صفحه 60 از 61 نخستنخست ... 10505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

کسی از دوستان اگر اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم بگین. می خوام بدونم بعد از برگه صورتی حداکثر تا چه مدت دقت داریم تا پاسپورت رو بفرستیم و ویزا رو پیکاپ کنیم. نوع ویزا توریستی هست و سفارت امریکا در دوبی. خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط applybabak نمایش پست ها
    کسی از دوستان اگر اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم بگین. می خوام بدونم بعد از برگه صورتی حداکثر تا چه مدت دقت داریم تا پاسپورت رو بفرستیم و ویزا رو پیکاپ کنیم. نوع ویزا توریستی هست و سفارت امریکا در دوبی. خیلی ممنون
    سلام

دوست عزیز حالا شما همه مراحلو عبور کردی فقط وقت برا پیکاپ نداری؟ احتمالا وقتی مصاحبه میکنید بعدش یه ایمیل هم براتون میاد همه شرایط و جزئیات و باید اونجا نوشته باشه

سلام

دوستانی که این روزها مصاحبه شونو انجام میدن فارغ از اینکه قبول بشن یا رد بشن انتظار داریم بیان تجربیاتشونو بیان کنند و مطمئن باشید که دوستانی که از تجربیات شما استفاده میکنن شما هم در اینده مجدد ا از تجربیات این دوستان استفاده خواهید کرد این انتظارو حداقل از آقای Vahidj8 که به فرموده خودشون پدرو مادرشون روز یکشنبه وقت مصاحبه داشتن داریم .

Junior Member

سلام. برای ویزای توریستی دبی بهتره یا ارمنستان؟

Junior Member

سلام دوستان،
    امروز صبح پدر مادرم وقت مصاحبه داشتن كه متاسفانه هر دو ريجكت شدن كل مصاحبه ٢ دقيقه هم طول نكشيده، هيچ مدركي نخواستن هيچي، سوالها رو اينجا براتون ميذارم
    سوال اول ايا با معاون اول اقاي رييس جمهور نسبت دارين؟ پدرم گفتن خير بعد بلافاصله گفتن نميتونيم ويزا بديم چون سفر خارجي نداشتين كه پدر گفتن اين ٥ سال نداشتيم ويزاي ٦ ماه كانادا ملتيپل گرفتيم قبلا ٦ ماه انگليس ملتيپل ، مادرم ٣ ماه شينگن داشتن پدرم هم ٣ ماه هم ٦ ماه شينگن بعد گفتن اين ٥ سال دو دتا از دخترهام كه اونورن اونا ميومدن ايران يا تركيه ما هم ميرفتيم تركيه يا دبي ... طرفم گفته متاسفم بعد مادرم نامه ي دكتر خواهرم و خواسته نشون بده گه زايمان ريسك بالا داره قبول نكرده ، نظره پدر من اين بود كه كاملا به نظر ميومد بهونه بوده مسافرت نداشتن و اينكه تصميم رو قبل اينكه وارد مصاحبه بشن گرفتن. چون ايشون ترجبه مصاحبه تا دلتون بخواد داشتن، خود من با خوندن شرايط اين چند وقت خيلي استرس گرفته بودم منتها پدرم خيلي ريلكس بي استرس ميگفتن مگه ميشه ويزا ندن ، من كل دنيا رو رفتم مدارك ماليمم كه كامله چي ميخوان بگن دارم ميرم هم دخترم و ببينم هم امريكا رو بچرخم خب خلاصه كه اينطور ، مادرم خيلي خيلي ناراحت شدن اصلا صداش گرفته. افيسرشون هم به قول مادرم يك اقاي قد و هيكل دار بودن.
    نميدون كسايي كه اينجا تجربه دارن اخه مگه ميشه يه پدر مادر تو ٢ دقيقه ريجكت شن؟؟ الان نميدونيم چي كار كنيم ، برن المان از اونجا درخواست بدن يا ارمنستان بلافاصله درخواست بدن ، براي اينكه ميخوان فروردين اونجا باشن.

راستي يه سوال ديگه يادم رفت بگم پرسيدن دخترتون چجوري رفتن گفتن ٤ سال پيش به طريق لاتري.

