صفحه 84 از 120 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط asarin نمایش پست ها
    صفحه ۷۴ ۷۵ من تجربم رو گفته ام
    ممنونم از شما پس اینطور که من متوجه شدم اسم درسای افتاده رو با F وارد میکنه ولی تاثیر نمیده در معدل گیری نهایی. یعنی دانشگاه باز متوجه میشه که دانشجو کدوم درس یا درسارو یبار افتاده. درست میگم؟

سلام دوستان.

مدرک لیسانس من در ایران رادیولوژی بوده و فوق لیسانس بیوتکنولوژی خوندم. با توجه به اینکه کلا خیلی از رشته های علوم پزشکی در آمریکا مثل رادیولوژی و علوم آزمایشگاهی ، certificate هست و نه BSc، من میخاستم که مدارکم رو برای ارزیابی بفرستم به wes.

و بعدا به دانشگاه مقصدم بگم که من در واقع لیسانس radiation science دارم. چون چندتا دانشگاه در آمریکا هست که این رشته ما رو به صورت BSc دارند با همین اسم.

با خیلی ها مشورت کردم گفتن چون فوق لیسانس معتبر با نمرات خوب و رزومه خوب داری نیازی نیست ولی خودم میخوام محکم کاری کنم برای fall 2018.

شما پیشنهادتون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام دوستان من چند روزی هست که نظرات مختلف در مورد WES رو می خونم. ولی هنوز چند مورد هست که مبهم هست!!!
    1- آیا باید اصل ترجمه هایی که مهر دادگستری و امورخارجه داره را پست کنیم یا اینکه از این مدارک کپی بگیریم و از دارالترجمه یک سری اضافه (فقط با مهر دارالترجمه) بگیریم و این دو مورد را پست کنیم؟
    2- کدوم ارزیابی را باید انجام بدیم؟ WES ICAP یا WES Basic؟؟ (چند دلاریشو)

For educational purposes, WES offers the following:
    Freshman Admission: Request a Document-by-Document evaluation.
    Transfer Student and Graduate Admission: Request a Course-by-Course evaluation.

WES ICAP: Verified transcripts and evaluation report stored and sent to educational institutions.
    WES Basic: includes delivery of your evaluation report only.

Click the links below to learn more about the services and evaluation types.

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی عجله دارم.

Junior Member

سلام دوستان حدود 12 روزه که وضعیت من تو سایت Wes به Evaluation in Progress تغییر کرده اما هنوز تو این وضعیت هست آیا این طبیعی است یا نه در ضمن از رسیدن مدارک به Wes حدود 31 روز گذشته لطف کنید راهنمایی کنید با تشکر

Junior Member

سلام دوست عزیز sajadsyr
    ببینید من خودم تو این فروم اندازه دنیا نظر خوندم و دیدگاه های متفاوت و هرکسی برداشتش متفاوت بوده! به نظر من اونقدی ک بعضیا سخت میگیرن نیست مثلا میگن ریز نمرات توی یک پاکت مهر و موم ، باز دانشنامه تو یک پاکت مهرو موم، جفتی رو بذارین تو یک پاکت بنویسین student روش!!!!!!
    برای اینکه خاطر جمعتون کنم شرایط خودمو میگم :
    من لیسانس دارم از سراسری مشهد
    مدرکمو آزاد کردم بعد مهر ترجمه رسمی زدم -بعدش با اینکه دارالترجمه بهم گفتن سفارت امریکا و کانادا مهر نمیخواد ولی برای محکم کاری مهر دادگستری رو زدم! بعد رفتم اداره بین الملل دانشگام یک پاکت با اطلاعات دانشگاه روش برداشت اینارو گذاشت : (کپی دانش نامه + کپی ترجمه دانشنامه + کپی ریز نمرات + کپی ترجمه ریز نمرات + فرم وس ک هردو امضا کردیم ) تمام!!! مهرو موم کرد منم بردم پست TNT و گذاشت توی پاکت حباب دار برای اینکه تا نخوره و ارسال کردم و رسید دستشون و با توجه به تعطیلات کریسمس طول کشید ولی تمام مدارکم توی سایت تایید شده و منتظر نتیجه هستم

