صفحه 632 از 2682 نخستنخست ... 13253258262262362462562662762862963063163263363463563663763863964064164268273211321632 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,311 تا 6,320 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    بالاخره کسی ما را راهنمائی نکرد که می 2010 چطوری قبل از آوریل 2010 آپدیت گرفته؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    این سفارت کانادا که کلا حساب کتابی نداره.شاید فکرکردن آوریل روفرستادن.بی نظمی در کارشون رو درمرحله آپدیت هم دیدیم.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member

بالاخره کسی ما را راهنمائی نکرد که می 2010 چطوری قبل از آوریل 2010 آپدیت گرفته؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    دوست عزيز من تو يه گروهي هستم كه از وقتي ما اقدام كرديم در جريان كاراشون بودم تو اين ٢ سال بهم ثابت شده كه هيچ قانوني نداره، البته معمولش اينجوريه كه به ترتيب باشه ولي بارها اتفاق افتاده كه بي نظم اومده حتي اون موقع كه سوريه اينجوري نبود براي يكي از دوستاي خودم كه رشتش هيچ امتيازي نداشت ١ ماهه ويزا اومد، وكيلمون هم ميگفت حسابي نداره ممكنه يه آفيسر پرونده هاي خودشو زودتر بررسي كنه يكي دير تر، يه مطلب ديگه اينكه قرار نيست چون پرونده ٣٠ماهه دارىم همه ٣٠ماه منتظر بمونن چون اون دوستايي كه انقدر كارشون طول كشيده و خود ما بد شانسي آورديم و به تعطيلي سفارت و جابجايي خورديم، ولي به زودي تو چند ماه آينده همه چي طبيعي ميشه!
    ف فدرال: 2010/10/28، آپدیت: 2013/05/14 دريافت مدیکال: 2013/07/08 رسيدن مديكال به پاريس: 2013/07/19 پاس ریکوئست:

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

به نظرم اعتباری نداره حرف ایشان.چون دیگه پاسخی ندادند .همین کارا رو میکنن که .....

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

دوست عزیزم نمی دانم چه کمکی به مهاجرت شما می کند اما به حر حال تاریخ اپدیت 2012 است نه 2010 به امید موفقیت .

نقل قول نوشته اصلی توسط arashaust نمایش پست ها
    دوست عزیزم نمی دانم چه کمکی به مهاجرت شما می کند اما به حر حال تاریخ اپدیت 2012 است نه 2010 به امید موفقیت .
    دوست عزیز من به شخصه ازشنیدن این خبرخوشحال شدم .چون دریافت هرآپدیت ویا مدیکالی به نوعی نشان از کارکردن سفارت آنکاراداره.اما این طولانی شدن پروسه وبینظمی ها تمام دوستان روکلافه کرده.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    دوست عزیز من به شخصه ازشنیدن این خبرخوشحال شدم .چون دریافت هرآپدیت ویا مدیکالی به نوعی نشان از کارکردن سفارت آنکاراداره.اما این طولانی شدن پروسه وبینظمی ها تمام دوستان روکلافه کرده.
    اگه دوستمون مدیکال گرفت بیائیم تحلیل کنیم فعلا مشکلی نیست. من اصلا کاری به هیچکس ندارم و جهت مزاح میگم ولی منم میگم مدیکالم اومده حالا بیا ثابت کن کی میتونه بگه نه؟
    وقتی پرونده ;کلمبیائی ها 31 ماهه بررسی میشه پس فعلا جا داریم
    ویرایش توسط پاشا : April 22nd, 2012 در ساعت 09:01 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

امروز تو اخبار می خوندم که در پی اوضاع نابسامان اقتصادی و افزایش شهریه دانشگاهها در کانادا پلیس تو مونترال با دانشجوها درگیر شده و ۴ نفر زخمی و ۱۶ نفر بازداشت شدن ..... یعنی سر ما که شد بهار عربی شد ، سفارت تعطیل شد ، دلار ۲۰۰۰ تومن شد ، قوانین عوض شد ، تجهیزات پزشکا باید بازرسی شه ... یعنی حساب کنید من تو زندگیم نشنیدم پلیس کانادا با مردم درگیر شه .... یه امام زمان هم ظهور کنه دیگه همه چی ردیفه ...
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

من هم امید وارم همین طور باشه و همه کسایی که در انتظار هستند زود تر ویزا برسه . البته درخواست اپدیت من بیشتر مربوط به مدارک همسر بوده که مدرک کامل را خواستند چون به تازگی به پرونده اضافه شده . همنطور که قبلا هم گفتم همه شما دوستان هم استاد هستید فکر نکنم جای نگرانی باشه ویزا ها دیر میاد اما ایشا واسه همه میاد . فعلا که داره اواخر 2009 و اوایل 2010 را مدیکال میدن .

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    اگه دوستمون مدیکال گرفت بیائیم تحلیل کنیم فعلا مشکلی نیست. من اصلا کاری به هیچکس ندارم و جهت مزاح میگم ولی منم میگم مدیکالم اومده حالا بیا ثابت کن کی میتونه بگه نه؟
    وقتی پرونده ;کلمبیائی ها 31 ماهه بررسی میشه پس فعلا جا داریم
    پاشا جان شما هم تا به این 31 ماهت نرسی ها ول کن معامله نیستی .بابا توبالاخره کدوم وری هستی؟با ما ئی یا با اونها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arashaust نمایش پست ها
    من هم امید وارم همین طور باشه و همه کسایی که در انتظار هستند زود تر ویزا برسه . البته درخواست اپدیت من بیشتر مربوط به مدارک همسر بوده که مدرک کامل را خواستند چون به تازگی به پرونده اضافه شده . همنطور که قبلا هم گفتم همه شما دوستان هم استاد هستید فکر نکنم جای نگرانی باشه ویزا ها دیر میاد اما ایشا واسه همه میاد . فعلا که داره اواخر 2009 و اوایل 2010 را مدیکال میدن .
    خوب اینو از اول بگید دوست عزیز کل سیستم مهاجرت له شد زیر حجم این سئوالات ما.ممنون از اطلاع رسانی شما.امیدوارم کار همه زودتر درست بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)