سپاس

Junior Member

سلام
    من مصاحبه توريستي داشتم، دو سه تا سوال روتين كردن درباره سربازي و شغل و سفرهاي خارجي و درجا ويزا دادن. اوضاع به بدي كه اينجا نوشته ميشه نيست من خيلي از ايرانيهارو ديدم كه برگه زرد و صورتي ميگرفتن. ولي در كل من هم فكر ميكنم از قبل تصميم گرفته ميشه معمولا چون كاملا مشخص بود كه سوالهارو واسه خالي نبودن عريضه ازم ميپرسن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidmoj نمایش پست ها
    سلام
    من مصاحبه توريستي داشتم، دو سه تا سوال روتين كردن درباره سربازي و شغل و سفرهاي خارجي و درجا ويزا دادن. اوضاع به بدي كه اينجا نوشته ميشه نيست من خيلي از ايرانيهارو ديدم كه برگه زرد و صورتي ميگرفتن. ولي در كل من هم فكر ميكنم از قبل تصميم گرفته ميشه معمولا چون كاملا مشخص بود كه سوالهارو واسه خالي نبودن عريضه ازم ميپرسن.
    سلام، بله پدر هم ميگفت خيليها برگه صورتي يا زرد گرفتن البته ميگفت كسيا كه با اين افيسره بودن ورقه سفيد گرفتن همشون، مثل اينكه قضيه روتين و سيستماتيكه مثلا اونروز كسايي كه از قبل تصميم گرفتن ريجكت شن و ميدن به يكي مصاحبه كنه يه روز ديگه به يكي ديگه ميوفته اين از نظره من قابل توجيه اينكه ميگن اون مو بلنده و اون خانم خوب ويزا ميده درست نيست.

ميشه شرايطه خودتون رو بنويسيد لطفا؟

والا پدره من كه خيلي شاكيه ، ميخواد بياد اينجا درخواست ويزاي انگليس بده چون سفارت هم باز شده قبلا دو بار هم رفتن ٦ ماه ملتيپل هم هم پدر هم مادر داشتن ميگن راحت ميدن برن يه هفته بمونن از همين دبي دوباره اقدام كنن بيبنن چي ميشه دوباره اما من اصرار دارم دوباره بلافاصله از يه جا ديگه اقدام كنن مثلا ارمنستان ...
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidj8 نمایش پست ها
    سلام، بله پدر هم ميگفت خيليها برگه صورتي يا زرد گرفتن البته ميگفت كسيا كه با اين افيسره بودن ورقه سفيد گرفتن همشون، مثل اينكه قضيه روتين و سيستماتيكه مثلا اونروز كسايي كه از قبل تصميم گرفتن ريجكت شن و ميدن به يكي مصاحبه كنه يه روز ديگه به يكي ديگه ميوفته اين از نظره من قابل توجيه اينكه ميگن اون مو بلنده و اون خانم خوب ويزا ميده درست نيست.

ميشه شرايطه خودتون رو بنويسيد لطفا؟

والا پدره من كه خيلي شاكيه ، ميخواد بياد اينجا درخواست ويزاي انگليس بده چون سفارت هم باز شده قبلا دو بار هم رفتن ٦ ماه ملتيپل هم هم پدر هم مادر داشتن ميگن راحت ميدن برن يه هفته بمونن از همين دبي دوباره اقدام كنن بيبنن چي ميشه دوباره اما من اصرار دارم دوباره بلافاصله از يه جا ديگه اقدام كنن مثلا ارمنستان ...
    سپاس
    سلام
    أقا وحید متاسفم از اینکه پدر و مادرت ریجکت شدن راستش شما وقتی شرایطتونو توضیح میدادید من تا جایی که تونستم سعی کردم متوجه تون کنم که با شرایطی که دارید احتمال پاس شدنتون ضعیفه و اینو میدونستم که برای مورد شما اصلا دنبال سابقه سفر نمیگرده به نظر من شرایط فعلی خواهرتون و اینکه با لاتاری وارد امریکا شدن علت اصلی بوده بهتون توصیه میکنم فعلا امسال عیدو بیخیال بشید و بیخودی هزینه ویزای انگلیس رفتنو اینا هم نکنید چون من موردهای مشابه شمارو خیلی دیدم بهتره فعلا چند ماهی صبر کنید موفق باشید

سلام دوستان من میخوام برای مادرم وقت سفارت بگیرم
    کسی میدونه اخرین وقت توریستی دبی تا کی باز شده؟ لینک کانال تلگرام که وقتهای خالی سفارت رو اعلام میکرد کسی داره اینجا بزاره؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط noooshiiin10 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای مادرم وقت سفارت بگیرم
    کسی میدونه اخرین وقت توریستی دبی تا کی باز شده؟ لینک کانال تلگرام که وقتهای خالی سفارت رو اعلام میکرد کسی داره اینجا بزاره؟ ممنون
    سلام
    به لینک زیر مراجعه کنید یه اکانت بسازید مشخصات فرم 160 رو وارد کنید خودش هدایتتون میکنه به صفحه تعیین وقت
    https://ais.usvisa-info.com/en-AE/niv/users/sign_in

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)