صفحه 143 از 638 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153193243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییهاتون.
    من ویزا و البته اون دستورالعمل رو ازسفارت گرفتم اما همچنان یک سوال دارم و اون هم اینه که من به محض ورود تنها 5 روز فرصت دارم که خونه پیدا کنم و آدرسشو رجیستر کنم؟ اگه این جورباشه که خیلی سخته.
    دو هفته ای هم خونه پیدا نمیکنین. از الان باید بگردین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

ویزا من هم بالاخره اومد.(پزیتیو لیست)

تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک در تهران : ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱

تاریخ رسید پول در دانمارک: ۲۷ مارس ۲۰۱۲

تاریخ دریافت نامه رسید مدارک : ۷ اوگوست ۲۰۱۲

تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲
    دوست عزیز سلام
    اول تبریک بابت رسیدن ویزاتون. میشه لطف کنید بفرمائین تاریخ خود نامه رسید مدارک کی بود؟ بیشتر توضیح میدم! شما گفتین که تاریخ دریافت نامه رسید مدارک 7 اگوست 2012 در حالیکه ممکنه این نامه چند ماه قبلش برای شما صادر شده باشه و 7 اگوست 2012 دستتون رسیده باشه. این ازین بابت اهمیت داره که معمولاً مدت زمان رسیدگی به پرونده از تاریخ صدور این نامه محاسبه میشه چون توی این نامه ذکر میشه که ما مدارکتونو فرستادیم برای ارزیابی و پروسه آغاز می شه. ممنون

سلام به همگي
    من در مورد هزينه هاي مهد كودك نتونستم اطلاعاتي به دست بيارم . اميدوارم دوستاني كه الان ساكن دانمارك هستن بتونن كمك كنن..
    1- هزينه هاي مهد كودك در دانمارك چقدر هست؟
    2-آيا كمك هزينه يا تخفيفهاي دولت در اين زمينه شامل حال دارندگان گرين كارت مي شود ؟
    با تشكر پيشاپيش از راهنماييتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    دوستان من یک بار وارد این سایت شدم برای فرم انلاین یک username ,password داد من یادداشت نکردم حالا هرچی میخا
    م برم توی این فرم انلاین این username ,password رو میخاد .با اینکه هیچ اطلاعاتی از من نگرفته !به نظرتون راهی هست؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    دوستان من یک بار وارد این سایت شدم برای فرم انلاین یک username ,password داد من یادداشت نکردم حالا هرچی میخا
    م برم توی این فرم انلاین این username ,password رو میخاد .با اینکه هیچ اطلاعاتی از من نگرفته !به نظرتون راهی هست؟
    با سلام
    در انتهای صفحه دو گزینه وجود داره. گزینه اول در خصوص افرادی است که برای اولین بار وارد شده اند یا (رمز ورود را فراموش کرده اند و می بایست از ابتدا دوباره مراحل انجام داده احتمالی را انجام بدهند). در این مرحله به شما username و password جدید داده می شه و می توانید با کلیک بر روی NEXT به مرحله بعدی و شروع ساخت یک پروفایل جدید وارد شوید.
    گزینه دوم مخصوص افرادی است که رمز ورود خود را می دانند و می توانند به ادامه مراحل انجام داده و ذخیره شده بپردازند.....
    موفق باشید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    من فردا میخوام برم مدارک همراه رو تحویل بدم. اول هفته بصورت آنلاین ثبت نام رو انجام دادم و حالا باید واسه انجام پروسه بیومتریک بریم سفارت...
    نامه ای که در پاسخ سوال بنده اعلام کردند رو واسه اطلاع دوستان گذاشتم:
    Dear Madam/Sir,Unfortunately no appointment time can be allocated for this purpose. The applicant can come to the Embassy holding the following documents:- A colored copy of the 3 first pages of the filled up application form (FA8), which can be downloaded from the website www.newtodenmark.dk.- A print of the case order id,- The original passport,- A colored copy of the passport (on A4 size paper), and- 235 US Dollars (FA8 application fee to the Embassy)The applicant should be at the Danish Embassy Tehran Mondays to Thursdays at 09:00 a.m. sharp. As soon as the biometric station is vacant, the applicant will be called in. It may take some time, and the applicant is cordially asked to be patient.Best Regards,Visa Section

