صفحه 516 از 638 نخستنخست ... 16416466506507508509510511512513514515516517518519520521522523524525526566616 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,151 تا 5,160 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    از راهنمایی های شما بسیار سپاسگزارم.من شرح وظایف تهیه کردم که مرتبط به building باشه البته اکثرا مربوط به سازه ی Building نه بحث تاسیسات، بهداشت یا مصرف انرژی در ساختمان.
    ممکنه بفرمایید این شرح وظایف Building Engineer که میفرمایی مطابق با تعریف این رشته در دانمارکه را از کجا پیدا کرده این؟؟؟
    سوال دومم اینه که به نظر شما من با لیسانس مهندسی عمران و ارشد سازه (از دانشگاههای ایران) میتونم امتیازپوزیتیو لیست در مورد رشته تحصیلی را بگیرم؟
    من در سوئد درس خوندم و کارکردم،و مدرکم هم به عنوانه قید شده، بله ان‌شاالله میتونید که امتیاز لیست را بیاورید،در ضمن با ای‌ جستجوی کوچیک میتونید وظایف یک مهندس ساختمان پیدا کنید که این چند مورد حتما داخلش هست،من اگه لینکی‌ پیدا کردم براتون میفرستم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mhz2 نمایش پست ها
    من در سوئد درس خوندم و کارکردم،و مدرکم هم به عنوانه قید شده، بله ان‌شاالله میتونید که امتیاز لیست را بیاورید،در ضمن با ای‌ جستجوی کوچیک میتونید وظایف یک مهندس ساختمان پیدا کنید که این چند مورد حتما داخلش هست،من اگه لینکی‌ پیدا کردم براتون میفرستم
    سپاسگزارم. یک جستجوی کوچک که به جای خود، جستجوهای گسترده ای انجام دادم. ولی مشکل اینه که Building Engineer و Structural Engineer تفاوتهای قابل بحثی دارند و شرح وظایف جداگانه ای دارند البته اشتراکهایی هم دارند. بنده که با مدرک مهندسی سازه نمیتونم تو شرح وظایفم خیلی از موارد را که فرمودین ذکر کنم. و در ضمن کارفرما نمیپذیره که تاییدشون کنه. به همین دلیل دنبال موارد کاملتری از شرح وظایف Building Engineer هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mhz2 نمایش پست ها
    هزینه برابر اصل کردن مدارک فقط شامل مدارک تحصیلیتون می‌شه دوست من نه شناسنامه و پاسپورت
    ممنونم که راهنمایی کردین. تو جی آر 1 دیدم نوشته بود ولی تا پیش از جواب شما چندان دقت نکرده بودم
    دقیقتر بخواهیم هزینه روز سفارت را حسلاب کنم به شرح زیر باید بشه. به نظرتون محاسبه ام درسته؟
    دانشنامه لیسانس به همراه ریز نمرات که ترجمه و در دارالترجمه به هم الصاق شده اند 35*1 دلار
    دانشنامه فوق لیسانس به همراه ریز نمرات که ترجمه و در دارالترجمه به هم الصاق شده اند 35*1 دلار
    یکبرگ کپی رنگی دانشنامه لیسانس فارسی 35*1 دلار
    4 برگ کپی رنگی ریزنمرات لیسانس فارسی 35*4 دلار
    یکبرگ کپی رنگی دانشنامه فوق لیسانس فارسی 35*1 دلار
    دو برگ کپی رنگی ریزنمرات فوق لیسانس فارسی 35*2 دلار
    این جمعا میشه 350 دلار
    هزینه RESIDENCY APPLICATION 250 دلار
    در کل 600 دلار.
    یعنی روز سفارت 600 دلار کافیه ؟ (البته بالاخره باید حاشیه ایمنی را در نظر گرفت)
    ولی میخوام بدونم من چیزی را از قلم ننداخته ام؟ دوستان کمک کنند لطفا

ApplyAbroad Senior Veteran

آیا کپی تمامی صفحات گذرنامه (حتی صفحات خالی)رو باید تحویل سفارت بدیم یا فقط صفحاتی که مطلب داره؟
    توی همین فروم یک نفر گفته فقط صفحات توضیحات دار و یکی گفته بود تمامی صفحات حتی صفحات خالی

