صفحه 385 از 1402 نخستنخست ... 2853353753763773783793803813823833843853863873883893903913923933943954354858851385 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,841 تا 3,850 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

یا این شرایط منو قبوا می کنن به نظر تون؟ رتبه 4 علوم پایه رو قبول ندارن. تا رتبه 2 رو قبول دارن! ....مقاله های علمی پژوهشی من هم تو مجله های فارسی خیلی معمولی چاپ شده. نمی دونم مورد تایید بنیاد هست یا نه. تو شرایطش نوشته باید جزو مجلات مورد تایید بنیاد باشه! یه جا خوندم مورد تایید یعنی جزو thompson باید باشه که اینطوری مقاله های فارسی هیچکدوم نیستن ((

نقل قول نوشته اصلی توسط juddds نمایش پست ها
    یا این شرایط منو قبوا می کنن به نظر تون؟ رتبه 4 علوم پایه رو قبول ندارن. تا رتبه 2 رو قبول دارن! ....مقاله های علمی پژوهشی من هم تو مجله های فارسی خیلی معمولی چاپ شده. نمی دونم مورد تایید بنیاد هست یا نه. تو شرایطش نوشته باید جزو مجلات مورد تایید بنیاد باشه! یه جا خوندم مورد تایید یعنی جزو thompson باید باشه که اینطوری مقاله های فارسی هیچکدوم نیستن ((
    دوست من،من از خودم برات بگم.با معدل خوب در ارشد و شاگرد دوم اقدام كردم با مقاله علمي پژوهشي خارجي كه مجله ي فوق العاده مطرحي هست در مهندسي صنايع.اما رد شدم و دوباره با اي اس اي در خواست دادم.به نظرم وقتتو تلف نكن با اين شرايط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    1- کلا 2 تا پروژه میتونید بردارید و مدت زمان کسری خدمت میتونه تا سقف کل خدمت رو پوشش بده.
    2- لازم نیست یکسال طول بکشه. یکی از دوستان من یه پروژه برداشت حدود 2.5 ماه طول کشید ولی تاریخ شروع به کار تا پایان به کارش فقط 20 روز فاصله داشت. و در نهایت 16 ماه کسری گرفت.
    3- اگر از اونجایی که کسری میگیرید باهاتون راه بیان شما میتونید دو پروژه یکساله رو حتی در کمتر از 8 ماه انجام بدبد. شروع به کار زدن یک پروژه حدود یک ماه طول میکشه و مراحل پایان کار و دفاع هم تقریبا همین حدود. اما تمام این زمان ها را میتوان با پیگیری کمتر هم کرد. یک نکته مهم دیگه اینه که از اونجایی که پروژه میگیرید آدماش کارشون دست باشه و اذیت نکنن و سریع کارتون رو راه بندازن.
    پس این قانون که میگن حداکثر کسری خدمت 6 ماهه برای هر پروژه، درست نیست طبق گفته ی شما؟

دوستان و نخبگان عزیز سوالی از خدمتتون داشتم

من پرونده خودمو در سامانه ثریا تشکیل دادم و بعد از مدتی ازم درخواست ثبت توصیه نامه کرده ( کارشناسی ارشد عمران هستم + دانش آموخته برتر بین 15 نفر)

استاد راهنمای من از یک دانشگاه دیگه بوده و توصیه نامه ای که بهم داده سربرگ اون دانشگاه را داره

آیا میتونم همین توصیه نامه را ثبت کنم یا باید در سربرگ دانشگاه خودم توصیه نامه ثبت بشه؟

در مورد فرمت توصیه نامه اگر کسی از دوستان اطلاعی داره برای من ارسال کنه یا اینجا ذکر کنه

با تشکر از همه شما عزیزان

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز: چندتا سوال داشتم:
    1-زمانی که سازمان مورد نظر نامه ی اتمام پروژت را بزنه برای پیگیری کار باید چه کنی؟کجا باید رفت؟یاخودشون زنگ میزنن؟
    2-قضیه دوره 45 روزه چیه؟
    3-اگر انقدر کسری داشته باشیه که معاف بشی(مجموع پروژه ایثارگری و بسیج) باید آموزشی رفت یا نه؟

Junior Member

با سلام. یک سوال داشتم
    من 27 فروردین درخواست تسهیلات سربازی دادم داخل سامانه ثریا. میخواستم این تابستون رو کامل روی پروژه بنیاد کار کنم و هر چه زودتر تمومش کنم. ولی هنوز نتیجه کمیته اعلام نشده.
    میخواستم ببینم حضوری میشه پیگیری کرد که چرا اینقدر طول کشیده؟؟ من شنبه بیام تهران باید به کجا مراجعه کنم؟؟ کسی آدرسی داره که بشه پیگیری کرد؟؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    با سلام. یک سوال داشتم
    من 27 فروردین درخواست تسهیلات سربازی دادم داخل سامانه ثریا. میخواستم این تابستون رو کامل روی پروژه بنیاد کار کنم و هر چه زودتر تمومش کنم. ولی هنوز نتیجه کمیته اعلام نشده.
    میخواستم ببینم حضوری میشه پیگیری کرد که چرا اینقدر طول کشیده؟؟ من شنبه بیام تهران باید به کجا مراجعه کنم؟؟ کسی آدرسی داره که بشه پیگیری کرد؟؟
    پیشاپیش ممنون
    منم 24 فروردین درخواست دادم هنوز خبری نیست. زنگ زدم بنیاد پرسیدم گفتن بیشتر از 2 ماه طول میکشه. گفتم که سربازم اگر میشه زودتر انجام بشه اونا گفتن که باید یه نامه بزنی به دکتر حسینی و درخواست کنی که پروندت سریع تر بره کمیسیون که دیگه من بیخیال شدم و گفتم بزار روال عادی خودش رو طی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام.
    من تازه طرح جایگزین سربازیم رو توی وزارت دفاع شروع کردم. می خواستم بدونم که می شه توی همین 10 ماه که قراره پروژم رو انجام بدم ، دوره آموزشی رو هم برم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    منم 24 فروردین درخواست دادم هنوز خبری نیست. زنگ زدم بنیاد پرسیدم گفتن بیشتر از 2 ماه طول میکشه. گفتم که سربازم اگر میشه زودتر انجام بشه اونا گفتن که باید یه نامه بزنی به دکتر حسینی و درخواست کنی که پروندت سریع تر بره کمیسیون که دیگه من بیخیال شدم و گفتم بزار روال عادی خودش رو طی کنه.
    ممنون از جوابتون. یعنی شما میگید این احتمال هست که اگر بهشون فشار بیاریم پروندمون رو رد میکنن ؟؟
    بعد نمیشه حضوری رفت تهران و پیگیری کرد ؟؟ باید به کجا مراجعه کرد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    سلام.
    من تازه طرح جایگزین سربازیم رو توی وزارت دفاع شروع کردم. می خواستم بدونم که می شه توی همین 10 ماه که قراره پروژم رو انجام بدم ، دوره آموزشی رو هم برم؟؟
    با سلام

بله شما می تونید تیر یا دی آموزشی را بگذرونید البته فکر می کنم به تیر نمی رسید چون وقتش ثبت نامش تا 15 خرداده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)