صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 78 , از مجموع 78

موضوع: درخواست از استاد دانشگاه پذیرش شده در خصوص ارسال فاکس به سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست از استاد دانشگاه پذیرش شده در خصوص ارسال فاکس به سفارت

من الان با رئیس دانشکده صحبت کردم.قبول کرد که این نامه رو واسم بنویسه.لطفا در مورد متن نامه نظر بدید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام
    من همچین نامه ای رو دقیقا استادم، هم پست کرد و هم ایمیل کرد- یعنی گفته بود پروژش خطری نیست و اگه نیاد کارها on hold و کلیرنس روexpedite کنید و ... ازین حرف ها- سفارت هم بهش با ایمیل جواب داد- جوابشون هم این بود که عجله نکنید باید من کلیر بشم و کاری نمیشه کرد.....که البته درست هم میگفتند چون 92 روز طول کشید-اما اون کار رو کردم که بعدا نگم کاش بیکار نشسته بودم

Junior Member

می شه لطفا عین نامه رو واسه من ایمیل کنید. رئیس دانشکده گفت draft رو خودم بنویسم تا اون final letter رو بفرسته.من بیشتر واسه گرفتن ok از سفارت این نامه رو می خوام. اخه fund ندارم.می ترسم مشکل ساز بشه.لطفا نامه رو اگه دارید واسم ایمیل کنید.
    ممنونم. e-mail:mah_mirzaei81@yahoo.com

رشته و دانشگاه

نمی دونم کجاست -بیش از 1.5 سال پیش

اما این چیزا رو تو نامه بیار:
    1- در مقدمه توضیح میده در فلان رشته پذیرش داری و در فلان دانشگاه و
    2- یه نمه استاد ازت تعریف میکنه
    3- بعدش میگه رو فلان زمنیه میخوای کار کنی و امن هستش- مثلا نانو ذرات در حمل دارو در بدن نه در بدنه موشک-مثال واضح زدم که متوجه بشی
    4- اینکه پروژه روو زمین مونده و شما باید حتما بری و زوود هم بری
    5- اینکارو بکن اما گوش سفارت به این حرف ها نیست-اونا کار خودشون رو میکنن
    6- اما خب ضرر نداره

Junior Member

مرسی از راهنماییتون. من این نامه رو برای اینکه زود کلیر بشم نمی خوام. قبلا هم گفتم چون فاند ندارم میخوام از بابت اینکه سفارت بهم ok میده خیالم راحت باشه. من از خیلی ها شنیدم که همچین نامه ای خیلی تاثیر داره.شما چطور میگی گوش سفارت به این حرفا بدهکار نیست؟
    این نامه رو باید استاد بفرسته سفارت یا میتونه بفرسته واسه خودم من همرام ببرم روز مصاحبه؟

رشته و دانشگاه

ازین نظر که خود سفارت به استادم ایمیل زد و گفت باید منتظر باشید و این دست ما نیست
    شما از خیلی ها شنیدید اما من از یک نفر هم نشنیدم-نمیدونم شاید بوده و لی من نمیدونم-گفتم که ضرر نداره
    -اره-هر دوش ممکنه- من هر دوش-هم خودم هم ایمیل-هم پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. من این نامه رو برای اینکه زود کلیر بشم نمی خوام. قبلا هم گفتم چون فاند ندارم میخوام از بابت اینکه سفارت بهم ok میده خیالم راحت باشه. من از خیلی ها شنیدم که همچین نامه ای خیلی تاثیر داره.شما چطور میگی گوش سفارت به این حرفا بدهکار نیست؟
    این نامه رو باید استاد بفرسته سفارت یا میتونه بفرسته واسه خودم من همرام ببرم روز مصاحبه؟
    راستش منم شنیدم، اما ظاهران countdown راست میگه،‌ تاثیری نداره.
    به هر حال بودنش ضرری نداره، به استادتون بگین که مستقیما به سفارتی که مصاحبه دارین بنویسه. البته اینم ازش بخواین که به سفارت دستور نده! چون یکی میگفت یه بار یکیشون شاکی شده بود که این کیه که به من میگه چیکار کنم،‌ چیکار نکنم. اگه استاده هم امریکایی باشه،‌ بهتره. واسه من استادم امریکایی نبود،‌ رییس دانشکده نوشت نامه رو.

باز هم میگم که این موضوع اساسا واسه تسریع در کلیرنسه، که اونم دست سفارت نیست.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

استاد من ایمیل زد به سفارت اما کسی جوابش نداد!

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)