صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: قبول شدگان دانشگاه اوتاوا برای پاییز 2011

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض قبول شدگان دانشگاه اوتاوا برای پاییز 2011

با سلام،
    دوستانی که برای ترم پاییز 2011 در دانشگاه اوتاوا پذیرفته شدن برای آشنایی با یکدیگر می توانند از این تاپیک استفاده کنند.
    بسیاری از فعالیت های مربوط به ویزا و بلیط و خلاصه همه ی کارها با داشتن همراه آسان تر و بهتر انجام میشه.

بنابراین دوستان لطف کنن خودشون رو معرفی کنن...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبول شدگان دانشگاه اوتاوا برای پاییز 2011

من دانشگاه اتاوا براي fall 2011 رشته ي systems science قبول شدم. 1 may براي ويزا اقدام كردم، گفتن آخر جولاي جوايشو مي دن. كسي هست واسه fall 2011 اتاوا قبول شده باشه و بخاد بره؟

Junior Member

سلام. من برای MA.Economics از کارلتون پذیرش گرفتم و هنوز برای ویزا اقدا نکردم! شما احتمالاً به من نیازی ندارید ولی من احتیاج به مشورت دارم و احتمالاً مزاحمتون می شم!

Member canada_phd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson

با سلام
    من از دانشگاه Ryerson کانادا، پذیرش گرفته ام این رو استاد با ایمیل اطلاع داده ولی نامه پذیرشم هنوز نرسیده. امروز 18/3/1390 است و طبق گفته دانشگاه نامه پذیرش من 3-4 هفته بعد بدستم میرسد (چون مدارکم را دیر ارسال کردم) من هنوز فارغ التحصیل نشدم. احتمالا اواسط تیر فارغ التحصیل میشم و الان برای گذرنامه از طریق سفر زیارتی اقدام کرده ام. من تمام منابع سایت اینجا و سایت سفارت رو مطالعه کردم ولی هنوز در مورد مدارک سر در گم هستم و بدلیل اینکه نامه پذیرشم دیر میاد می خواهم تا جای ممکن مدارکی را که برای ویزا کانادا لازم است تا قبل از رسیدن پذیرش آماده کنم. لطفا من رو راهنمایی کنید و در صورت امکان به صورت مختصر لیستی از مدارک واجب و ضروری را به من بدهید. خیلی ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghf نمایش پست ها
    سلام. من برای MA.Economics از کارلتون پذیرش گرفتم و هنوز برای ویزا اقدا نکردم! شما احتمالاً به من نیازی ندارید ولی من احتیاج به مشورت دارم و احتمالاً مزاحمتون می شم!
    سلام، تبريك ميگم واسه قبولي تون.يه پيشنهاد دارم براتون و اون اينه كه هر چه سريعتر اقدام كنين واسه ويزا. پروسه اش طولاني تر شده و قبلا سفارت به من گفته بود 9 تا 10 هفته طول ميكشه ولي جديدا كه رفتم پرسيدم، گفتن شده 13 تا 14 هفته چون متقاضي زياد شده. سعي كنيد مداركتونو تا هفته آينده حاضر كنيد و بفرستيد.اميدوارم واسه گواهي سوپيشينه اقدام كرده باشيد چون حدود 2 هفته طول مي كشه(البته اگه توي همون شهري درخواست داده باشين كه محل تولدتونه، وگرنه 1 ماه طول مي كشه) من مي تونم كمكتون كنم اگه سوالي داشتين واسه مدارك، فقط اگز حتما مي خواين ترم Fall 2011 اونجا باشين، بايد زودتر مداركو بفرستيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط canada_phd نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه Ryerson کانادا، پذیرش گرفته ام این رو استاد با ایمیل اطلاع داده ولی نامه پذیرشم هنوز نرسیده. امروز 18/3/1390 است و طبق گفته دانشگاه نامه پذیرش من 3-4 هفته بعد بدستم میرسد (چون مدارکم را دیر ارسال کردم) من هنوز فارغ التحصیل نشدم. احتمالا اواسط تیر فارغ التحصیل میشم و الان برای گذرنامه از طریق سفر زیارتی اقدام کرده ام. من تمام منابع سایت اینجا و سایت سفارت رو مطالعه کردم ولی هنوز در مورد مدارک سر در گم هستم و بدلیل اینکه نامه پذیرشم دیر میاد می خواهم تا جای ممکن مدارکی را که برای ویزا کانادا لازم است تا قبل از رسیدن پذیرش آماده کنم. لطفا من رو راهنمایی کنید و در صورت امکان به صورت مختصر لیستی از مدارک واجب و ضروری را به من بدهید. خیلی ممنون میشم.
    سلام، سعي كنيد با دانشگاه مكاتيه كنيد و ازشون بخواييد كه scan نامه پذيرشتونو بفرستن. با scan هم ميشه واسه ويزا اقدام كنيد.
    ليست مدارك را از توي سايت http://www.canadainternational.gc.ca/iran/index.aspx مي تونين تو قسمت visa & immigration در قسمت پايين صفحه PDFهاي فارسي شو بگيرين. اصلي هاشو من ليست مي كنم اينجا:
    1-گواهي عدم سو پيشينه- كه يه كم پروسه اش طولانيه، از طريق پليس +10 بايد پيگيري كنيد.
    2-گواهي تمكن مالي به اندازه مدتي كه مي خوايين تحصيل كنيد.
    3- رسيد پرداخت هزينه ويزا
    4-2 تا عكس 4*6
    5- اصل و كپي پاسپورت
    6- فتوكپي صفحه هاي شناسنامه
    7- كارت معافيت يا پايان خدمت را هم ميدونم ميخوان واسه آقايون. هم خودشو هم ترجمه شو
    8-نامه پديرش تون يا scan اش
    9- آخرين مدرك تحصيلي اصلش و ترجمه شده اش
    10- ريز نمره اصلش و ترجه شده اش
    11- IELTS يا TOEFL اصل مدرك
    12- كسي كه گواهي تمكن مالي براي هزينه تحصيلتونو ارائه مي ده بايد يك "گواهي اشتغال به كار" و " گواهي محضري" هم به شما بده كه اگه انگليسي نباشه بايد ترجمه اش كنيد.
    13- 3 تا فرم هم دارد كه بايد پر كنيد. توجه كنيذ كه فرم اصلي 5 صفحه داره و PDF اي هست كه ميشه توش تايپ كرد. و بعد از تكميل كامل فرم و زدن دكمه verify صفحه 5 ام به صورت باركد ظاهر ميشه و بعد از ظاهر شدن اين صفحه بايد پرينت بگيرين.
    بازم سايتو نگاه كنيد من ممكنه از قلم انداخته باشم.
    موفق باشيد

