صفحه 199 از 397 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209249299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺑﻪ ﺑﺴﺖ ﺑﺎﯼ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﭘﮑﯿﺞ ﮐﺎﻣﻞ داره
    Dollarama هم داره. یک دلار.

Junior Member

دوستان سلام
    برای بردن سبزی خشک،ادویه و هر نوع مواد غدایی باید اونها وکیوم و ارم دار باشند حتما؟ یعنی من خودم نمی تونم آنها رو بسته بندی کنم؟ کدام را درست است؟ و گیر نمی دند؟
    ضمنا اگه با مبدل 110 به 220 وسایل کم مصرف زیر 100w که مبدل ساپورت می کنه را میشه در کانادا استفاده کرد؟ دوستان مقیم لطفا اطلاعات بدند.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط simaharun نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای بردن سبزی خشک،ادویه و هر نوع مواد غدایی باید اونها وکیوم و ارم دار باشند حتما؟ یعنی من خودم نمی تونم آنها رو بسته بندی کنم؟ کدام را درست است؟ و گیر نمی دند؟
    ضمنا اگه با مبدل 110 به 220 وسایل کم مصرف زیر 100w که مبدل ساپورت می کنه را میشه در کانادا استفاده کرد؟ دوستان مقیم لطفا اطلاعات بدند.
    من فقط درجواب سوال اولتون عرض میکنم که بسته بندی اصلا مهم نیست. هرجور که دلتون خواست، بیارین. من که هرچی ادویه و سبزی خشک داشتم، همگی خونگی بود و توی این کیسه های زیپدار گذاشته بودم. مشکلی هم پیش نیومد.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

دوستان واسه خریدن وکیوم بگ به چه نوع فروشگاه هایی باید مراجعه کنم؟ از فروشنده های چمدان مسافرتی و لوازم پلاستیکی پرس و جو کردم ولی اونا چیزی نمی دونستن.
    با تشکر

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوستان واسه خریدن وکیوم بگ به چه نوع فروشگاه هایی باید مراجعه کنم؟ از فروشنده های چمدان مسافرتی و لوازم پلاستیکی پرس و جو کردم ولی اونا چیزی نمی دونستن.
    با تشکر
    پلاسکو فروشی ها و یا سوپر مارکت هایی که تنوع جنس زیادی دارن. ما از یه پلاسکو فروشی کوچیک دور افتاده که اصلا فکرشم نمیکردیم داشته باشه، تقاطع نیایش و جنت آباد خریدیم!

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    با تشکر
    معمولا این مغازه هایی که وسایل پلاستیکی برای خونه میفروشن دارن. در برخی موارد هم ممکنه در فروشگاه شهروند یا رفاه هم بیاره. یه سری به فروشگاه شهروند میدان آرژانتین بزنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال داشتم، نمی دونم به این فروم مربوط میشه یا نه.
    می خواستم ببینم که وقتی داریم میایم کانادا آیا نیازه که اصل فارسی مدارک تحصیلی شامل دیپلم، پیش دانشگاهی، دانشگاه و ریز نمرات رو بیاریم، یا یه نسخه از ترجمش کافیه؟
    اصل فارسی شناسنامه و کارت ملی چطور؟
    این مدارک ممکنه اونجا بدرد بخورن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط la_dorani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، راجع به تبدبل که فرمودید سوالی دارم میشه لطفا راهنمایی کنید
    اول اینکه اگه ممکنه بگید از کدوم مغازه(مثلا کدام طبقه، کدوم سمت و چندمین مغازه) تهیه کردید و قیمتش چند بود؟
    دوم اینکه یه اشاره کنید که اونجا برای چه وسایلی به راحتی استفاده می کنید؟
    اگه ممکنه یه عکس ازش قرار بدید(من و بابام اینجا با اختلاف نظر مواجه شدیم نمی خوام اشتباهی تهیه کنم)
    ممنون
    من هم ممنون می شم اگه پاسخ این سئوالات رو بدهید
    تاریخ ارسال مدارک: 28/3/2009 , فایل نامبر اول: 08/05/2009 , فایل نامبر دوم: 04/10/2009 , دریافت مدیکال از ورشو: 22/06/2012 , کپی پاس ریکوئست: 30/01/2013 , پاس ریکوئست: 9April 2013, دریافت ویزا 2013 22April

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط r_reza نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال داشتم، نمی دونم به این فروم مربوط میشه یا نه.
    می خواستم ببینم که وقتی داریم میایم کانادا آیا نیازه که اصل فارسی مدارک تحصیلی شامل دیپلم، پیش دانشگاهی، دانشگاه و ریز نمرات رو بیاریم، یا یه نسخه از ترجمش کافیه؟
    اصل فارسی شناسنامه و کارت ملی چطور؟
    این مدارک ممکنه اونجا بدرد بخورن؟
    ممنون
    ما که اصل همه مداکمونو آوردیم. به هر حال برای ادامه تحصیل شاید نیاز باشه. ممکنه کالجی، دانشگاهی جایی ترجمه شما رو قبول نداشته باشن و مجبور بشین اینجا ترجمه کنین. در کل ما همه مدارکمونو آوردیم.به هر حال بودن این مدارک در ایران هم به درد خاصی نمیخوره و بهتره همراه خودتون باشه.

Junior Member la_dorani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    سلام،
    فکر کنم طبقه هم کف سمت راست، پاساژ امجد در جمهوری بود حدود 8000 تومن خریدیم البته حدود 9 ماه پیش.
    برای ریش تراش یا اپی لیدی میتونید ازش استفاده کنید.
    در ضمن یه سری آداپتورهای سوییچینگ شبیه اونچیزی که لپ تاپ داره در این پاساژ وجود داره که اصلا برای اپی لیدی یا ریش تراش خوب نیست. و عملا شما نمیتوانید از اون استفاده کنید
    این مبدلی که من میگم برق 110 رو به 220 تبدیل میکنه. شبیه آداپتور و سیاه هست و روش دوشاخه 220 وارد میشه و اونورش دو شاخه 110 داره پس یه مادگی 220 داره و یه دو شاخه 110.
    نحوه تست :
    معمولا این مغازه ها هم مبدل 110 به 220 دارن و هم 220 به 110. بنابراین کافیست که از فروشنده بخواید یه مبدل 220 به 110 رو به برق بزنه و بعد مبدل 110 به 220 رو به مبدلی که به برق زدید متصل کنید و در انتها یه لامپ 220 رو به مبدل 110 به 220 متصل کنید اگر روشن شد مبدل 110 به 220 درسته!!
    به عبارت دیگه شما با سری کردن این دو مبدل سعی میکنید که ابتدا برق رو به 110 و سپش دوباره به 220 تبدیل کنید تا بتونید با یه لامپ 220 یا یه وسیله دیگه تستش کنید.

امیدوارم ادمینهای محترم برای این موضوع یه تاپیک درست کنند تا ملت اینقدر گرفتار این موضوع نشن. (از ترسم دیگه تاپیک رو خودم درست نمیکنم تا یه بار بسته یا پاک نشه!!! مثل اون تاپیک خانواده که واقعا میتونست مفید باشه و سایر تاپیک ها از موضوع خارج نشن)
    در ضمن متاسفانه اصلا قسمت "جستجو در موضوع" درست کار نمیکنه و عملا یه منوی بی فایده است.(من یکی که خیلی از دست این منو دلخورم!!! والا از دست ادمینهای محترم که نمیشه دلخور شد!!!)
    ممنون از راهنمایی خوبتون.
    دقیقا منم با جستجو مشکل داشتم و به سختی و از طریق گوگل تونستم به این مورد برسم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)