صفحه 494 از 1371 نخستنخست ... 394444484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504544594994 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,931 تا 4,940 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط korok نمایش پست ها
    سلام
    اگه میشه میخواستم نظر دوستان رو درباره این جواب بدونم
    Dear Amir,

Thanks for the message. Your academic background looks very strong, and I would be interested in your application. So you know, to join any research group at XXX you first need to apply to the department and be accepted. You can look at our departmental website for information this, and feel free to contact our graduate coordinator to ask about any details. Assuming that all works out, we can talk in more detail about things. Just let me know how things proceed.

Sincerely,
    looks good !
    go straight and get the position
    GL
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

سلام دوستان
    یه موردی هست لطف کنید نظرتونو بگین
    من 3 ماه پیش به استادی در کانادا میل زدم که جواب نداد.بعد از سه ماه منشی انستیتویی که استاد اونجاست میل زد که :

A professor in Civil Engineering is interested to discuss opportunities with you after reviewing your application. If you are still interested to furthering this, let me know.

منم گفتم که علاقه مندم.بعد گفت:
    I have cc’ed Dr. ***, please contact with her as soon as you can. It would be helpful if you can send us a copy of your CV, transcripts and reference letters as well. If you already submitted originals to the Department of Civil Engineering, please let me know and I can try to obtain a copy from the dept.
    منم گفتم که مدارک رو فرستادم و گفت که چون گرفتن مدارک زمان بره ، اسکن مدارک رو بفرست که فرستادم و گفت :
    Thanks Mohammad, I have sent all documents to Dr. ***, you can go ahead and contact her to discuss further.
    بعد به استاد میل زدم و گفتم علاقه مندم که با شما کار کنم که گفت :
    That sounds great. I will contact *** our graduate coordinator and see how we can proceed

به نظر شما چقدر شانس دارم؟به نظرتون دوباره به استاد میل بزنم و چی بگم؟ یا منتظر بمونم؟
    از راهنمایی دوستان عزیز پیشاپیش ممنونم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه موردی هست لطف کنید نظرتونو بگین

به نظر شما چقدر شانس دارم؟به نظرتون دوباره به استاد میل بزنم و چی بگم؟ یا منتظر بمونم؟
    از راهنمایی دوستان عزیز پیشاپیش ممنونم.
    خیلی عالیه. بهتره منتظر بمونید ببینید جواب چیه. بعد از 1 نهایتا 2 هفته اگه جوابی نیومد جویای اوضاع شید. احتمالا شما رو در نظر گرفتند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط condition_monitoring نمایش پست ها
    سلام
    من به یه استاد میل زدم درعرض یک ساعت این جوری جواب داده:
    have you applied to university already? if not, please do so
    فقط همین.حالا این یعنی چی؟یعنی رزومه رو خونده می گه خوبه apply کن؟یا میگه اولapply کن بعد میل بزن؟ این جوری که نمی شه هی پول application fee بدیم. چند جور برداشت می شه کرد از این یه خط جواب.
    ممنون از جوابتون.
    منم همین مشکلو دارم تازه استاده بعضا جوگیر هم میشد کلی رزومه مو موشکافی کرده و تحویل گرفته بود مسئله اینه که در تجربه شخصی انگار زوره گرجوایشن افیس بالاتره هر چی هم این مواردو پر کردم همش رجکت شد نمیشه هم نداد الان نزدیک یک ملیونم رفت دیگه کفری شدم! نمیدونم چیکار کنم؟