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    آیا کپی تمامی صفحات گذرنامه (حتی صفحات خالی)رو باید تحویل سفارت بدیم یا فقط صفحاتی که مطلب داره؟
    توی همین فروم یک نفر گفته فقط صفحات توضیحات دار و یکی گفته بود تمامی صفحات حتی صفحات خالی
    کپی رنگی تمامی صفحات رو باید ببرید ولی اونجا چک می کنند و فقط صفحات مهردار و ویزادار رو بر می دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    ممنونم که راهنمایی کردین. تو جی آر 1 دیدم نوشته بود ولی تا پیش از جواب شما چندان دقت نکرده بودم
    دقیقتر بخواهیم هزینه روز سفارت را حسلاب کنم به شرح زیر باید بشه. به نظرتون محاسبه ام درسته؟
    دانشنامه لیسانس به همراه ریز نمرات که ترجمه و در دارالترجمه به هم الصاق شده اند 35*1 دلار
    دانشنامه فوق لیسانس به همراه ریز نمرات که ترجمه و در دارالترجمه به هم الصاق شده اند 35*1 دلار
    یکبرگ کپی رنگی دانشنامه لیسانس فارسی 35*1 دلار
    4 برگ کپی رنگی ریزنمرات لیسانس فارسی 35*4 دلار
    یکبرگ کپی رنگی دانشنامه فوق لیسانس فارسی 35*1 دلار
    دو برگ کپی رنگی ریزنمرات فوق لیسانس فارسی 35*2 دلار
    این جمعا میشه 350 دلار
    هزینه RESIDENCY APPLICATION 250 دلار
    در کل 600 دلار.
    یعنی روز سفارت 600 دلار کافیه ؟ (البته بالاخره باید حاشیه ایمنی را در نظر گرفت)
    ولی میخوام بدونم من چیزی را از قلم ننداخته ام؟ دوستان کمک کنند لطفا
    به نظر درسته ولی برای احتیاط حتما دلار اضافی همراتون باشه. مخصوصا اینکه ممنکه بعضی صد دلاری ها از دستگاه رد نشند. یکی از صد دلاری های منو با اینکه سالم بود بر گردوند و یکی دیگه بهش دادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    1 من به نقل از سایت مهاجرت میگم با این تحلیل که ممکن شما 100 نمره را کسب کنید ولی چون ایران کشور انگلیسی زبانی نیست شما احتیاج به زبان انگلیسی دارین و باید ثابت کنید باز دوستان دیگر هم نظرشون و بگن.
    2. تو سایت مهاجرت نوشته فقط دز صورتی که شما از دانشگاه انگلیسی زبان فارغ التحصیل شده باشین احتیاج به مدرک زبان ندارین که این هم نشان دهنده این که مدرک زبان باید ارائه بشه.
    من سایت رو خوندم ولی نگفته دانشگاه انگلیسی زبان!

Junior Member

دوست عزیز اگه پاسخ این سوالت که "بین استرالیا و دانمارک کدوم شانس کار گرفتن بالا تره؟ "رو پیدا کردی به منم خبر بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_AHB نمایش پست ها
    سلام

من اوایل 2013 درخواست دادم و چند روز پیش ویزا رو گرفتم ( 6 ماه فرصت داده که وارد بشم) و همزمان ویزای 476 استرالیا هم درست شد

چند تا سوال داشتم از دوستان :

1- ویزای دانمارک رو چجوری میشه یه مدتی نگه داشت ؟ یعنی میشه وارد بشیم کارت رو که گرفتیم خارج بشیم (حتی واسه 6 ماه)
    2-بین استرالیا و دانمارک کدوم شانس کار گرفتن بالا تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kkkkssss نمایش پست ها
    من سایت رو خوندم ولی نگفته دانشگاه انگلیسی زبان!

you are right!

you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year, or by presenting documentation that you have completed at least one year of studies at a higher educational programme which was taught in one of these languages.

But does anyone from this forum know German or etc. in his-her career or university? I doubt but if you are the one that's great

Also, German language is not so helpful in Denmark jobs
    But english and nordic languages are more applicable

Good Luck
    Kaveh

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها

you are right!

you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year, or by presenting documentation that you have completed at least one year of studies at a higher educational programme which was taught in one of these languages.

But does anyone from this forum know German or etc. in his-her career or university? I doubt but if you are the one that's great

Also, German language is not so helpful in Denmark jobs
    But english and nordic languages are more applicable

Good Luck
    Kaveh
    عزیز دل برادر درست می گی! ببین اگر آلمانی مدرک دارید دیگه از انگلیسی معافید! شما یا باید از انگلیسی-آلمانی مدرک ارائه کنید یا از دانمارکی-سوئدی-نروژی. یعنی دو گروه هستند 1-زبانهای علمی 2- زبانهای اسکاندیناوی. اما فقط نامه ی دانشگاه و نامه ی کارفرما قبوله و مثلا مدرک کلاس زبان قبول نیست. اما نکته اینجاست که شما می تونید مثلا با انگلیسی + نروژی امتیازتونو بالاتر ببرید ولی با انگلیسی + آلمانی نمره از بیست بالاتر نمیره حتی اگه تافل 120 داشته باشید و دکترای زبان آلمانی. آقا کاوه هم اینو میدونه اما فکر نمیکرده منظور شما اینه که بدون هیچ مدرک زبانی میخواید اپلای کنید و بهتون گفته انگلیسی الزامیه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)