صفحه 103 از 193 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpsd نمایش پست ها
    Beginner ازت بخاطر پاسخ و کمکی که کردی ممنونم

یه سوال دیگه...
    هزینه ای که باید پرداخت کنیم، چطور باید پرداخت کنیم؟
    مطمعناً این سوال خیلی هاست.
    از چه طریقی باید پرداخت بشه؟
    و چطور؟

هم میشه با مانی اوردر پرداخت کرد، هم با کارت اعتباری.
    ولی اکیدا توصیه میکنم با کارت اعتباری پرداخت کنید.
    سابمیت که کردید، بعد که سایت خلوت شد، برید یکی از صرافی های مجاز، و بگید میخوام این مبلغ رو پرداخت کنم
    یه کارمزد منطقی میگیرن و با کارت خودشون پرداخت میکنن.
    سریع و مطمئن هم تایید میشه پرداختتون و رسیدش میاد توی اکانت mon شما

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    عرض ادب. سوال اولتون رو نمیدونم چون خودم خدمت نرفتم در جریانش نیستم.
    بیمه ای که نظام مهندسی رد میکنه مال درمان هست.
    سابقه بیمه ای که اداره مهاجرت کبک یه زمانی میخواست و
    الان توی سایت زده دیگه لازمش ندارم (مراجعه کنید به این لینک)، دلیلی برای گواهی کار هست.
    از هر جا که نامه سابقه کار میخواید تهیه کنید، مثل شرکتی که مشغول هستند، اسم همون شرکت رو بزنید.
    چون هنوز ازون تاریخ به بعد هیچ پرونده ای به مرحله ارسال مدارک نرسیده، تو این مورد نمیشه مطمئن بود. مثلا تو همین مطلب نوشته However, they may be asked for this proof at any time during the processing of their file. با توجه به اینکه کارمند ایرانی هم دارن و خیلی خوب میدونن تو ایران برحسب روابط سابقه کاری رو راحت میشه جور کرد اگه مبنا رو بر بررسی مدارک تامین اجتماعی نذارن، بنظرم بهتره این مورد رو بر مبنای روال قبل در نظر بگیریم

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    چون هنوز ازون تاریخ به بعد هیچ پرونده ای به مرحله ارسال مدارک نرسیده، تو این مورد نمیشه مطمئن بود. مثلا تو همین مطلب نوشته However, they may be asked for this proof at any time during the processing of their file. با توجه به اینکه کارمند ایرانی هم دارن و خیلی خوب میدونن تو ایران برحسب روابط سابقه کاری رو راحت میشه جور کرد اگه مبنا رو بر بررسی مدارک تامین اجتماعی نذارن، بنظرم بهتره این مورد رو بر مبنای روال قبل در نظر بگیریم
    بله . اینو گفته. اما بعیده از کسی طلب کنن.

به هر حال تمام استانهای کانادا همون نامه کار رو قبول میکنن و دارن توی سیستم فدرال مهاجر جذب میکنن.
    این بیمه هم از ادا اوصول های کبک بود که فقط به زمان بررسی پرونده اضافه کرد. خودشونم به این نتیجه رسیدن همچین مدرک قابل اتکا و المپیادی ای نبوده که این همه تاکید موکد روش داشتن!
    به نظر من محترمانه گفتن غلط کردیم

بازم حاکمان صلاح خویش دانند...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس نرم افزار

دوستان من log in که کردم رفتم گزینه start رو هم زدم پیج کامل لود نشد دوباره که زدم دکه غیر فعال شده کسی قبلا با این مشکل روبرو نشده بوده بدونه باید چه کار کنم

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط rozi88 نمایش پست ها
    دوستان من log in که کردم رفتم گزینه start رو هم زدم پیج کامل لود نشد دوباره که زدم دکه غیر فعال شده کسی قبلا با این مشکل روبرو نشده بوده بدونه باید چه کار کنم
    بیاین برون و دوباره log inکنید قاعدتا درست میشه
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تصمیم گرفتم که اسکیل ورکر کبک اقدام کنم .اطلاعاتم در این زمینه واقعا کم و تقریبا صفر.می شه کمکم کنید تا بتونم مسیر رو کامل انجام بدم.سوال هایی که دارم
    1-چه طوری تو سایت پروفایل باز کنم
    2-مدارک رو چه مدت وقت دارم که آماده و تو سایت قرار بدیم
    3-کی سایت باز میشه
    4 - هر اطلاعات مهمی که دارید :-)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس نرم افزار

سلام
    من اطلاعاتمو توی سایت وارد کردم
    فقط یه سوال برام پیش امومد . جایی برای ورود اطلاعات شغلی همسرم و noc شغلیش نبود مگر نباید این اطلاعات رو هم وارد کنیم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rozi88 نمایش پست ها
    سلام
    من اطلاعاتمو توی سایت وارد کردم
    فقط یه سوال برام پیش امومد . جایی برای ورود اطلاعات شغلی همسرم و noc شغلیش نبود مگر نباید این اطلاعات رو هم وارد کنیم
    سابقه شغلی همسر امتیازی نداره بخاطر همین جایی واسه وارد کردن نداره..فقط تحصیلات زبان و سن همسر امتیاز داره
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ozviyat نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تصمیم گرفتم که اسکیل ورکر کبک اقدام کنم .اطلاعاتم در این زمینه واقعا کم و تقریبا صفر.می شه کمکم کنید تا بتونم مسیر رو کامل انجام بدم.سوال هایی که دارم
    1-چه طوری تو سایت پروفایل باز کنم
    2-مدارک رو چه مدت وقت دارم که آماده و تو سایت قرار بدیم
    3-کی سایت باز میشه
    4 - هر اطلاعات مهمی که دارید :-)
    جواب سوال شما بسیار طولانی خواهد بود...پیامهاتون رو چک کنید چگونگی راهنمایی رو فرستادم واستون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری

دوستان من یه سوالی برام بوجود آمده که تقریبا نتونستم جوابشو اینجا پیدا کنم...
    اگر سابمیت کنیم و همه چیز در خوشبینانه ترین حالت ممکن خوب پیش بره ...بعدش چه اتفاقی میوفته؟
    چه مدت زمان داریم برای رفتن به کبک؟ تا چه زمانی مجاز هستیم بعد از پذیرفته شدن؟
    دولت چه کمک هایی به نیروی متخصص میکنه؟
    از نظر خانه ، کار ، توانایی ادامه تحصیل، وام ...؟؟؟
    بعد از پذیرش ما شهروند کانادا میشویم؟ یا فقط یه مدت زمان کوتاه میشه تو کانادا بود تا کار مربوط پیدا کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)