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان من یکمی گیج شدم و نیاز به راهنمایی شما دارم!
    با منشی دپارتمان یکی از دانشگاههایی که پذیرش گرفتم، تماس گرفتم و راجع به فاند سوال کردم، بهم گفت TA فعلا نداریم و از استادها بپرس.
    من قبلا با مدیر گروه دپارتمان تماس داشتم و یه جوابهایی ازش گرفته بودم. حالا دوباره میل زدم و پرسیدم که Open Position چیزی داری یا نه؟ ضمنا بهش گفتم که چون پروسه ویزا طولانی هست، باید زودتر بدونم که فاندی در کار هست یا خیر.
    الان این جوابو به من داده:
    At this point we do not have available support. If this changes, we will keep you in mind.
    مشکل من اینجاس که این دپارتمان سالهای گذشته تقریبا 90 درصد افراد رو (هرچند کم) بهشون فاند میداده. حالا یه جورایی مبهم داره جواب میده. اگه فاند اصلا نمیدن، پس چرا میگه در حال حاضر؟!؟
    بعد مگه مثلا انتظار معجزه داره که یه پولی از آسمون بیفته و یهو فاند بده؟!؟
    قبلا که ازش سوال کرده بودم، گفته بود که آخر مارچ زمانی هست که ما تصمیم فاند ها رو میگیریم، ولی آخر مارچ که تماس گرفتم، گفت فعلا خبری از فاند نیست!!!
    یعنی بیخیال اینجا بشم کلا؟؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    با منشی دپارتمان یکی از دانشگاههایی که پذیرش گرفتم، تماس گرفتم و راجع به فاند سوال کردم، بهم گفت TA فعلا نداریم و از استادها بپرس.
    من قبلا با مدیر گروه دپارتمان تماس داشتم و یه جوابهایی ازش گرفته بودم. حالا دوباره میل زدم و پرسیدم که Open Position چیزی داری یا نه؟ ضمنا بهش گفتم که چون پروسه ویزا طولانی هست، باید زودتر بدونم که فاندی در کار هست یا خیر.

مشکل من اینجاس که این دپارتمان سالهای گذشته تقریبا 90 درصد افراد رو (هرچند کم) بهشون فاند میداده. حالا یه جورایی مبهم داره جواب میده. اگه فاند اصلا نمیدن، پس چرا میگه در حال حاضر؟!؟
    قبلا که ازش سوال کرده بودم، گفته بود که آخر مارچ زمانی هست که ما تصمیم فاند ها رو میگیریم، ولی آخر مارچ که تماس گرفتم، گفت فعلا خبری از فاند نیست!!!
    سلام دوست عزیز.
    به غیر از پروژه های پژوهشی درون دانشگاهی، معمولاً اساتید در قالب تعریف پروژه های ارتباط با صنعت، پروپوزالهای پژوهشی رو تهیه و برای کمپانی ها و سازمانهای خصوصی و دولتی ارسال میکنن. در صورتی که این پروپوزالها تصویب بشه و قرارداد همکاری بین بخش صنعت و دانشگاه امضا بشه، استاد بودجه ای رو به عنوان حق الزحمه اجرای تحقیق دریافت می کنه و به تناسب پولی که میگیره می تونه تعدادی دانشجوی فوق لیسانس و دکترا برداره و بهشون کمک هزینه بده، ضمن این که اون دانشجوها در قالب تزشون پروژه رو هم انجام میدن. ضمن این که بخشی از بودجه های پژوهشی دانشگاهها در قالب دریافت کمک های خیریه (Endowment) از افراد متمکن تأمین میشه و حتی در مهمانی ها یا نشست هایی اساتید و محققین دانشگاهی به طور رو در رو با افراد (به ویژه ثروتمندان) صحبت می کنن و در مورد پروژه هایی که دارن و منفعتی که پروژه شون می تونه برای جامعه و مردم داشته باشه صحبت می کنن و سعی می کنن کمک مالی دریافت کنن (به این تیپ جلسات معمولاً Fundraiser میگن). البته راههای درآمدزایی دانشگاهها محدود به این دو سه گزینه نیست. بنابراین جوابی که به شما دادن خیلی چیز غیرمتعارفی نیست. در هر صورت بهتره شما ضمن این که از الان سراغ گزینه های دیگه میری این دانشگاه رو هم در ذهن داشته باشی و بعد از یه مدت یه ایمیل یادآوری برای استاد مربوطه بفرستی.
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نظر دوستان راجع به این ایمیل چیه؟

Dear Mr. X,
    I have looked at your file and I would like to receive more information regarding your current research in X university and research ability.
    Could you please ask your current thesis supervisor to send me a letter of recommendation?
    Regards,

