صفحه 18 از 506 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام
    این مساله ویزای همسر یه کم پیچیده است. اینکه رفتار با کیس های مختلف چیه رو واقعا نمیشه جدا کرد. ولی چیزهای عجیبی توش مهم میشه
    مثل اینکه خانم فاند داره یا آقا!!!!
    حساب بانکی همسرتون و یا خودتون رو بالا ببرید (در مورد مقدار یک عدد خاص تو این سفارت من ندیدم)
    سند هرچه دارید برای ترجمه ببرید
    از استاد یا دانشگاه بخواهید که در دعوتنامه از همسرتون هم دعوت کنن یا یه دعوتنامه واسش بفرستن
    می خوام بگم تمام کارها رو واسه گرفتن ویزا کنید و بعد اقدام نهایی رو انجام بدین
    (در مورده امکان گرفتن ویزا با دوره زبان اطلاعی ندارم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته حقوق

اگر همسر كارمند باشد ووكيل و به ظور مشاع با هم يك خانه داشته باشند امكان گرفتن ويزا زياد ميشود يا به ريسكش نمي ارزد
    اگر با همراه موافق نباشند ممكن است كه هردو ويزا را رد كنند يا فقط ويزاي همراه را رد ميكنند

Junior Member

سلام به همه دوستان:
    ویزاها ربطی به هم ندارند. من دو هفته پیش سفارت بودم و آقای عابدی گفت که این سفارت خانه به همراه ویزا نمی دهد. البته نمی خواهم کسی را نا امید کنم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mra نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان:
    ویزاها ربطی به هم ندارند. من دو هفته پیش سفارت بودم و آقای عابدی گفت که این سفارت خانه به همراه ویزا نمی دهد. البته نمی خواهم کسی را نا امید کنم.
    mra عزیز ... یه سوال در مورد این آقای عابدی ! ... شما ایشون رو چطوری زیارت کردی ؟
    داخل سفارت خونه رفتی یعنی ؟ ... می شه آدم بدون اینکه مدارکش جور باشه بره ازش سوال بپرسه یا فقط موقع تحویل مدارک رصد می شه این آقای عابدی ... فکر کنم بچه ها گل محمدی نامی رو اسم می بردن ... شما مدارک دادی ؟ ... موجودی حساب بانکی ت چقدر بود ؟ الان فی بازار چقدره ؟ سند خونه و ملک چیزی بردی ؟

پاورقی :
    کلآ بچه هایی که جدیدآ می رن سفارت خونه هر خبر و تجربه ای دارن بیان شیر کنن ... جای دوری نمی ره این شب یه شنبه ای ! ;D

Junior Member

دوستان يه سوال داشتم، مي خواستم بدونم براي تضمين مالي سفارت مي شه از اقوام خارج از كشور كمك گرفت؟ سفارت چنين چيزي رو قبول مي كنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط song نمایش پست ها
    دوستان يه سوال داشتم، مي خواستم بدونم براي تضمين مالي سفارت مي شه از اقوام خارج از كشور كمك گرفت؟ سفارت چنين چيزي رو قبول مي كنه؟

اين اقوامتون اگه درجه اول باشه فكر كنم بشه. ولي بايد ازشون تعهدنامه محضري ترجمه شده بگيريد. يكي از دوستان من اين تعهد نامه رو به سفارش آقاي گلمحمدي از پدرش گرفت و اتفاقا ويزا هم گرفت و رفت.

Junior Member

دوستان عزیز من دیروز رفتم در سفارت. یکم تحقیقات کردم ، ظاهرا خیلی اوضاع ویزا خرابه (میگفتن که از هر ۱۰ نفر به ۹ نفر ویزا نمیدن). این جا کسی هست که از اسپانیا برای پی اچ دی با فاند ویزا گرفته باشه؟ اگر آره شرایطش چی بوده؟
    کسی هست که برای پی اچ دی با فاند، ویزاش رو ریجکت شده باشه؟ شرایطش چی بوده؟
    اصلا کسی هست که امیدی به گرفتن ویزای اسپانیا داشته باشه؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    آخه این چه دیدیه که شما دارید! شما با کی حرف زدی و گفت که ویزاها ریجکت میشه
    آقای گل محمدی و خانم کارمن اگه این حرف رو بزنن میشه گفت دارای یه منطقه ولی آقای عبادی و مردمی که هر کدوم به یه دلیلی اونجان که مرجع مناسبی نیستن!
    من تو این چند وقت فهمیدم که حرف آدم ها رو اونجا فقط باید گوش داد و فراموش کرد
    این سفارت به علت مراجعه کمتر دانشجویی هیچ حالت روتینی واسه دادن وبزا نداره
    هر کدوم از ما یه کیسه منحصر به فرد خودمون رو داریم
    من به همه توصیه می کنم اصلا روش های دیگران رو تا مطمئن نیستن، حتی بهش فکر هم نکنن
    از همین سفارت و با همین سفیره جدید ، خیلی ها ویزا گرفتن و اونجا دارن درس می خونن
    تو سفارت هر کسی از ظن خودش یار اون یکی میشه
    دل هم رو خالی نکنین

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اره xinoox من شنیدم از هر 10 نفر دو میلیون نفر ریجکت می شن !
    بی خیال بابا ... یه نفر شاید از ده نفر پرسیده و شانسی 9 نفرشون رد شده از آب در اومدن .. دیگه دلیل نمی شه که آدم بسط بده به وضعیت کل ...
    ایشاا... هر چی صلاح باشه !
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidl79 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    آخه این چه دیدیه که شما دارید! شما با کی حرف زدی و گفت که ویزاها ریجکت میشه
    آقای گل محمدی و خانم کارمن اگه این حرف رو بزنن میشه گفت دارای یه منطقه ولی آقای عبادی و مردمی که هر کدوم به یه دلیلی اونجان که مرجع مناسبی نیستن!
    من تو این چند وقت فهمیدم که حرف آدم ها رو اونجا فقط باید گوش داد و فراموش کرد
    این سفارت به علت مراجعه کمتر دانشجویی هیچ حالت روتینی واسه دادن وبزا نداره
    هر کدوم از ما یه کیسه منحصر به فرد خودمون رو داریم
    من به همه توصیه می کنم اصلا روش های دیگران رو تا مطمئن نیستن، حتی بهش فکر هم نکنن
    از همین سفارت و با همین سفیره جدید ، خیلی ها ویزا گرفتن و اونجا دارن درس می خونن
    تو سفارت هر کسی از ظن خودش یار اون یکی میشه
    دل هم رو خالی نکنین
    من هم حرف شما را قبول دارم با اینکه خودم ریجکت شدم ولی میدونم تا حالا چند تا از دوستانم چند ماه اخیر ویزا گرفتن. دو تاش زن و شوهر بودن برا فوق هر دوشون گرفتن. یکیش برا فرصت مطالعاتی شش ماهه گرفته و یکیش هم برا دکترا. بنابرین باید فهمید دلیل ریجکت طرف چی میتونه باشه. چون متاسفانه خیلی از دوستان صادقانه وضعیت خودشون رو توضیح نمیدن تا بفهمیم که دلیل ریجکت طرف چی بوده. و بقیه رو سر در گم میکنند. ولی به نظر من بیشتر جنبه مالی است. 902 یورو برای هر ماه. کمتر از این رو حتما ریجکت میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)