صفحه 32 از 57 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

سلام دوستان
    من برای مستر مجدد اقدام کردم . به دانشگاه گفتم که مستر مجددم.
    درسته که اگه سفارت بفهمه ویزا را ریجکت می کنه؟ اگه به سفارت نگم از دانشگاه چک نمیکنن؟
    در ضمن بدون ارشد گپ 7 ساله! و با ارشد گپ سه ساله دارم.
    گرایش ارشد دانشگاه با گرایشی که تو ایران خوندم خیلی فرق داره.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

با سلام...دوستان من خیلی وقت ندارم اگه ممکنه زودتر جواب بدین ممنون می شم
    1-منظور از زندگی نامه همون رزومه هست؟ یا کلا فرق داره این ؟؟؟؟؟برای سفارت آیا همون CV که برا دانشگاه نوشتیم کافی هس؟ یعنی فرمت نوشتنش مثل همونه؟ قسمت دانشگاهی، قسمت رزومه کار، مهارت ها، سوابق تدریس و غیره؟؟؟
    2- من لیسانسم 2012 تموم شد و همون سال ارشد قبول شدم ولی نرفتم و تا 2014 تویه شرکت کار کردم بدونه بیمه و از شرکت یه گواهی به زبان انگلیسی دارم فقط، بعد 2014 رفتم خدمت تا 2015، بعد خدمتهم تا الان داشتم برا زبان می خوندم و مقاله می نوشتم..حالا این گپ بین 2012تا 14 با یه گواهی انگلیسی بدون بیمه قابل قبول هست یا اینکه برام مشکل پیش میاد؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Haghverdi نمایش پست ها
    با سلام...دوستان من خیلی وقت ندارم اگه ممکنه زودتر جواب بدین ممنون می شم
    1-منظور از زندگی نامه همون رزومه هست؟ یا کلا فرق داره این ؟؟؟؟؟برای سفارت آیا همون CV که برا دانشگاه نوشتیم کافی هس؟ یعنی فرمت نوشتنش مثل همونه؟ قسمت دانشگاهی، قسمت رزومه کار، مهارت ها، سوابق تدریس و غیره؟؟؟
    2- من لیسانسم 2012 تموم شد و همون سال ارشد قبول شدم ولی نرفتم و تا 2014 تویه شرکت کار کردم بدونه بیمه و از شرکت یه گواهی به زبان انگلیسی دارم فقط، بعد 2014 رفتم خدمت تا 2015، بعد خدمتهم تا الان داشتم برا زبان می خوندم و مقاله می نوشتم..حالا این گپ بین 2012تا 14 با یه گواهی انگلیسی بدون بیمه قابل قبول هست یا اینکه برام مشکل پیش میاد؟؟
    سلام
    1- همون رزومه است. فرقی نداره. فقط یه سرچ بکنین Europass cv، بر اساس اون بنویسین بهتره. تو رزومه ی آلمانی همه چی بر اساس تاریخ مشخص میشه و نباید هیچ گپی تو رزومه تون باشه. یعنی اگه یه سال زبان می خوندین یا هر کار دیگه ای میکردین که ممکنه به نظر خودتون مهم نیاد، بازم باید بنویسین.
    2- مشکلی نیست. همینا رو تو رزومه تون بنویسین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان اگر مستر اول رو رو نكنيم ولي به دانشگاه گفته باشيم كه مستر داريم، اداره مهاجرت شهري كه ازش پذيرش گرفتيم ميتونه بفهمه كه مستر اول داريم؟

با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط saj_89 نمایش پست ها
    دوستان اگر مستر اول رو رو نكنيم ولي به دانشگاه گفته باشيم كه مستر داريم، اداره مهاجرت شهري كه ازش پذيرش گرفتيم ميتونه بفهمه كه مستر اول داريم؟

با تشكر
    به نظر من که بعیده ! اونها پذیرش رو چک میکنن و با دانشگاه هم اگر مکاتبه ای داشته باشند در مورد نمراتتون و حد نصاب لازم برای اون رشته ی انتخابیتونه . اگر موردی نباشه که شک برانگیز باشه ، صاف که نمیرن از دانشگاه بپرسن این بنده خدا چه مدارکی براتون فرستاده ؟ ارشد هم داشته قبلا ؟
    ولی خب وقتی شما مدارک ارشد رو رو نمیکنید ، باید گپ تحصیلی از لیسانس تا امروز رو پوشش بدید ، همون قدر که مستر مجدد ریسک داره ، این گپ تحصیلی و توجیه برای ادامه تحصیل بعد از چند سال هم ریسک داره . تازه معدل لیسانس هم باید معدل خوبی باشه . یعنی در کل باید بسنجید که ارزش داشته باشه در مقابل اینکه ارشد رو پنهان میکنید
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

