صفحه 222 از 232 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 2319

موضوع: ارز دانشجویی- آرشیو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به نظرتون من ميتونم با يه I20 به غير از اون دانشگاهي كه ميرم ارز بگيرم؟
    به نظرتون بعدا مشكلي ايجاد نميشه؟
    آخه اون دانشگاهي كه ميرم تو وزارت علوم سطح ٢ خورده ولي يه I20 از يه دانشگاه ديگه دارم كه اون سطح يك زده...
    من خودم هنوز ارز نگرفتم ولی توی ویزا نوشته برای کدوم دانشگاه دارین می رین + شماره sevis

نقل قول نوشته اصلی توسط Ozma نمایش پست ها
    دوست عزيز
    در بخشنامه تبصره 2 بند 2-4 رو ببينيد.
    بايد بگرديد و بانكي كه اين كار رو انجام مي ده پيدا كنيد. تاپيكي رو كه بچه ها نتيجه هاي دريافت ارزشون رو مي ذارن ببينيد.
    آيا در نامه پذيرش دانشگاهتون به مبلغي كه بايد پرداخت بشه اشاره نمي شه؟ اگه اشاره نمي شه نمي تونيد ازشون بخواين كه براتون مشخص كنند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط asakri_kiana نمایش پست ها
    مگه همون I-20 که دانشگاه های آمریکا میدن و توش نوشته که شهریه به این میزانه کافی نیست؟
    من از مدارك دانشگاههاي آمريكا اطلاعي ندارم. دوستمون در سوالشون به موضوعي كه شما گفتين اشاره اي نكرده بودند. اگر اونجا نوشته خوب پس نيازي نيست كه از دانشگاه مدرك ديگه اي اخذ بشه.
    من نمي دونم هر دو نامه يعني پذيرش و I-20 بايد هر دو در فرم درخواست نامه بانك آپلود بشن يا همون I-20 كافيه؟ دوستان مطلع لطفا نظر بدن.
    از پل نامردان عبور نکن، بگذار تو را آب ببرد
    از ترس شیر ، به روباه پناه نبر ،... بگذار شیر تو را بخورد...
    پلنگی باش تیز و درنده ولی ، از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذرکن..

Junior Member

سلام.دانشجوی رشته پزشکی ( دامپزشکی منظورم نیست) هم باید تو همین سایت نشا ثبت نام کنه؟ من جدیدا شنیدم که پزشکی ها هم دیگه نیاز نیست برن به وزارت بهداشت و اونا هم میتونن تو نشا ثبت نام کنن درسته؟اما الان که رفتم برای ثبت نام رشته پزشکی نبود و فقط نوشته دامپزشکی.

با سلام یه سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    من درسم این ترم تموم نمیشه و باید ویزا رو تمدید کنم . ویزای من دو ماه دیگه تموم میشه و طبق قوانین استرالیا نمی تونم قبل از یک ماه مونده به پایان تموم شدن ویزام برای تمدیدش اقدام کنم. گواهی اشتغال به تحصیلم رو که تا پایان ترم دیگه هست رو تو سفارت تایید کردم ولی ویزام تا اون مدت نیست. آیا می تونم ارز بگیرم؟ کسی تجربش رو داره؟ (تابحال فقط یک بار ارز گرفتم) ممنون.

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

من براي ترم اول درخواست داده بودم . با اينكه ويزا نداشتم درخواست دادم و فقط نامه پذيرش را آپلود كردم بدون ويزا
    درخواست رد شد . اما جوابش خيلي جالب بود . از ويزا ايراد نگرفته بود نوشته بود :"گواهي اشتغال به تحصيل تاييد نمايندگي ايران در كشور محل تحصيل را ندارد" مدرك را تحصيح كنيد و بفرستيد
    من نوشته بودم شروع تحصيلم را اونجا . بعد من نامه پذيرش داشتم نه اشتغال به تحصيل . يعني اين ها فرق نامه پذيرش و اشتغال به تحصيل را نمي دانند !!!!!!
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1234 نمایش پست ها
    من براي ترم اول درخواست داده بودم . با اينكه ويزا نداشتم درخواست دادم و فقط نامه پذيرش را آپلود كردم بدون ويزا
    درخواست رد شد . اما جوابش خيلي جالب بود . از ويزا ايراد نگرفته بود نوشته بود :"گواهي اشتغال به تحصيل تاييد نمايندگي ايران در كشور محل تحصيل را ندارد" مدرك را تحصيح كنيد و بفرستيد
    من نوشته بودم شروع تحصيلم را اونجا . بعد من نامه پذيرش داشتم نه اشتغال به تحصيل . يعني اين ها فرق نامه پذيرش و اشتغال به تحصيل را نمي دانند !!!!!!
    اين يعني به كساني كه تازه مي خوان برم با نامه پديرش ارز نمي دن؟

