صفحه 23 از 40 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 393

موضوع: راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

نقل قول نوشته اصلی توسط shdeh نمایش پست ها
    بسیار ممنونم.
    خیلی از بچه ها دوبی امتحان دادن و راضی بودن. ولی با توجه به این که ترکیه احتیاج به ویزا نداره و اینکه الان گویا امارات با ایران مشکل داره، ممکنه ویزا ندن؟ آنکارا مرکز شلوغی هستش؟
    باز هم ممنون
    هردومرکز خوب هستند واستاندارد یکسانی دارن. مثل کشور عزیزمون نیست که می روی امتحان زبان بدی می بینی بلندگو سالن خرابه، صندلیت خوب نیست وهزارتا عیب دیگه رو باید حواست باشه.
    هردو مرکز هتل های نزدیک وخوبی هم به مراکز امتحان داره که میشه پیاده هم رفت ومسافتی نیست. شما تمرکزت الان باید روی درس خوندن باشه واخبار این ها رو توجهی نکن. امارات اولویت اولش منافع اقتصادی هست و همیشه ویزا توریستی رو صادر می کنه. دبی فقط هزینه اش نسبت به ترکیه بیشتر میشه. سایر موارد هردو مرکز خوب هستند.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member

سلام دوستان
    من در ابتداي راه هستم و تازه دارم در ECFMG ثبت نام مي کنم. براي ايجاد اکانت در قسمت مربوط به Medical Registration/Licensure مشکل دارم. authority مربوطه در ايران همان وزارت بهداشت است؟ اسم وزارت بهداشت را ميزنم اما آدرسش را نمياره. ممنون ميشم اگه لطف کنيد و جوابم رو بديد. خيلي سرچ کردم اما چيزي پيدا نکردم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای قذم به قذم مسیر ادامه تحصیل پزشکی در آمریکا

سلام من این طور شنیدم که جدیدا قانونی اومده که واسه ازاد کردن مدرک دیگه نمیشه از فرمولی که اقای Mesefo ابتدای تاپیک گفتن استفاده کرد(همون 7 سال ضرب در دو منهای سال های طرح و اینترنی) و باید یه چیزی حدود 200 میلیون پرداخت بشه! از فروردین 95 هم اجرا میشه خواستم بپرسم ایا کس دیگه ای هم این قانونو شنیده؟ ایا صحت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jupinee نمایش پست ها
    سلام من این طور شنیدم که جدیدا قانونی اومده که واسه ازاد کردن مدرک دیگه نمیشه از فرمولی که اقای Mesefo ابتدای تاپیک گفتن استفاده کرد(همون 7 سال ضرب در دو منهای سال های طرح و اینترنی) و باید یه چیزی حدود 200 میلیون پرداخت بشه! از فروردین 95 هم اجرا میشه خواستم بپرسم ایا کس دیگه ای هم این قانونو شنیده؟ ایا صحت داره؟
    اگر سهمیه منطقه یک باشید در دو ضرب نمیشه که !!! جدیدا هزینه یکسال چقدر شده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    اگر سهمیه منطقه یک باشید در دو ضرب نمیشه که !!! جدیدا هزینه یکسال چقدر شده؟!
    گویا قراره از سال 95 به بعد دوباره افزایش چند برابری پیدا کنه! هرچند هنوز قطعی نشده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jupinee نمایش پست ها
    سلام ، من نشنیدم ، خبری هم جایی مطرح نشده تو اینترنت و ... . ولی خب به احتمال خیلی زیاد به زودی قانون افزایشش ابلاغ میشه حالا این که از چه ورودی را شروع کنن ، معلوم نیست. یه قانون هم که چند وقت پیش اومد ولی ظاهرا لغو شد دوباره.
    در کل به نظرم یه کار اشتباه در مسیر امادگی برای رزیدنتی امریکا اینه که علاوه بر مشکلات بیشماری که واقعا هست ، برای مشکلاتی هم که پیش نیومده هنوز ناراحت باشیم. البته با توجه به این که وضعیت کلی را میدونیم هرکاری را هرچه زودتر ممکن باشه انجام بدیم بهتره. چون از همه طرف قانون ایران و امریکا عوض میشه.

سلام

دوستانی که برای ویزای J1 scholar اقدام کردند به نظرتون سفارت آمریکا در کدام کشور برای ایرانی ها مناسب تر است بخصوص که زمان مهم باشه. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که برای ویزای J1 scholar اقدام کردند به نظرتون سفارت آمریکا در کدام کشور برای ایرانی ها مناسب تر است بخصوص که زمان مهم باشه. ممنون
    سلام. در قسمت انتخاب سفارت پاسخ تون رو نوشتم.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

با سلام و تشكر از دوستان عزيز بابت اين همه راهنماييهاي خوب مخصوصا mesefo عزيز :
    من پزشك عمومي هستم فارق التحصيل ٨٩ و قبلا واسه استراليا اقدام كردم و سال ٢٠١٣ هم ucfmg مدركمو تاييد كرده و يه يوزر و پسورد دارم و تمام فرمهاي ١٢ ، ١٨٦ و .... اون موقع انجام دادم ولي خوب الان نامزدم گرين كارت امريكا داره ولي بخاطر يه سري شرايط تا دو سال نميتونيم ازدواج كنيم ولي من ميخوام كه واسه امادگي امتحانا و درس خوندن برم امريكا چندتا سوال داشتم :
    ١: ايا من دوباره بايد همه مراحل انجام بدم يا با همون ئوزر و پسورد ميتونم ثبت نام كنم .
    ٢: بهترين راه واسه ورود به امريكا براي من چه راهي هستش ؟ كاپلان يا توريستي يا اول توريستي بعد كابپلان ؟ و طول ويزاهاشون چقدره ؟ من ميخوام دو سه سال بتونم بمونم .
    ٣:من پزشك متخصص قلب و دو استاد دانشگاه تو ucla اشنا دارم از بستگان نامزدم هستن و نميدونم چه كمكي ميتونم ازشون بگيرم ؟
    ٤:هزينه دوره هاي كاپلان چقدره و ايا ميشه وقتي تموم شد دوباره ثبت نامكرد و ويزا تمديد بشه؟
    ببخشيد اگه طولاني شد پيشاپيش سپاسگزارم

٥:ببخشيد فراموش كردم من واسه لس انجلس ميخوام اقدام كنم نميدونم كاپلان مثل اينكه اونجا نمايندگي واسه كلاس حضوري نداره و ايا ميشه كلاس و ثبت نام كرد واسه ويزا ولي شركت نكرد ؟
    بازم ممنون
    ویرایش توسط maxi1 : September 1st, 2017 در ساعت 05:07 PM دلیل: ترکیب دو پست

به نظرتون امتحان توی دبی خوب هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)