سلام من دارم کار میکنم و سابقه بیمه هم دارم آیا بهتره سابقه بیمه وحکم کارگزینیمو ترجمه کنم ببرم یا ایمکه از اونجاهایی که کار می کردم گواهی سابقه کار بگیرم .میخوام یه جوری به سفارت نشون بدم که توی این گپ بین فارغ التحصیلی تا حالا(8 سال) داشتم کار می کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    به نظر من که بعیده ! اونها پذیرش رو چک میکنن و با دانشگاه هم اگر مکاتبه ای داشته باشند در مورد نمراتتون و حد نصاب لازم برای اون رشته ی انتخابیتونه . اگر موردی نباشه که شک برانگیز باشه ، صاف که نمیرن از دانشگاه بپرسن این بنده خدا چه مدارکی براتون فرستاده ؟ ارشد هم داشته قبلا ؟
    ولی خب وقتی شما مدارک ارشد رو رو نمیکنید ، باید گپ تحصیلی از لیسانس تا امروز رو پوشش بدید ، همون قدر که مستر مجدد ریسک داره ، این گپ تحصیلی و توجیه برای ادامه تحصیل بعد از چند سال هم ریسک داره . تازه معدل لیسانس هم باید معدل خوبی باشه . یعنی در کل باید بسنجید که ارزش داشته باشه در مقابل اینکه ارشد رو پنهان میکنید
    واستش من تمام گپهارو كه ٤ ساله پر كردو.دوسالي رو هم كه اينجا مستر خوندو رو از استادم كه الان امريكاست نامه گرفتم كه اسيستنتش بودمو نتيجشم دوتا مقاله است.باقيشم گواهي كار گرفتم.معدلمم ١٦.٣٢ هست.با اين حساب امكان ريجكتم هست؟

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

سلام دوستان، من برای sep پذیرش برای مقطع ارشد مکاترونیک دارم و میخوام وقت مصاحبه بگیرم. من تو ایران یه مستر electronic دارم. ولی برای دانشگاه ارائه ندادم و با مدرک کارشناسیم پذیرش گرفتم. به نظرتون برای ویزا ارائه بدم یا نه؟ گپ تحصیلی رو با سابقه کار با بیمه میتونم بپوشونم.
    کارشناسی سراسری بودم
    ارشد ازاد
    و اینکه این چک امنیتی چی هیت اصلا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

سلام دوستان لطفا کمک کنید تورووووخدااااا

من امروز از دانشگاه المان نامشون به دستم رسید که قبولم کردن !
    فقط من قبلش گفته بودم به دانشگاه که مدرک تافل ندارم و بعدا میفرستم.
    حالا سوالم اینه بخوام برم سفارت ازم مدرک زبان میخوان ؟ چیکار باید کنم که مدرکو ندارم؟؟
    ممکنه ویزا بهم ندن ؟
    سوال بعدیم اینه من سایت سفارت رو خوندم ولی گیج شدم بالاخره واسه مصاحبه چه مدارکی رو باید اراءه بدم برای اخذ ویزا دانشجویی
    دوستان ایا ترجمه مدارکمم میخوان ؟ مدارک تحصیلی؟؟ چون من 2 نسخه داشتم اون دو نسخم الان دست دانشگاهامن
    ویرایش توسط skymind : June 27th, 2016 در ساعت 03:47 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کمک کنید تورووووخدااااا

من امروز از دانشگاه المان نامشون به دستم رسید که قبولم کردن !
    فقط من قبلش گفته بودم به دانشگاه که مدرک تافل ندارم و بعدا میفرستم.
    حالا سوالم اینه بخوام برم سفارت ازم مدرک زبان میخوان ؟ چیکار باید کنم که مدرکو ندارم؟؟
    ممکنه ویزا بهم ندن ؟
    سوال بعدیم اینه من سایت سفارت رو خوندم ولی گیج شدم بالاخره واسه مصاحبه چه مدارکی رو باید اراءه بدم برای اخذ ویزا دانشجویی
    دوستان ایا ترجمه مدارکمم میخوان ؟ مدارک تحصیلی؟؟ چون من 2 نسخه داشتم اون دو نسخم الان دست دانشگاهامن
    سلام
    1- صد در صد مدرک زبانتونو میخواد سفارت ازتون. شما باید اون نمره ی مدنظر دانشگاه رو تا روز مصاحبه تحویل گرفته باشین. حالا اگه خود نمره به صورت کاغذی هنوز به دستتون نرسیده، اما تو سایت ETS هست رو نمی دونم چطوری باهاتون کنار میان.
    2- اما اگه مدرکی رو دانشگاه خواسته باشه و شما روز سفارت نداشته باشین یا نقص مدرک می خورین، میگن مدرکتو بیار، یا ریجکت می شین.
    3- تمام مدارکی که به صورت چک لیست تو سایت سفارت هست، از جمله ی ترجمه ی مدارکتون. مدارک شما فرستاده میشه آلمان، منظورتون چیه که ترجمه ی مدارک رو هم می خوان یا نه؟ خب مشخصه که میخوان. کسی تو اداره اقامت شهر محل تحصیل شما فارسی بلد نیست که. تمام مدارکتون باید آلمانی یا انگلیسی باشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)