برای سوال دومتون : وقتی داره اعلام میکنه ارسال مدارک به WES حتما ریز نمرات پلمپ باشه پس قطعا دانشگاه هم نتایج ارزشیابی رو پلمپ قبول میکنه
    .
    من ICAP رو زدم با اینکه گرون تره ولی این گزینه هم اطلاعاتمو ذخیره میکنه تو سازمان و هم هر زمان که بخوام به هر دانشگاهی نتایجو در کمترین زمان رسمی ارسال میکنه ولی گزینه Basic فوقش شما با پرداخت مبلغی چند نسخه پلمپ برات ارسال کنن باز کلی هزینه که اونو با TNT ارسال کنی به دانشگاه با توج به اینکه الان اپلای online هم هست خیلی فک نکنم گزینه جالبی باشه
    باز هم من با توجه به شرایطم انتخاب کردم
    امیدوارم صحبتم واضح و مفید بوده باشه
    و یک نصیحت : یادتون نره Ref. Number بنویسین رو همه پاکت ها!!!!!!!!!!!

Junior Member

سلام ame2674
    مدت زمان اینکه مدارکتون برسه خیلی زیاده و همچنین مدت زمان ارزشیابی
    من 19 دسامبر ثبت درخواست کردم و Ref. Number گرفتم و متاسفانه تا ارسال شد خورد به تعطیلات کریسمس و تاخیر ولی برای من زمان پیش بینی شده برای جواب دادن 11Jan هستش که هنوز جواب ندادن و من تا پایان روز 12ام صبر میکنم و اگر جواب ندن دنبال راه ارتباطی میگردم ک بهشون اطلاع بدم چون حق با مشتری
    و نکته جالب اینه که از دیشب اون لاین که تاریخ پیش بینی رو زده بود برداشته و این خیلی برای من جالبه !

Junior Member

دوستان کمک

من ترجمه رسمی ریز نمرات / دانشنامه (برای کارشناسی و ارشد) و فرم وس رو دارم. ترجمه رسمی یه نسخه فوتوکپی فارسیم بهش ضمیمه شده. حالا به جز ترجمه رسمی ریز نمرات و دانشنامه فوتو اونها رو هم باید پست بکنم؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط splash2000 نمایش پست ها
    دوستان کمک

من ترجمه رسمی ریز نمرات / دانشنامه (برای کارشناسی و ارشد) و فرم وس رو دارم. ترجمه رسمی یه نسخه فوتوکپی فارسیم بهش ضمیمه شده. حالا به جز ترجمه رسمی ریز نمرات و دانشنامه فوتو اونها رو هم باید پست بکنم؟

با تشکر

سلام
    شما باید اینارو پست کنید
    "" فتوکپی از اصل ریزنمرات + فتوکپی از ترجمه رسمی ریز نمرات + فتوکپی از اصل دانشنامه + فتوکپی از ترجمه رسمی دانشنامه + فرم وس ""

حالا چون کارشناسی و ارشد دارین تو دو تا پاکت بذارین و پلمپ کنید فکر کنم بهتر باشه
    تنها نکات مهم :
    1) تمام مدارک کپی باشه و اصل نباشه مگر اینکه خود وس بگه !!!!!!!
    2) ریزنمرات توسط دانشگاه پلمپ بشه حالا چه همراه دانشنامه چه جدا (من همه مدارکمو توی یک پاکت گذاشتم و پلمپ کردم)
    3)شماره رفرنستونو روی تمام پاکت ها حتما حتما بنویسید
    4) اگر مدارک کارشناسی و ارشد رو تو دوتا پاکت گذاشتین قبل ارسال حتما توی یک پاکت بذارین که مدارکتون پخشو پلا نشه

مدارک من با یک روز تاخیر از پیش بینی خودشون ، نتیجه ارزشیابی اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadsyr نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند روزی هست که نظرات مختلف در مورد WES رو می خونم. ولی هنوز چند مورد هست که مبهم هست!!!
    1- آیا باید اصل ترجمه هایی که مهر دادگستری و امورخارجه داره را پست کنیم یا اینکه از این مدارک کپی بگیریم و از دارالترجمه یک سری اضافه (فقط با مهر دارالترجمه) بگیریم و این دو مورد را پست کنیم؟
    2- کدوم ارزیابی را باید انجام بدیم؟ WES ICAP یا WES Basic؟؟ (چند دلاریشو)

For educational purposes, WES offers the following:
    Freshman Admission: Request a Document-by-Document evaluation.
    Transfer Student and Graduate Admission: Request a Course-by-Course evaluation.

