نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1184 از 1841 نخستنخست ... 18468410841134117411751176117711781179118011811182118311841185118611871188118911901191119211931194123412841684 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,831 تا 11,840 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    ویزای توریستی که مصاحبه نداره، من قبلا برای ویزای مهاجرتی اقدام کرده بودم که اون مصاحبه داشت و هتلی هم که رفته بودیم دقیقا همون هتلی بود که آفیسرها هم همونجا اقامت داشتن و دیدم چقدر با هم متفاوتن. این بررسی از طرف 20 تا آفیسر راسته ؟ به ما که گفتن ویزای توریستی رو یک آفیسر توی آنکارا دربارش تصمیم میگیره، ویزای مهاجرتی هم همینطور بود که یک آفیسر تصمیم گیرنده بود و بیست نفر پروسس نمیکردن. چون اگه بیست نفر بخوان نظر بدن که قطعا بینشون اختلاف به وجود میاد و فکر کنم فقط یک نفره که تصمیم اصلی رو میگیره.
    ببینین اگه به فرم GCMS یه پرونده ریجکتی نگاه کنین میبینین که چند نفر رو یه کیس کار میکنن اگه خواستین میتوم براتون ارسال کنم.ضمنا بنده از استانبول بایومتریک رفتم و کاری به انکارا ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    دوستان این که بعضی آژآنسها اعلام میکنن با سفارتها در ارتباط هستن چقدر صحت داره؟ یکی از دوستان اصرار داره که از طریق یک آژانس خاص اقدام کن تا مطمئن باشی که ویزا میدن بهت چون با سفارت کانادا در در ترکیه ارتباط دارن.
    در مورد آژانسهای داخل ایران که شینگن میگیرن این رو شنیدم و خودم شخصا امتحان کردم. ولی در مورد کانادا که خارج از ایران هست هم همچین چیزی ممکنه باشه؟
    کاملا چرت هست آزانسها با هیچ سفارت کانادایی ارتباط ندارن فقط به فکر اون 1500$ هستن که قراره از شما بگیرن اعتماد نکنین

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_a نمایش پست ها
    سلام. مدت زمان انتظار برا ایران شده 118 روز. این دلیلش چی میتونه باشه که این عدد همش زیاد میشه؟ اصلا انگار متوقف شده صدور ویزا برا ایران :|
    به نظرم به خاطر ریکویستهای بالای ایرانی ها هست که به خاطر عید رفته بالا.های سیسزن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa77 نمایش پست ها
    سلام . درخواست ویزا منو رد کردن دلیل نوشته تراول هیستوری و اینکه مجاب نشدن برمیگردم.
    من 6 تا شینگن داشتم و یه شینگن معتبر یکساله دارم. و 21 کشور رفته بودم. دعوتنامه قوی از یه دوست. مدارک مالی کامل بود همه تو شوک هستن من چراریجکت شدم درصورتی که کارمندخود من بدون هیچی ویزا گرفت. میگن اعتراض جواب نمیده باید دوباره باید اقدام کنی. اینارو گفتم برای بعضی دوستان که خیلی نگران مدارکشون هستند. ایمیل زدم و اعتراض کردم ولی امید ندارم فعلا هیچ جوابی ندادن.
    سلام ببخشيد ميخواستم بدونم چندروز بعد از بايومتريك پروندتون رد شده؟

Junior Member

سلام. یه سوال داشتم. نامه هدف از سفر فرمتش چجوری باید باشه؟ تایپ کنم یا دستی بنویسم. فرمت خاصی داره؟ مثلا این جمله (من میخواهم برای دیدن کشور کانادا سفر کنم چون کشور زیباییه) این متنو بدون هیچ مقدمه ای تایپ کنم و تبدیل به PDF کنم؟ امضایی چیزی لازم نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    میشه بگین ترول هیستوری رو به چه فرمت و چه شکلی فرستادین؟
    سلام چه شکلیشو نمیدونم عرض کردم خدمتتون برام وکیل پر کرد فقط برای من میل زد کارایی که کرده فایل پی دی اف بود داخل اون دیدم که 4 تا ویزا آخری که توی پاسپورت جدید من هست توی تراول هیستوری نگذاشته سوال کردم یه اصطلاح گغت الان توی ذهنم نیست واینکه اونها توی قسمت پاسپورتت هست که ساب میت کردم و اینجا نمیزاریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alibot نمایش پست ها
    سلام ببخشيد ميخواستم بدونم چندروز بعد از بايومتريك پروندتون رد شده؟

21دسامبر بایومتریک انجام دادم.24 ژانویه ایمیل ردی من اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط negarabz نمایش پست ها
    سلام دوستان من پرونده ی پدر و مادرم رو تو یک اپلیکیشن فرستادم و حالا خواهرم رومیخوام جداگونه بفرستم. ساپورتر مالی پدرم هست. آیا لازمه که پدرم نامه ی محضری تنظیم کنه که همه ی خرج و مخارج سفر خواهرم رو به عهده میگیره؟ یا یه نامه ی ساده کفایت میکنه؟
    دانشجو هست وجساب بانکی قوی نداره.
    سلام
    اگه خواهرتون عضو خانواده ی پدر مادرتون هستن به نظر من کار اشتباهیه که کیسشو جدا میکنید با اینکار خودتون عملا دارید شانسشو به صفر میرسونید اگه قرار باشه ایشون ریجکت بشه در یک کیس بودنشون با والدینتون ربطی به پرونده ی پدر و مادرتون پیدا نمیکنه و تک تک جدا برسی میشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    سلام. یه سوال داشتم. نامه هدف از سفر فرمتش چجوری باید باشه؟ تایپ کنم یا دستی بنویسم. فرمت خاصی داره؟ مثلا این جمله (من میخواهم برای دیدن کشور کانادا سفر کنم چون کشور زیباییه) این متنو بدون هیچ مقدمه ای تایپ کنم و تبدیل به PDF کنم؟ امضایی چیزی لازم نداره؟
    این که نشد هدف از سفر. طی یک نامه توضیح بدید قصد شما از سفر به کانادا چیه و تصمیم دارید کجاها برید و از چه چیزهائی دیدن کنید. برنامه زمانی بدید از سفرتون. سعی کنید باورپذیر باشه. بارها در همین فوروم گفته شد کانادا یک مقصد توریستی برای ایرانی ها نیست بنابراین باید تلاش کنید افسر بررسی کننده را قانع کنید نمی خواهید اونجا بمونید بخصوص که کفتید کل سابقه سفر شما منحصر میشه به یک سفر دبی در پنج سال اخیر بنابراین حرکت یکدفعه شما برای سفر به کانادا را با دیده تردید نگاه خواهند کرد.
    ویرایش توسط uxmal09 : February 6th, 2018 در ساعت 05:21 PM
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    دوست عزیز purpose of travel صرفا هدف از سفر نیست و شامل کل برنامه سفرت میشه:1-تاریخ دقیق و جزییات بلیط.2-زمان رسیدن.3-محل اقامت نام هتل مدت زمان سفر.4-محل هایی که قراره برین.5-توضیحات کلی که در مورد سفرتون ممکنه بدین.6-و در تهایت بلیط و ووچر هتل(در صورت اقامت در هتل) هم باید ضمیمه نامه بشه.فرمتش یا ورد یا pdf فرقی نمیکنه.
    من از شما به سوال دارم من رو قانع کنین: بین این همه کشور زیبا اولین مقصد چرا کانادا که احتمال ریجکتی زیاده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)