نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیزو با تشکر از آقایSHAHIN_TTFU .
    بالاخره این هفته موفق شدیم همگی(من،پدر، مادر و خواهرم) ویزای توریستی با کلیرانس بگیریم.
    سوالی که دارم اینه که ماکسیمم زمانی که کلیرانس طول میکشه چقدر میتونه باشه؟
    دوست عزيز كلا شرايط گرفتن ويزاي توريستي امريكا خيلي راحت تر شده يا شما شرايط خاصي داشتين؟اين راسته كه الان به ٩٠درصد متقاضيا ويزا ميده؟؟؟
    کد 4121 -امتیاز 70 - رسیدن مدارک به سیدنی 26 اکتبر 2009 - فایل نامبر 1 :8 ژانویه 2010 - رسیدن مدارک به دمشق می 2010 - فایل نامبر 2: با پیگیری سپتامبر 2010-ارسال به ورشو 12 دسامبر 2011 - وضعیت اینپراسس واقعی 6 فوریه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط tara55 نمایش پست ها
    دوست عزيز كلا شرايط گرفتن ويزاي توريستي امريكا خيلي راحت تر شده يا شما شرايط خاصي داشتين؟اين راسته كه الان به ٩٠درصد متقاضيا ويزا ميده؟؟؟
    سلام به شما.اگه نظر من رو بخواید میگم کلا سختگیریشون کمتر شده اما نکته خاصی که در مورد ما وجود داشت این بود که ما باهم طی 5 سال اخیر به خیلی از کشورها سفر کردیم ازجمله کشورای اروپایی و آسیایی و پدر و مادرم به کانادا وآلمان و روسیه و... هم مسافرت داشتن. به نظر من داشتن ویزای شینگن و داشتن ویزای کشور مهاجر پذیری مثل کانادا که میتونین در اونجا بمونین اما نموندین میتونه مزیت حساب شه از جهت این که میدونن شما قصدتون مسافرته و قصد موندن ندارین. اما اینم بگم که داشتنش لزوما تضمینی برای گرفتن ویزای آمریکا نیست.
    در مورد درصد ایرانی هایی که ویزا گرفتن نظری ندارم اما همون طور که گفتم سخت گیری به عقیده من کمتر شده و این درصد ممکنه واقعیت داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)