با سلام
    من هم برای Water Resources Eng. از اتاوا گرفتم و June 1 اقدام کردم واسه ویزا. من دنبال یکی هستم که هم بتونم برا رفتن و بلیط و ... هماهنگ کنم هم اینکه برا اقامت اونجا اگه علاقه به Share کردن دارن. لطفا اطلاع بدین

با سلام
    من هم برای Water Resources Eng. از اتاوا گرفتم و June 1 اقدام کردم واسه ویزا. من دنبال یکی هستم که هم بتونم برا رفتن و بلیط و ... هماهنگ کنم هم اینکه برا اقامت اونجا اگه علاقه به Share کردن دارن. لطفا اطلاع بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid10 نمایش پست ها
    من دانشگاه اتاوا براي fall 2011 رشته ي systems science قبول شدم. 1 may براي ويزا اقدام كردم، گفتن آخر جولاي جوايشو مي دن. كسي هست واسه fall 2011 اتاوا قبول شده باشه و بخاد بره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinkhgilde نمایش پست ها
    با سلام
    من راستش از قبل بليط گرفتم واسه 2 آگوست با لوفتانزا، زودتر ميخاستم اونجا باشم، اگه ويزام برسه تا اون موقع با همون ميرم، اگه ته ميافته عقب. حالا شايد اگه شما هم بخايين زودتر برين بتونيم همسفر شيم...

سلام من یه فرصت مطالعاتی گرفتم واسه اتاوا واسه 6 ماه،من 23 دسامبر باید اونجا باشم

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین