صفحه 29 از 56 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 556

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط Delicious نمایش پست ها
    سلام، من نتونستم دانلود کنم. فکر کنم مشکل داره، ممنون میشم دوباره آپ کنید.
    اگر از فایر فاکس استفاده می کنید، اینترنت اکسپلورر رو امتحان کنید. چون منم با فایر فاکس نمیتونم فایلهای این فروم رو دانلود کنم ولی با ie میشه. حرف من درباره ی فایل این دوست عزیزمون هم برا من صادق بود. مشکلی نداره من با ie دانلودش کردم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Delicious نمایش پست ها
    سلام، من نتونستم دانلود کنم. فکر کنم مشکل داره، ممنون میشم دوباره آپ کنید.
    با فایر فاکس من خودم دانلود می کنم ولی ظاهرا یکم مشکل داره و بگیر نگیر داره. این لینک رو می تونید امتحان کنید:

http://www.easy-share.com/1910912040/Ankara-Visa.pdf

Junior Member khorshid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    theoratical economics

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    دوست عزیز
    منکه آفیسر‌های آنکارا رو نمیشناسم ولی‌ حتما دوستانی که تازگی اونجا بودن براتون مینویسن . می‌خواستم خواهش کنم میشه کمی‌ از سوال جوابا و اشکالی‌ که به شما گرفت رو برای دوستان توضیح بدین . خیلی ممنون میشیم
    راجع به شرایط ام همین بس که 1. فاند نداشتم و 2 .زبانم رو فارسی انتخاب کردم متاسفانه به پیشنهاد یکی از بچه ها توی همین وب ، (چون استرس داشتم و خب تسلط بیشتری با فارسی داشتم )
    اولین نکته ای که افیسر گفت همین زبان بود از همون کلمه اول با من انگلیسی حرف زد و گفت شما داری میری اونجا که درس بخوانی پس باید انگلیسی حرف بزنی. البته من باهاش بدون مشکل حرف زدم اما با استرس از اینکه خیلی بد شد ! بنظرم اعتماد به نفس داشتن اولین کلید هست.
    البته اوضاع اون موقع به خوبی الان اصلا" نبود. وبه هیچ کسی توی گروه ما بجز یه آقا با همسرش که برای phd میرفتن به بقیه ندادن...اما از 50 نفر ترکی که توی سالن بودن به همه دادن ..به همه !

به نظرم من بهتر هست که فضای مثبت فعلی رو با شرایط سخت سالهای گذشته آلوده نکنیم.

اما فقط چندتا نکته 1. اعتماد به نفس در کلام و رفتار 2. مسلط بودن به تمام اطلاعاتتون ازjob offer گرفته تا تخصصی ترین موارد درسی و RP و 3. داشتن یک دیدگاه روشن و شفاف از آینده کاری عالی که اگه برگردید در انتظارتونه.+ ارائه و انتقال خوب این حس به افیسر.
    اونجا از شرایط داخلی که می پرسید بعضی ها ناله کردن و افیسر خیلی ساده احساس کرد همه می خوان فرار کنن از ایران ! هر سوالی که می پرسه هدفی دنبالش هست باید کاملا" ریلکس و مسلط باشید ...
    همگی موفق پاشید
    ایراد نگیرید تا از شما ایراد نگیرند. محکوم نکنید تا محکوم نشوید.برای دشمنانت و کسیکه تو را ازار رسانید برکت بطلبید و با تمام دل انهارا ببخشید (عیسی مسیح)

Junior Member

سلام
    من هفته گذشته 3 شنبه مصاحبه داشتم.مشکلی نبود. سوال خاصی نپرسید. چند جمله: چرا میرم. دانشگاه معدل ارشدم چند بود. هزینه چطور تامین میشه. همین.....
    من با هیچ دانشجویی برخورد نکردم که ریجکت شده باشه.قصدشون اصلا گیر دادن نبود. به نظر من اگر از نظر خودتون واجد شرایط گرفتن ویزا باشید حتما میگیرید.
    راستی......
    پیرزن هابعضی هاشون با حجاب بودند.
    موفق باشید.

سلام بچه ها،
    منم هفته ی قبل سه شنبه مصاحبه داشتم. افسر مصاحبه کننده فقط چند تا سوال کلی پرسید: داری برای تحصیل میری؟ لیسانس و فوق لیسانس کجا بودی و معدلت چند بود؟ آیا علاقه مند هستی به program ی که می خوای توش شرکت کنی؟ همین! و هیچ گونه مدرک دیگه ای هم ازم نخواست! برگ زرد و چهارده سوال رو در نهایت بهم داد و گفت سه یا چهار هفته پس از سابمیت کردن جواب سوال ها کلیر میشی. تمام دانشجوهایی که من تو اون دو سه روز دیدم ویزاشون ok شد. اوضاع خوبه. اصلا نگران نباشین.

سلام بچه ها،
    سفارت به من ایمیل زده و گفته invitation letter from the university و سوال 15 رو هم براشون ایمیل کنم. این letter همون admission letter هستش یا چیز دیگیه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط smart_lucky_man نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    سفارت به من ایمیل زده و گفته invitation letter from the university و سوال 15 رو هم براشون ایمیل کنم. این letter همون admission letter هستش یا چیز دیگیه؟
    آره همونه. ولی واسه منم عجیب هست که بعد از دیدن I20 این دیگه چیه که می خوان؟!

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    آره همونه. ولی واسه منم عجیب هست که بعد از دیدن I20 این دیگه چیه که می خوان؟!
    سال قبل که با ما مصاحبه میکردند نامه پذیرش رو هم همراه با ای 20 میگرفتند. چیز جدیدی نیست. بعد از اینکه داخل کپی میکرند پس میدادند. امسال ظاهرا اسمش رو کردند invitation letter.

موق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

خوب خبر داغ امروزJune14!

ما f1/f2 مستر بدون فاند
    یه خانم مستر با فاند
    یه آقا دکتری با فاند
    یه آقا مستر بدون فاند
    یه خانم و آقا با پسر کوچولوشون f1/f2/f2! دکتری با فاند
    همه ایرانی...
    همه گرفتیم

ما و یکی دیگه که رشته هامون خطرناک نبود 14 سوال نگرفتیم ولی بقیه 14 سوالو گرفتن
    حالا بقیشو اومدم سر فرصت تعریف می کنم...

اونایی که استرس دارید: این آفیسر ها اینجا نشستن که فقط ویزا بدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Technology

سلام
    من هم بودم که ایشون من رو از قلم انداخت، چون من رو ندیدن ایشون!! بهرحال من دانشجوی دکتری با پارشال فاند بودم که گرفتم. وقت مصاحبه اصلا احساس نکردم که دارم مصاحبه میشم!! خیلی ساده و اسون بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    خوب خبر داغ امروزJune14!

ما f1/f2 مستر بدون فاند
    یه خانم مستر با فاند
    یه آقا دکتری با فاند
    یه آقا مستر بدون فاند
    یه خانم و آقا با پسر کوچولوشون f1/f2/f2! دکتری با فاند
    همه ایرانی...
    همه گرفتیم

ما و یکی دیگه که رشته هامون خطرناک نبود 14 سوال نگرفتیم ولی بقیه 14 سوالو گرفتن
    حالا بقیشو اومدم سر فرصت تعریف می کنم...

اونایی که استرس دارید: این آفیسر ها اینجا نشستن که فقط ویزا بدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)