نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 4 از 246 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sinanos نمایش پست ها
    من یک رزور برای فرانکفورت از گلف ایر(یک طرفه) گرفتم 370 هزار تومن 33 کیلو هم بار مجازه ولی مدت توقف 4 ساعته در صورتیکه ایران ایر 550 هزار تومان(یک طرفه) و ماهان 570 هزار تومان(یک طرفه) که یک بیلیط قطار داره که کلی میرزه در صورتیکه تورکیش بعضی روزها 340 هزار تومان که توفقفش 2 ساعته ولی 23 کیلو بیشتر مجاز نیست .
    من با ترکیش پریدم که 30 کیلو بود (یک ماه قبل)
    پبشنهاد میکنم زیاد به توقف فرودگاهی اهمیت ندید چون 4 تا 5 ساعت زود تموم مبشه در یک فروذگاه غریب و چون بار هاتون ترانزیت میشه زیاد اذیت نمیشید و حتی 3 کیلو ارزش انتظارشو داره (هر کیلو حدود 20 تومن اضافه بار)
    برای من که دانشجویی نمیرفتم واقعا سی کیلو خیلی زود تموم شد. فکر کنم دو تا چمدان با لباسهای زمستانی آدم رو بیچاره بکنه! هر چی دارید بپوشید تنتون!!!
    یا لاقل رسیدید لباس زمستانی بخرید که الان خیلی مناسبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinanos نمایش پست ها
    من یک رزور برای فرانکفورت از گلف ایر(یک طرفه) گرفتم 370 هزار تومن 33 کیلو هم بار مجازه ولی مدت توقف 4 ساعته در صورتیکه ایران ایر 550 هزار تومان(یک طرفه) و ماهان 570 هزار تومان(یک طرفه) که یک بیلیط قطار داره که کلی میرزه در صورتیکه تورکیش بعضی روزها 340 هزار تومان که توفقفش 2 ساعته ولی 23 کیلو بیشتر مجاز نیست .
    نوکرتم، کی‌ گفته که ترکیش ۲۳ کیلو بار مجاز داره؟ نه اینجوری نیست. ۴۰ کیلو بار مجاز داره. ولی‌ هر ساک نباید بیشتر از ۲۰ کیلو باشه. من خودم ۲-۳ بر با ترکیش اومدم همیشه هم ۲تا ۲۰ کیلو بار داشتم.

بعضی وقتها باید سبیل یارو رو چرب کنی‌...میدونی که چی‌ میگم!

البته قانونش ۴۰ کیلوست، ولی‌ خوب بعضیا هم توی فرودگاه باید نون در بیارن دیگه مگه نه؟!!!!
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط aghabehrooz نمایش پست ها
    نوکرتم، کی‌ گفته که ترکیش ۲۳ کیلو بار مجاز داره؟ نه اینجوری نیست. ۴۰ کیلو بار مجاز داره. ولی‌ هر ساک نباید بیشتر از ۲۰ کیلو باشه. من خودم ۲-۳ بر با ترکیش اومدم همیشه هم ۲تا ۲۰ کیلو بار داشتم.

بعضی وقتها باید سبیل یارو رو چرب کنی‌...میدونی که چی‌ میگم!

البته قانونش ۴۰ کیلوست، ولی‌ خوب بعضیا هم توی فرودگاه باید نون در بیارن دیگه مگه نه؟!!!!
    مطمئنی؟
    از تهران به فرانکفورت بار مجاز 30 کیلو هست
    می تونن همه 2 یا 3 روز قبل برن فرودگاه و فریت کنند
    در ضمن ترکیش ایر لایز الان تو سایتش به این طورت زده در دو روز قیمت 285 دلاره
    و بقیه روزا مثل گلف ایر تقریبا 338 دلاره
    دیگه اینکه ایران ایر عمر مفید هواپیماهای نزدیک به 23 سال داره
    در صورتی که این برای ترکیش 6 سال هست
    برای لوفت هانزا 13 سال
    و در نهایت برای گلف ایر 7 سال هست
    هرچند باید گفت ایران ایر دارای با تجربه ترین خلبانهای جهان هست
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

من یکی از ترکیش و یکی از ایران ایر رزرو کردم.... (هر دو یکطرفه)

ترکیش قیمتش حدود 650 هست .. از مشهد به کلن.... (از مشهد به استانبول + حدود 6 ساعت توقف + از استانبول به کلن)

ایران ایر قیمتش حدود 525 هست... از تهران به کلن... فقط خوبیش این هست که یه بلیط قطار رایگان هم دارن که می تونیم توی آلمان استفاده کنیم...(واسه مواردی که مقصد شهر دیگه ای باشه)... یه خوبی دیگه اینکه تا یک هفته قبل از تاریخ پرواز رزرو رو نگه میداره... مورد دیگه اینکه واسه من که بخوام برم تهران بلیط نیمه بهای مشهد به تهران هم میدن..

بار مجاز هر دو 30 کیلو هست... ایران ایر رو من سوال کردم و گفتن در برگشت هست که بار مجازشون 40 کیلو هست...

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

کسی می دونه ابعاد چمدانی که می بریم توی هواپیما ( ساک کابین ) چقدره ؟؟؟ که گیر ندن ؟؟ و آیا قسمت بار 2 تا ساک هم تحویل می گیره یا فقط یه ساک ؟؟ برای ایران ایر می پرسم اینارو
    What Goes Around , Comes Around

مراجعه کنید به دفتر ایران ایر شهرتون اونجا اعداد و ارقام دقیقش رو در اختیارتون میزارن!
    Ich drucke dir die Daumen

به نظر من الان امارات و ترکیش قیمتاشون خوبه! اصلانم دیگه توصیه نمی کنم کسی با ماهان پرواز کنه چون امروز همون پرواز تهران دوسلدورفش سانحه داشته و یکی از موتورهاش آتش گرفته بود و در فرودگاه آنکارا (شایدم استانبول، دقیق نمی دونم!) فرود اضطراری کرده بود! احتمال داره اتحادیه اروپا دوباره پروازای ماهان رو متوقف کنه! در ضمن تفاوت قیمت ماهان و ترکیش و امارات خیلی نیست! در حد 40 هزار تومن!
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

دوستان کسی اطلاع داره بلیط قطاری که ایران ایر میده ، تا چند روز قابل استفاده است؟ ...کسی تا حالا گرفته؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_j نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره بلیط قطاری که ایران ایر میده ، تا چند روز قابل استفاده است؟ ...کسی تا حالا گرفته؟
    سوال خوبی مطرح کردید... من سعی می کنم از دفتر مرکزی ایران ایر این مسئله رو جویا بشم....

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    به نظر من الان امارات و ترکیش قیمتاشون خوبه! اصلانم دیگه توصیه نمی کنم کسی با ماهان پرواز کنه چون امروز همون پرواز تهران دوسلدورفش سانحه داشته و یکی از موتورهاش آتش گرفته بود و در فرودگاه آنکارا (شایدم استانبول، دقیق نمی دونم!) فرود اضطراری کرده بود! احتمال داره اتحادیه اروپا دوباره پروازای ماهان رو متوقف کنه! در ضمن تفاوت قیمت ماهان و ترکیش و امارات خیلی نیست! در حد 40 هزار تومن!
    هواپیمای دومی هم به مقصد استکهلم بود که به احتمال زیاد ایران ایر بود
    با توجه به کهنگی شدید هواپیما های وطنی جونتون رو به خاطر یک بلیط قطار به خطر نیاندازید.
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)