WES ICAP: Verified transcripts and evaluation report stored and sent to educational institutions.
    WES Basic: includes delivery of your evaluation report only.

Click the links below to learn more about the services and evaluation types.

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی عجله دارم.

سلام دوست عزیز
    ببینید من خودم تو این فروم اندازه دنیا نظر خوندم و دیدگاه های متفاوت و هرکسی برداشتش متفاوت بوده! به نظر من اونقدی که بعضیا سخت میگیرن نیست مثلا میگن ریز نمرات توی یک پاکت مهر و موم ، باز دانشنامه تو یک پاکت مهرو موم، جفتی رو بذارین تو یک پاکت بنویسین student روش!!!!!!

برای اینکه خاطر جمعتون کنم شرایط خودمو میگم :
    من لیسانس دارم از سراسری مشهد
    مدرکمو آزاد کردم بعد مهر ترجمه رسمی زدم -بعدش با اینکه دارالترجمه بهم گفتن سفارت امریکا و کانادا مهر نمیخواد ولی برای محکم کاری مهر دادگستری رو زدم! از همشون یک سری کپی گرفتم
    بعد رفتم اداره بین الملل دانشگام یک پاکت با اطلاعات دانشگاه روش برداشت اینارو گذاشت : (کپی دانش نامه + کپی ترجمه دانشنامه + کپی ریز نمرات + کپی ترجمه ریز نمرات + فرم وس ) تمام!!! مهرو موم کرد منم بردم پست TNT و گذاشت توی پاکت حباب دار برای اینکه تا نخوره و ارسال کردم و رسید دستشون و با توجه به تعطیلات کریسمس طول کشید ولی تمام مدارکم توی سایت تایید شده و برای من یک تاریخی رو پیش بینی کردن ک نتایجم میاد و با یک روز تاخیر از تاریخ پیش بینی شده نتایج اومد!

برایسوال دومتون : وقتی داره اعلام میکنه ریز نمرات حتما پلمپ باشه پس قطعا دانشگاه هم نتایج ارزشیابی رو پلمپ قبول میکنه!!! (البته این نظر منه چون همین مورد پلمپ بودن درمورد توصیه نامه اساتید هم هست)
    .
    من ICAP رو زدم با اینکه گرون تره ولی این گزینه هم اطلاعاتمو ذخیره میکنه تو سازمان و هم هر زمان که بخوام به هردانشگاهی نتایجو در کمترین زمان رسمی و پلمپ شده ارسال میکنه ولی گزینه Basic فوقش شما با پرداخت مبلغی چند نسخه پلمپ برات ارسال کنن بازکلی هزینه که اونو با TNT ارسال کنی بهدانشگاه با توجه به اینکه الان اپلای online هم هستخیلی فک نکنم گزینه جالبی باشه
    باز هم من با توجه به شرایطمانتخاب کردم
    امیدوارم صحبتم واضح و مفیدبوده باشه
    و یک نصیحت : یادتون نره Ref. Number بنویسینرو همه پاکت ها!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ame2674 نمایش پست ها
    سلام دوستان حدود 12 روزه که وضعیت من تو سایت Wes به Evaluation in Progress تغییر کرده اما هنوز تو این وضعیت هست آیا این طبیعی است یا نه در ضمن از رسیدن مدارک به Wes حدود 31 روز گذشته لطف کنید راهنمایی کنید با تشکر
    سلام
    من 19 دسامبر ثبت درخواست کردم و Ref. Number گرفتم و متاسفانه تا ارسال شد خورد به تعطیلات کریسمس و تاخیر ولی برای من زمان پیش بینی شده برای جواب دادن 11Jan بود و روز 11ام اون خطی ک نوشته بود جواب فلان روز پیش بینی شده بود رو حذف کردند
    خداروشکر نتایج روز 12ام اومد و من تصمیم داشتم اگر تا پایان روز کاری 12ام نیاد دنبال راه ارتباطی بگردم ک بهشون اطلاع بدم چون حق با مشتری
    من پیشنهادمیکنم اگر همچنان نتایجتون نیومده حتما میل بزنید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)