Junior Member alish1363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي صنايع ـ شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط saram نمایش پست ها
    يعني بايد چي كاركنم كامل توضيح ميديد لطفا ؟
    سلام، منظورم اين بود كه به جاي نرم‌افزارهايي چون Google Chrome، Firefox، Opera و ... از نرم افزار Internet Explorer يا همون IE بهره ببريد، خيلي از سايت‌هاي دولتي با نرم‌افزار IE سازگارتر هستند.
    به اميد روزي كه همه براي ماندن، اينقدر تلاش و تحقيق كنيم؛

مرگا به من که با پر طاووس عالمی، یک موی گربه‌ی وطنم را عوض کنم!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    من هم مشابه خیلی ازدوستان، حدودا 35 روز پیش بدون ویزا و با آپلود کردن برگه سفید ثبت نام کردم و مشکلم اینه که چرا بعد این یه ماه یه بارم بهم میل نزدن که بگن با درخواست شما موافقت نشده!
    نگران شدم! کسی از دوستان بوده که دچار این مشکل بی مشکلی شده باشه؟
    نگران نباشيد، به زودي خبر ريجكت مياد براتون، مثل خودم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    مرسی اما من مشکلم بانک نیست، اینجا خوندم که یکسری از بچه های بعد از ثبت نام در نشا و آپلود مدارک این پیغام رو گفتن که به علت نقص مدارک ( گوایه اشتغال به تحصیل) پروندشون پذیرفته نشده. سوال من این بود که آیا وزارت خونه تغییر رویه داده و دیگه به ورودی های جدید که هنوز مشغول به تحصیل نشدند ارز نمیده ای ؟ مرسی
    سلام، خيلي از اونهايي كه به خاطر نقص مدارک ( گواهي اشتغال به تحصیل و ....) اين مرحله ريجكت شدن از طرف كارشناسان وزارت علوم، به خاطر نداشتن ويزا بوده، چندين نفر از دوستانم اينجوري بودن، خودم هم همينطور، واسه من نوشته بود به دليل عدم ارائه پايان خدمت وظيفه؛ قانون هنوز اين هست، براي ترم اولي‌ها، مثلاً در اين بازه زماني ترم سپتامبري ها و يا اونهايي كه May بودن و الآن دارن ميرن، با نامه پذيرش (كپي براي ثبت نام و اصل براي دريافت نهايي نامه بانك در روز مقرر) ميتونن براي هزينه زندگي (ماهي 1000 دلار و تنها 10 ماه در سال) اقدام كنند كه معمولاً بانكها 6000 تا رو الان ميدن و 20 درصد ارزش ريالي هم وثيقه ميگيرن تا حداكثر شش ماه عدش نامه اشتغال به تحصيل بهشون بدهيد. اما هزينه شهريه را قاعدتاً نميتونيد بگيريد، چون اصل صورتحساب ميخواد از دانشگاه كه قبل از ورود به محل تحصيلتون فكر نميكنم بتونيد اين نامه رو بگيريد (ديدم كه البته دوستان معدودي كه حتي قبل از رفتن، نامه رو گرفتن).

کسی می دونه اگر از ارز مسافری استفاده کرده باشیم برای دریافت ارز دانشجویی مشکلی پیش می یاد ؟
    Argent (l') est un bon serviteur et un mauvais maitre