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    نظر دوستان راجع به این ایمیل چیه؟

Dear Mr. X,
    I have looked at your file and I would like to receive more information regarding your current research in X university and research ability.
    Could you please ask your current thesis supervisor to send me a letter of recommendation?
    Regards,
    حیلی هم خوب. من هم یه استاده اول بهم میل زد و گفت اگه فهمیدم فلانه چیزات خوبه ، اوکی بهت می دهم.
    بعد هم خودش یه میل زدن به استاد راهنماهام.
    شما هم بهش بگو.
    sure,
    البته اگه می تونی یه استاد با ریکام خوب پیدا کنی و حتما به استاد راهنمات بگو اگه می شه یه کم بهتر هوات رو داشته باشه. بهش بگو موردش خاصه.
    اول این که یه کم تشکر گن که جواب داده. بعد هم یه نمه(بهتره بگی و همش رو به عهده استاد راهنمات نذاری، البته این نظر منه) توضیح بده در باره پروزت. بعد هم اگه می تونی توضیحاتت رو به استاد راهنمات هم بگو تا یه موقع چیزای نامربوط به اونی که گفتی رو نگه. یا یه چوری نگه که این استاده یه چیز متفاوت از حرفاتون برداشت کنه.
    چون گاهی بعضی پروزه ها رو می شه از چند منظر بهش نگاه کرد.
    بعد هم بگو
    sure,
    I requested him to send a recom. letter to you directly.

looking forward you hearing good news.
    همین.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها

خیلی پیچیده شده!
    بازم به استاده میل بزن و بگو که قبلا اینو گفتی و من زنگ زدم از منشی پرسیدم و گفته هنوز مشخص نیست و معلوم نیست فاند داشته باشیم و اینا.
    چون که من مشکل مالی دارم، باید تا می شه قبل از این که واسه ویزا اقدام کنم بابت این مطمئن بشم که موقعیت شهریه و مخارجم چه طور خواهد بود.

بعد هم بگو که اگه قراره بعدا معین بشه، آیا ممکنه فاند بهت بدن و آیا چه قدر می دن؟

شمنا مگه شما تو نامه پذیرشت مقدار فاند رو ننوشته؟ مال کدوم کشوره؟آمریکا؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    خیلی پیچیده شده!
    بازم به استاده میل بزن و بگو که قبلا اینو گفتی و من زنگ زدم از منشی پرسیدم و گفته هنوز مشخص نیست و معلوم نیست فاند داشته باشیم و اینا.
    چون که من مشکل مالی دارم، باید تا می شه قبل از این که واسه ویزا اقدام کنم بابت این مطمئن بشم که موقعیت شهریه و مخارجم چه طور خواهد بود.

بعد هم بگو که اگه قراره بعدا معین بشه، آیا ممکنه فاند بهت بدن و آیا چه قدر می دن؟

شمنا مگه شما تو نامه پذیرشت مقدار فاند رو ننوشته؟ مال کدوم کشوره؟آمریکا؟
    ممنونم بابت جوابتون!
    البته من قبل از اینکه جواب شما رو ببینم صبح به استاده میل زدم.
    بهش قبلا یادآوری کرده بودم که بهم گفتن باید از استادا سوال کنم... امروز اینطوری گفتم که (یعنی یه باره راحت کردم خودمو) که اگه فاندی نباشه، برام غیر ممکن هست که بیام دانشگاهتون!
    توی نامه قبلی هم بهش گفتم از این جهت هی دارم میل میزنم چون پروسه ویزا طولانی هست و من باید تکلیفم مشخص شه. بعدش اون جواب رو بهم داد...
    آمریکاس و نامه ای که از طرف دانشگاه اومد، مربوط به همون 2 ماه پیشه که فقط نوشته شما واسه پذیرش Recommend شدین. (قبل از به قول خودشون تصمیم گیری های فاندشون)
    ولی خوب دوستم که اونجا درس میخونه پرسیده بود، گفتن ما امسال هنوز فاندی ندادیم!!! مسخره کردن؟؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)