نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

سلام
    میشه بفرمایید که ایا لازم حتما اطلاعاتی راجع به کانادا داشته باشیم؟تو مصاحبه نیاز هست؟یا اصلا اهمیتی نداره؟

منم موافقم که زبان فرانسه رو گسترش بدیم من هنوز شروع نکردم.
    ولی یه پیشنهاد دارم اگه قرار هست که لینک اموزشی زبان فرانسه رو بزارید از اساتید خواهش میشود که دو زبانه (انگلیسی فرانسوی ) بزارید که هر دو زبان اکتیو بشه و کار بشه.

سوال بعدیم این هست که باید تا کی منتظر بشیم تا لیست مشاغل 2010 یا 2011 یا به بعد از طرف کانادا اعلام بشه؟از دوستانی که اطلاع دارند یا احتمال میدن می خوام لطفا بگن؟

سوال بعدیم این هست که میشه یه نفر که اقدام کرده ریز هزینه ها رو بزاره اینجا
    مثلا ترجمه n تومان
    ارسال با فلان پست n تومان
    هزینه کلاس در فلان موسسه n تومان

لطفا اگه کسی امار داره بزاره ممنون میشم چون دارم برنامه ریزی می کنم برام مهم هست
    باز ممنون

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بفرمایید که ایا لازم حتما اطلاعاتی راجع به کانادا داشته باشیم؟تو مصاحبه نیاز هست؟یا اصلا اهمیتی نداره؟

منم موافقم که زبان فرانسه رو گسترش بدیم من هنوز شروع نکردم.
    ولی یه پیشنهاد دارم اگه قرار هست که لینک اموزشی زبان فرانسه رو بزارید از اساتید خواهش میشود که دو زبانه (انگلیسی فرانسوی ) بزارید که هر دو زبان اکتیو بشه و کار بشه.

سوال بعدیم این هست که باید تا کی منتظر بشیم تا لیست مشاغل 2010 یا 2011 یا به بعد از طرف کانادا اعلام بشه؟از دوستانی که اطلاع دارند یا احتمال میدن می خوام لطفا بگن؟

سوال بعدیم این هست که میشه یه نفر که اقدام کرده ریز هزینه ها رو بزاره اینجا
    مثلا ترجمه n تومان
    ارسال با فلان پست n تومان
    هزینه کلاس در فلان موسسه n تومان

لطفا اگه کسی امار داره بزاره ممنون میشم چون دارم برنامه ریزی می کنم برام مهم هست
    باز ممنون
    سلام دوست عزیز. خوشبختانه دیدم که آقا پدرام جواب سوالاتتون رو داده بودن فقط میمونه زبان که اون هم تقریبا به اینصورته:

در اکثر موسسات هم کلاسهای عادی هست هم فشرده (نیمه خصوصی) و هم خصوصی

برای کلاس عادی از ترمی 30-35 هزار تومن شروع میشه
    برای کلاس فشرده از 50-60 هزار تومن به بالا تا 70-80 هزار
    و خصوصی هم ار جلسه ای 20 تومن تا 27-8 تومن

معمولا در کلاسهای عادی در هر ترم 2-1.5 ماهه سه یونیت از متدی مثل کافه کرم رو تدریس میکنن
    در کلاسهای فشرده که هفته ای 3 جلسه باشه تقریبا در هر سه جلسه یک یونیت که البته بستگی داره به سطح شاگردها و تعدادشون
    کلاس خصوصی هم که کاملا بستگی به خود شما داره ولی فکر کنم اگر خوب وقت بگذارید هر دو جلسه یک یونیت که البته مستلزم تمرین خیلی زیاده

اینم بگم که برای مصاحبه باید حداقل کتاب کافه 1 رو تموم کنید که 16 یونیت داره و بعدشم سوالهای مصاحبه رو کار کنید
    برای سوالها هم معمولا کلاس خصوصی هست که حدود جلسه ای 30-25 تومن میگیرن

اینها اصلاعات تقریبا تازه ای هستن که چون خوم تازه این هفته فرانسه رو شروع کردم داشتم.

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)