صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 86

موضوع: وضعیت کلیرنس دانشجو های مکانیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بچه های مکانیک که در مرحله کلیرنس ریجکت شدند

من I20 داشتم. آنکارا وقت نداد. گفت مشمول شرایط برای وقت ویزای دانشجویی نیستید. در هر صورت، توصیه میکنم کلا جور هرجایی جز دبی و آنکارا خط بکشید. دبی چون به شرایط تاشکند آشناست به نطرمن مناسب تره. بسیار راحت هم وقت میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanchemical نمایش پست ها
    ازونجایی که شما تو پروندتون ریجکتی دارین... باکو و دوبی رو حذف کنین... بهترینش انکاراس که الان با داشتن اسکن آی20 به خوبی وقت میگیرین... بعدم عشق آباد و ایروان... ایروان از زمانی که آفیسرش عوض شده انگار خیلی بهتر شده...امیدوارم به زودی ویزا بگیرین

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام.من ریجکتی هستم. کسی این ایمیلو گرفته ؟ این ایمیل ینی چی ؟

The State Department just informed us that the administrative processing of your visa case in DC is completed, and you will be receiving a letter from your consulate where you applied for your visa documenting the decision on your visa application. No timeframe was given to us of when this letter will be sent, but until the consulate contacts you personally, your case will remain listed as pending if you call the State Department directly.

Please keep us updated on further developments regarding your case and when you hear from the consulate regarding the decision so we can annotate your case accordingly.

Sincerely,

International Visitors Office
    The National Academies
    500 Fifth Street, NW
    Washington, DC 20001
    Fax: +1 202 334 2231
    Email:

درود به همه

برا 31 اكتبر وقت از آنكارا. حتما نتيجه اش رو براتون مي نويسم.

دعا بفرماييد. ممنون

دوستان منم امروز طبق بند 212 ریجکت کردن از دبی بعد از 4ماه. به نظرتون برم مصاحبه مجدد؟ کجا بهتره وقت بگیرم؟

درود به همه

بالاخره 31 اکتبر من هم فرا رسید و رفتم برای مصاحبه. سوال های معمولی رو فراموش کنید. چرا آمریکا، چرا این دانشگاه، برمی گردی؟ .....
    به محض اینکه من رو دید شروع کرد به تعریف کردن و گقت که از نظر اون من qualified هستم و برای رفتن به آمریکا مناسب، اما بعد گفت با توجه به اینکه دو بار قبلا ریجکت شدی و تغییری در پذیرشت به وجود نیومده، بعید می دونم در مرحله کلیرنس چک نتیجه ای غیر از دقعه های قبل در انتظارت باشه. من براش موارد کلیر نشدن و بی دلیل بودنشون رو گفتم و اون گوش می داد.
    گفتم با توجه به اینکه این ممکنه آخرین باری باشه که من برای مصاحبه بیام، لطفا هر گونه ابهام در مورد کیس من بگوید تا جواب بدهم که گقت من نمی دونم خودت هر نکته تاریکی داری رو بگو، من سربازی توی سپاه و اینکه امریه آموزش پرورش بودم و همچنین سابقه کاریم رو براش توضیح دادم، ترجمه نامه آموزش و پرورش، job offer، BS، اصل کارت پایان خدمت رو هم بهش دادم که خودش داد از همشون یک کپی گرفتند.
    بعد از تموم شدن توضیحاتم شروع کرد به تایپ.
    شاید نمی خواست دستش رو به ریجکت کردن من آلوده کنه!!!
    پیشنهاد، تا شرایطتون رو عوض نکردید، حداقل دانشگاه، برا ویزا اقدام نفرمایید.
    در انتها برگ زرد رو بهم داد و کیس نامبر من رو، روش یادداشت کرد و گفت که 16 تا سوال رو برام می فرسته.
    دوستان سوالی بود، در خدمتم.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

16 تا سوال رو فرستادند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amahdieh نمایش پست ها
    16 تا سوال رو فرستادند.
    سلام
    دوست عزیز تمام سعیت رو بکن تا بتونی از دانشگاهت یک جواب خوب و قانع کننده ای واسه سوال 16 بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    سلام.من ریجکتی هستم. کسی این ایمیلو گرفته ؟ این ایمیل ینی چی ؟

The State Department just informed us that the administrative processing of your visa case in DC is completed, and you will be receiving a letter from your consulate where you applied for your visa documenting the decision on your visa application. No timeframe was given to us of when this letter will be sent, but until the consulate contacts you personally, your case will remain listed as pending if you call the State Department directly.

Please keep us updated on further developments regarding your case and when you hear from the consulate regarding the decision so we can annotate your case accordingly.

Sincerely,

International Visitors Office
    The National Academies
    500 Fifth Street, NW
    Washington, DC 20001
    Fax: +1 202 334 2231
    Email:

اینکه نگفته ریجکت شدید! فقط گفته بیشتر طول میکشه! شما بهشون ایمیل زده بودید که این ایمیل را بهتون زدند!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط haami_h نمایش پست ها
    دوستان منم امروز طبق بند 212 ریجکت کردن از دبی بعد از 4ماه. به نظرتون برم مصاحبه مجدد؟ کجا بهتره وقت بگیرم؟
    اینطور که مشخصه، خیلی از دوستان هستند که با وجود اینکه بارها ریجکت شدند، باز هم اقدام کردند و دفعات بعدی ریجکت نشدند! شما هم بهتره برید ایروان، آفیسرهای خوبی داره! اما اگه فکر می کنید مشکل از سربازیتونه، ارمنستان نرید چون به سربازی حساسه!

نقل قول نوشته اصلی توسط amahdieh نمایش پست ها
    16 تا سوال رو فرستادند.
    آفیسر شما کی بود؟کجارفتید مصاحبه!؟ اگه ممکنه بگید چه سوالاتی ازتون پرسیدند!؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)