صفحه 179 از 506 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    1- Pre-registration شامل اقداماتی هست که منجر به ارسال پذیرش واسه شما میشه. یعنی مدارکتون بررسی بشه، پذیرش اولیه بشید validate و خودتون هم پذیرش رو accept کنید و .... همینا میشه مراحل اداری
    2- 1 تا 14 فوریه مهلت ثبت نام دانشجویانه یعنی اونایی که میخوان دوره رو شروع کنن تو این تاریخها باید اونجا باشن واسه ثبت نام. متاسفانه اگه اگه اگه نامه پذیرش هم دستتون برسه و اگه اگه اگه اگه اگه این سفارت قبول کنه وقت بده! که نمیده، شما به شروع نمیرسید و باید دیفر کنید واسه سپتامبر.
    خود مسوول پذیرش میگه چکار کنید. ما هم در خدمتیم.
    کلا هم خدا صبر جزیل عنایت بفرماد بهتون...

پیروز باشید
    سلام به شما
    توضیحات خوبی بود. خوشبختانه ویزا دارم و به محض دریافت نامه پریدم!!
    من از supervisor پرسیدم بهم گفته که نامه رو که گرفتی درخواست بده که 2ماه دیرتر میرسی که دیفر نشی به سپتامبر. به این دلیل اینو گفت که ویزا دارم و میتونم برسم.
    حالا این Coordinator محترم کی قصد داره نامرو بده خدا عالم است.

صبر هم که خدا به همه ما بده.
    آمین

بچه ها گواهی عدم سو پیشینه با وجود گذشتن از یک ماه هنوز نیامده.چه کار کنم ماکزیمم تا این هفته باید بیاد که من ببرم ترجمه تا واسه 3شنبه هفته دیگه ببرم واسه تایید سفارت.
    دوستان چه راهی را پیشنهاد می کنند؟؟؟میشه برم کلانتری شاپور؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    بچه ها گواهی عدم سو پیشینه با وجود گذشتن از یک ماه هنوز نیامده.چه کار کنم ماکزیمم تا این هفته باید بیاد که من ببرم ترجمه تا واسه 3شنبه هفته دیگه ببرم واسه تایید سفارت.
    ببین برگه تو ببر دادگستری تو خیابان ۱۲ فروردین اونجا بگو عجله داری مهر و امضا کن ببر کلانتری شاپور تحویل بگیر. بعدش دوباره باید بری ۱۲ فروردین مهر کنی , یه روزه انجام میشه.

قبلا هم به یکی از دوستان گفته بودم که همینجا روال رو توضیح داده بودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hediee نمایش پست ها
    سلام

من امروز براي گرفتن گواهي عدم سو پيشينه فوري اقدام كردم و كارم تو يك روز انجام شد. واسه همين آدرس ها و مراحل كار رو اينجا مي ذارم :

1) بايد بريد دادسراي سجل كيفري تا دادستان حكم فوري براي صدور صادر كنه.
    آدرس : ميدان انقلاب، خ 12 فروردين ، ساختمان تبريزچي ، طبقه همكف ( توجه : دادسرا پنج شنبه ها تعطيل است. كلا 9-14 بازه)
    دسترسي مترو (ايستگاه انقلاب )
    2) بعد با اين حكم مي ريد آگاهي ( شاپور ) تو خيابان وحدت اسلامي ( شاپور سابق ). اونجا گواهي عدم سو پيشينه رو مي گيريد
    نزديكترين ايستگاه مترو ( ايستگاه مولوي )
    3) حالا با گواهي عدم سو پيشينه برمي گرديد دوباره دادسرا به آدرس شماره يك تا براتون مهرش كنند و بعد ار اون مي تونيد ديگه ببريد دارالترجمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Younicode نمایش پست ها
    ببین برگه تو ببر دادگستری تو خیابان ۱۲ فروردین اونجا بگو عجله داری مهر و امضا کن ببر کلانتری شاپور تحویل بگیر. بعدش دوباره باید بری ۱۲ فروردین مهر کنی , یه روزه انجام میشه.

قبلا هم به یکی از دوستان گفته بودم که همینجا روال رو توضیح داده بودند.
    مرسی دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_italy نمایش پست ها
    سلام.من برای مقطع دکترا از upc پذیرش دارم.امروز سفارت بودم.برای 7 مارچ بهم وقت دادند برای تحویل مدارک.
    تبریک میگم از چه رشته ای؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام ملت
    گواهی عدم سوپیشینه نهایتا یک هفته طول می کشه!! برا ما که اینجوری بود

Junior Member

سلام دوباره
    اقا کسی می دونه ویزای افرادی که 2 ژانویه مدارک دادن اومده یا نه! می شه با تلفن پرسید کسی می دونه چه شماره ای باید زنگ زد!

نقل قول نوشته اصلی توسط alisanchem نمایش پست ها
    سلام دوباره
    اقا کسی می دونه ویزای افرادی که 2 ژانویه مدارک دادن اومده یا نه! می شه با تلفن پرسید کسی می دونه چه شماره ای باید زنگ زد!
    سلام
    من هم همان تاریخ بودم اما نیامده

Junior Member

سلام نمی دونین چه جوری می شه تماس گرفت من می خوام بیام سفارت ولی چون راهم دوره نمی خوان الکی بیا می شه اگه شما می دونین اطلاعات دقیق تری به منم بدین ممنون می شم گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    سلام
    من هم همان تاریخ بودم اما نیامده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    این قسمتش یکم سوال داره ( valid visa to study and work ) چرا گفته ویزای تحصیلی و کاری ایکاش ازش می پرسیدی برای خوندن دکترا چرا نیازی به ویزای کاری هست اگر بخواهی با ویزای کاری بروی حداقل اونها باید برای شما دعوتنامه بفرستند وگرنه خودت نمی تونی اقدام کنی و تنها راه مثل همه ما ها پیمودن مسیر صدور ویزا دانشجویی است

موفق باشید
    سلام.ممنون از جوابتون. خب دلیلش رو که توضیح داده. چون دو سال آخر قرار داد با وزارت علوم اسپانیا هست و وارد سیستم social security اسپانیا می شیم.

The grant is considered as a student grant in the two first years (including private health insurance), while the last two a contract with the spanish Ministry of Science will be signed (in which case you will be part of the spanish social security system). Therefore, it is important that you ask in the Iranian Embassy in Spain the conditions that you must verify so as to be able to study/work in Spain

حالا به هر حال شما یا دوستان دیگه خبر دارید امکان گرفتن ویزا هست یا نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)