موفق و پيروز باشين....
    دوست عزیز پس سفارت هزینه همراه رو میگیره ؟یعنی لازم نیست با کردیت کارت یا ... پول رو پرداخت کنیم؟ممنون میشم یک مقدار توضیح بدید برای همسرتون چه مدارکی خواستند کلا این پروسه انلاین به نظرم پیچیده هست.دوستانی که اقدام کردند لطف کنند پروسه رو توضیح بدند

دوست عزیز پس سفارت هزینه همراه رو میگیره ؟یعنی لازم نیست با کردیت کارت یا ... پول رو پرداخت کنیم؟ممنون میشم یک مقدار توضیح بدید برای همسرتون چه مدارکی خواستند کلا این پروسه انلاین به نظرم پیچیده هست.دوستانی که اقدام کردند لطف کنند پروسه رو توضیح بدند
    درود بر شما

من هنوز برای همسرم اقدام نکردم ولی برداشتمو بهتون میگم. (اگر اشتباهه جناب oilafamila اصلاح بفرمایند)

شما باید 235 دلار بدین سفارت برای ویزای همسرتون
    ضمنا یک رسید پرداخت باید ببرید برای اپلیکیشن FA8 ( که الان مبلغشو یادم نیست ولی تو فرم نوشته) با کردیت کارت باید پرداخت کنید

این هم مثل حالتیه که شما سینگل اپلای میکنین: (یعنی هزینه ها دو بخش داره)
    235 دلار برای ویزا و 1065 دلار برای اپلیکیشن GR1+ دلار هایی برای مدارک و کپی رنگی و ....

یادمه مبلغ ه برای اپلای همسر کمتر بود.

Junior Member

با سلام
    شما به ازای هر کدام از همراهانتون بایدد یک case order درست کنید و بعد با کردیت کارت برای هر کدام 2030 کرون پرداخت کنید و رسید پول پرداختی رو پرینت بگیرید . در زمان مراجعه به سفارت برای هزینه صدور ویزا نیز برای هر نفر 235 دلار به سفارت می دهید و یادتون باشه که رسید پول پرداختی هم جزئ مدارک لازم هست که هم اسکن می کنید و هم به سفارت باید تحویل بدید.
    موفق باشید

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

با سلام

ابتدا باید این فرم را بصورت آنلاین پرکنید و برای شروع این کار ساخت cade order و پرداخت هزینه 2030 کرون از طریق کردیت کارت ضروری می باشد. در ادامه پر کردن شما باید برخی مدارک را به صورت فایل PDF تبدیل کرده و upload کنید. این مدارک شامل گواهی تمکن مالی، ترجمه عقدنامه و شناسنامه و نیز تصویر کل پاسپورت می باشد. در تکمیل این فرم این قابلیت وجود داره تا شما در مرحله و یا زمان، عملیات انجام شده را ذخیر نمایید و بعدا با وارد نمودن user و password خودتون ادامه مراحل رو انجام بدین. من خودم در طول یک هفته این فرم رو تکمیل کردم. در پایان سایت مذکور به شما یک فایل pdf از فرم تکمیل شده ارائه میدهد که می توانید آنرا در سیستم خود ذخیره نمایید یا در صورت ورود مجدد با user و password خودتون، این فایل رو مشاهده و دریافت نمایید.

و اما، مدارک لازم برای نفر همراه که از همسر من دریافت شد:
    1-پرینت رنگی از سه صفحه اول فرم نهایی شده FA8 که در بالا اشاره شد.
    2- پرینت رسید case order ID پرداخت شده
    3- کپی رنگی از کل صفحات شناسنامه (در محل سفارت صفحات غیر مهر شده را به شما برمی گردانند)
    4- کپی رنگی صفحه اول شناسنامه
    5- 235 دلار پول نقد جهت بررسی پرونده که به شما رسید دریافت تقدیم می کنند.

شما در محل سفارت مراحل بیومتریک خود را انجام می دهید. این مراحل شامل اثر انگشت، امضای الکترونیک و گرفتن عکس شما می باشد. در پایان در صفحه پایانی پاسپورت (بخش داخلی جلد) مهری که دارای عنوان FA8 و زمان اقدام می باشد، درج می گردد....

موفق باشید
    علیرضا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iIndustrial management, university of Guilan

لطفا کسی به من جواب بده: برای سابقه ی کار فقط گرفتن نامه از شرکت مذبور کافیه، یا باید سوابق بیمه هم ارائه بشه، وقت سفارتم نزدیکه، خواهشا اگه کسی می دونه بگه خیلی ممنونش می شم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)