صفحه 72 از 74 نخستنخست ... 2262636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

بالاخره چی شد؟؟؟
    تحریمیم یا میتونیم استفاده کنیم؟؟
    من فقط واسه رزرو هتل و خرید اینترنتی از سایتا خارجی میخوامش
    نظرتون چیه؟
    برم بانک یا صرافی؟؟؟

Junior Member lili94 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engeenering Software QIAU

دوستان سلام
    من رفتم بانک سامان پرسیدم .کارمند میگفت وقتی ما تحریمیم و با بانک های خارج از ایران قطع هستیم چطور میتونیم برای شما کارت صادر کنیم؟!
    گفتم خب با کمک بانک های کشورهای اطراف نمیشه این کار برای مشتریان انجام بدید؟
    1کلام تحریم هستیم!!؟؟
    به صرافی با توجه کار مزد بالا اعتباری نیست.دوست دارم خودم کارت بین المللی داشته باشم
    دوستان نمیشه کسانی که کشورهای حاشیه مثل عراق ،دبی اذربایجان میرند همونجا حساب باز کنند و کارت بین المللی بگیرن؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

تا جایی که اطلاع دارم، هیچ بانکی به خارجی ها اجازه افتتاح حساب رو نمیده مگه اینکه به نوعی اقامت موقت یا دائم همان کشور رو داشته باشید. ولی خوشحال میشم اگه چنین امکانی هست دوستان راهنمایی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط lili94 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من رفتم بانک سامان پرسیدم .کارمند میگفت وقتی ما تحریمیم و با بانک های خارج از ایران قطع هستیم چطور میتونیم برای شما کارت صادر کنیم؟!
    گفتم خب با کمک بانک های کشورهای اطراف نمیشه این کار برای مشتریان انجام بدید؟
    1کلام تحریم هستیم!!؟؟
    به صرافی با توجه کار مزد بالا اعتباری نیست.دوست دارم خودم کارت بین المللی داشته باشم
    دوستان نمیشه کسانی که کشورهای حاشیه مثل عراق ،دبی اذربایجان میرند همونجا حساب باز کنند و کارت بین المللی بگیرن؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با سلام.
    بانک پارسیان توسط یک بانک تاجیک با شزایط زیر کارت صادر میکند
    امروز 1394/01/29

نوع درخواست : صدور ویزا کارت
    حداقل سپرده برای افتتاح حساب = 100 دلار آمریکا یا 100 یورو
    میزان پول بلوکه شده برای صدور کارت = 100 دلار آمریکا یا 100 یورو
    هزینه ی صدور کارت = 170 دلار آمریکا
    زمان تقریبی صدور کارت = تقریبا 3 ماه (( البته به بانک تاجیک هم بستگی ذاره اما آخرین کارتی که صادر کرده بود همین قدر زمان برده بود ))
    مدت اعتبار کارت = 5 سال
    مدارک مورد نیاز = شناسنامه + کارت ملی + پاسپورت! ( بدون پاسپورت کارت صادر نمی کنند )
    شارژ ویزا کارت با 3% کسر به عنوان کارمزد انجام می شود.

پ ن : من امروز 6 تا بانک شناخته شده کشور را رفتم، به جز پارسیان، هیچکدام کارت صادر نمیکردند،
    پ ن 1 : 100 دلار افتتاح حساب و 100 دلار بلوکه شده بازگشت داده می شود اما 170 دلار هزینه ی صدور کارت برگشت داده نمی شود.
    پ ن 2 : سود سالیانه ی حساب ارزی 6 درصد است.
    پ ن 3 : دلار یا یورو فقط به صورت فیزیکی به بانک تحویل داده شود ( خرید از صرافی و تحویل آن به بانک )، شرایط حواله را من نپرسیدم.

** دوست عزیر مساله بلوکه شدن را من مطرح کردم و بانکدار جوابی نداشت. لطفا قبل از افتتاح حساب با شماره 2318 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از تهران، مرکز این بانک سوال خود را بپرسید تا به مشکل نخورید. **

موفق باشید.
    ویرایش توسط usaautomotive : April 18th, 2015 در ساعت 06:41 PM دلیل: تکمیل جواب

Junior Member

سلام
    من بايد خيلي زود مبلع 322 پوند براي ويزا و 375 پوند براي بيمه به سفارت انگليس انلاين واريز كنم . موسساتي كه اين كار را مي كنند كارمزدشان خيلي بالاست. دوستان پيشنهاد بهتري دارند؟؟

من هم از شعبه مرکزی بانک سامان پیگیر شدم، اول طرف با Credit Cart سامان اشتباه گرفت بعد توضیح دادن گفت نه متاسفانه.

ولی نمیدونم تا چه حد جدی هست ولی می گفتن اگه توافق هسته ای بشه و تحریم ها برداشته بشه احتمال اینکه مستقیما ویزا کارت و مستر کارت توسط بانکهای خود ایران (مثل بقیه دنیا) صادر بشه زیاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    من هم از شعبه مرکزی بانک سامان پیگیر شدم، اول طرف با Credit Cart سامان اشتباه گرفت بعد توضیح دادن گفت نه متاسفانه.

ولی نمیدونم تا چه حد جدی هست ولی می گفتن اگه توافق هسته ای بشه و تحریم ها برداشته بشه احتمال اینکه مستقیما ویزا کارت و مستر کارت توسط بانکهای خود ایران (مثل بقیه دنیا) صادر بشه زیاده.
    بله، طبق پیش بینی ها ، بین 2 تا سه سال زمان میبره تا کارت های اعتباری توسط بانک های ایرانی فعال بشه !
    و بعد از اون هم شاید پی پال .
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

نقل قول نوشته اصلی توسط hyderabad نمایش پست ها
    بله، طبق پیش بینی ها ، بین 2 تا سه سال زمان میبره تا کارت های اعتباری توسط بانک های ایرانی فعال بشه !
    و بعد از اون هم شاید پی پال .
    2-3 سال واقعا زمان زیادی هست....

البته من بعد توافق یه سرچ کردم و خبری در مورد ویزا کارت و... ندیدم، این مسئله ظاهرا مورد بی مهری قرار گرفته شایدم خبر نیومده بیرون.

Junior Member

سلام.

آیا در ترکیه یک نفر میتونه مستر کارت بسازه برا خودش و مشخصاتش رو بده به ما که تو ایرانیم و باهاش خرید کنیم ؟

من با یک نفر که اونجاست صحبت کردم میگفت کردیت کارت داریم و خرید هامون رو توی کشور ترکیه انجام میتونیم بدیم. میگفت با اون کارت از مغازه خرید میکنیم ومغازه دار هم باید با بانک تصویه کنه. یا 500 دلار یا لیر گفت بیشتر نمیتونن خرید کنن با اون کارت.
    آخر ماه هم قبض میاد براشون اون رو باید پرداخت کنن اون مبلغی که در اون ماه رو خرج کردن!!!

در مورد مستر کارت اطلاعی نداشت طرف.
    کسی اطلاعی داره؟

Junior Member

با سلام به همه دوستان

من کارم صدور ویزا مستر بانکی با حساب بین المللی هست

اگر نیاز به اطلاعات و کارت دارید پیام بهم بدین راهنماییتون میکنم ...
    .................................................. .................................................. ...............................................