلی بهتره

کاملا حق با شماست.
    خیلی ها فقط صرف اینکه یه جوری از ایران برن واسه دانمارک اقدام میکنن و من شنیدم که طرف میگه مهاجرت به دانمارک !! بعد من توضیح میدم براش که
    این فقط یه ویزای کار 3 ساله هستش ولی بازم قانع نمیشه .. البته خوب ملت حق دارن ، میخوان یه جوری فقط فرار کنن ...!!
    من خودم شخصا برای ژانویه وقت دادن بهم ولی واقعا بعد از گشت و گذار تو اینترنت دو دل شدم !
    یعنی واقعا نمیدونم 6 میلیون تومن هزینه + پول بلیط + هزینه حداقل چند ماه اقامت بدون کار در دانمارک ارزش داره یا نه ....
    آدم بخواد کارش توی ایران رو بذاره کنار ، یه دفعه یه تغییر اساسی و مهم تو زندگی ایجاد کنه ............... خب خیلی سخته!
    از اون طرف خوب این کانادا هم واقعا گندش رو در آورده و هیچ حساب و کتابی هم نداره ...........!
    نمیدونم چیکار کنم آقا بهزاد ..... شرایط ایران هر روز بدتر میشه اما از دانمارک هم اخبار خوبی به گوش آدم نمیرسه ... واقعا من نمیتونم تصمیم بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    اینکه متقاضی زیاد شده چند تا دلیل داره. ولی قبلش این رو هم بگم که با وجودیکه سال گذشته هم متقاضی زیاد بود (البته اون موقع وقتها سه ماهه بود)، کلا 88 نفر از ایرانیها رو بهشون گرین کارت دادن که من هم یکیشون بودم.
    - خیلی از کسانی که برای کانادا اقدام کردند، به دلیل طولانی شدن پرونده و اوضاع پیش اومده میخوان یک آلترناتیو داشته باشن.
    - وقتی یک موجی راه میفته، هر کسی که حتی امتیاز هم نمیاره اپلای می کنه. (پارسال هر روز به چهار نفر وقت می دادن. شما فرض کن دویست روز مفید، یعنی 800 نفر اپلای کردن و فقط 88 نفر گرفتن و شاید البته یک عده ای هم منتظر جواب باشن، ولی اکثرا ریجکت شدن). در حالیکه سیستم روی امتیازات خیلی سخت گیره. تازه این در زمانی بود که پول رو اصلا پس نمیدادن.
    - خیلی ها نمیدونن این ویزا، اقامت دائم نیست و فکر میکنن مثل استرالیا و کانادا هست شرایطش. در حالیکه گرفتن پاسپورت دانمارکی بعد از 9 سال امکان پذیره و اون هم شرایط خاصی داره. البته اقامت دائم زودتر و فعلا بعد از 5 سال و البته با داشتن پیش شرطهایی داده میشه.
    - خیلی ها فکر میکنن، چون اینجا اکثرا انگلیسی بلدن میشه راحت زندگی کرد، در حالیکه برای کار کردن معمولا زبان دانمارکی لازمه و فقط در دانشگاههای یا شرکتهای بین الملیی هست که کارهای انگلیسی هست و تازه در خیلی از همین شرکتها دانستن زبان دانمارکی امتیازه.

در مجموع انتخاب دانمارک یک ریسکه. اما این رو هم باید گفت که اگر در دانمارک کار پیدا کنین، زندگی خوبی خواهید داشت. چون کشوری خوب با مردمی بی دغدغه هست.
    اما اگر کار پیدا نشه، بعنوان یکی از گرانترین کشورهای اروپا، پولتون هدر میره. اینکه ریسک رو قبول بکنین یا نه به خیلی چیزها بستگی داره و باید دید تعریف شما و معیارهای شما برای یک زندگی مناسب چیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

به نظر تون واسه يه پزشك ريسكى كه گفتين ارزش داره!!!؟!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mba uni teh

دوستان باتجربه میشه راهنمایی بفرمایید
    من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد دارم. حدود 5 سال سابقه کار در زمینه امور اداری و منابع انسانی دارم. به نظر شما می تونم تو این پروسه موفق بشم؟
    رشته 6 امتیازی فایل کبک: نوامبر 2009 -فایل نامبرفدرال: جولای 2010
    انتقال به پاریس: فوریه 2013 -تاریخ ارسال آپدیت: 16می 2013 دریافت مدیکال:29 آگست 2013
    DM: 31/10/2013 PR: 12/11/2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)