صفحه 27 از 66 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

ما که در ایران ۱۳ سال مسییول فنی داروخانه بودیم.داروسازی در ایران پول میخواد.حداقل ۱ میلیارد.فکر خروج از کشورم.با درامد ۳ میلیونی دیگه نامیدم.وفکر این هستم برم دنبال کار ازاد در خارج از کشور.شاید اینده بچه هام بهتر بشه.شاید رستوران یا کافی شاپ بزنم.ولی در کل امیدی به در امدم ندارم.

در باره داروسازی در مجارستان کسی اطلاعی داره؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    در باره داروسازی در مجارستان کسی اطلاعی داره؟
    چه اطلاعاتی میخواین من 3 سال مجارستان بودم.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 3 داروسازی اصفهان هستم.معدل کلم:16.54 معدل دیپلم:19.23 آیا میتونم برای همین رشته در یکی از دانشگاه های آلمان که شهریه نداشته باشه پذیرش بگیرم؟
    اصلا بهتره ایران بمونم یا که آلمان بهتره؟
    یا تا پایان مدرک دکتری حرفه ای اینجا بمونم برا تخصص اقدام کنم؟
    کدوم راحتتر و بهتره؟

Junior Member

باسلام.ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    برا فوق داروسازی کدوم دانشگاه ها رو در امریکا پیشنهاد میکنید؟{البته میزان بورس انها قدری است که برا زندگی دانش جویی کفایت کنه؟}{فقط اب و هوای شرچی نداشته باشه؟نظرتون درباره بوستون چیه؟
    امکان گرفتن اقامت بعد از اتمام تحصیل چه قدر؟
    9تا مقاله دارم.نمره تافل هم 105
    ممنون میشم زودتر کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    چه اطلاعاتی میخواین من 3 سال مجارستان بودم.
    میخوام بدونم داروسازی داره یا نه ؟و شرایط دانشگاههای دولتیش قابل دسترسی هست یا مثل ایران سخته؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

میخوام بدونم داروسازی داره یا نه ؟و شرایط دانشگاههای دولتیش قابل دسترسی هست یا مثل ایران سخته؟
    دانشگاههای مجارستان همه دولتی هستند ولی شهریه زیاد میگیرن. واسه دارو سالی 9000 دلار میگرفتن الان رو نمیدونم. 4 تا دانشگاهی که این رشته رو دارن pesc,debrecen,szeged و semmelweis هستن. میتونی سرچ کنی و اطلاعات شهریشون رو دقیق بدست بیاری. برای ورود نیاز به پاس کردن امتحان ورودی هست که اگه درست خوبه و زبانت خوب باشه میتونی از عهدش بر بیای. این دانشگاهها به صورت مشروط مورد تایید هستند . ببینید اینجور که من دیدم زیاد معدل دبیرستان شما خوب نیست به نظر من شما یک سال قبل از اینکه وارد دانشگاه بشید یه دوره BMC رو پاس کنید که مثل همون دوره پیش دانشگاهی خودمون هست تا هم زبانتون قوی بشه و هم از نظر علمی تقویت بشید تا تو دانشگاه به مشکل برنخورید چون پاس کردن دروس در دانشگاههای مجارستان به مراتب سختتر از دانشگاههای ایران هست. امتحانات چند مرحله ای و مثل هفت خوان رستم هست

Junior Member

دوستانی که اخیرا وثیقه گذاشتن میشه بگن چه مدارکی رو بهشون دادن؟ میخوام ببینم جدا از مدرک و دانشنامه و فارغ التحصیلی، یه گواهی مثل پروانه یا لایسنس میدن که بشه تو یه کشور دیگه ادعا کرد ما مجوز کار داشتیم؟؟
    سوال بعدی اینکه کسی تو این یک ماه اخیر رفته برا آزاد کردن مدرک؟ ظاهرا قیمتها شدیدا رفته بالا...

سلام کسی هست که از تحصیل داروسازی در اطریش خبر داشته باشه؟آیا امتحان ورودی داره و به چه زبانی و از چه درسایی ؟

سلام کسی هست که از تحصیل داروسازی در اطریش خبر داشته باشه؟آیا امتحان ورودی داره و به چه زبانی و از چه درسایی ؟
    تا حدودی شبیه به آلمان هستش. اول برای کالج پذیرش میگیرید و زبانش هم به زبان آلمانی هست. قبولی در کنکور ایران هم نیازه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)