صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یکی از موسسات زبان به من گفتن که در طی هفت ماه میتونم از صفر شروع کنم و تا b1 برسم ، ایا درست گفتن ؟ شدنیه؟
    توی کمتر از این مدتم میتونید برسید دوست عزیز
    کلاسای فوق فشرده برید 6 ترم زمان می بره، هرترم 3 هفته
    تقریبا توی 5 ماه جمع میشه

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام دوست عزیز
    یکی از موسسات زبان به من گفتن که در طی هفت ماه میتونم از صفر شروع کنم و تا b1 برسم ، ایا درست گفتن ؟ شدنیه؟
    دوست عزیزم،
    بله ممکنه برسین، چرا که نه. اما آلمانی مثل هر زبان دیگه ای خیلی وقت میبره که بشینه در واقع توی مغز (نشست کنه )، آلمانی بعد از A2 به طرز عجیبی مشکل میشه! بعد شما تو هفت ماه اینو یاد بگیرین و به ب آینس برسین، ممکنه اونور به دردتون نخوره! چون هول هولکی یاد گرفتین! دوست من B2 داشتن، به جزHallo و Entschuldigung و دو سه تا کلمه دیگه واقعا چیزی نداشتن برای ارائه! و متوجه هم نمیشدن! اما مدرک ب آینسشون دستشون بود و تا آخر B2 خونده بودن و ایشونم فشرده رفته بودن کلاس. باید اجازه بدین تو مغزتون جا بیفته آلمانی که با هفت ماه، خوندن سه سطح اونم از آلمانی ممکنه شدنی باشه، اما موندگاریش در مغز پایینه
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیزم،
    بله ممکنه برسین، چرا که نه. اما آلمانی مثل هر زبان دیگه ای خیلی وقت میبره که بشینه در واقع توی مغز (نشست کنه )، آلمانی بعد از A2 به طرز عجیبی مشکل میشه! بعد شما تو هفت ماه اینو یاد بگیرین و به ب آینس برسین، ممکنه اونور به دردتون نخوره! چون هول هولکی یاد گرفتین! دوست من B2 داشتن، به جزHallo و Entschuldigung و دو سه تا کلمه دیگه واقعا چیزی نداشتن برای ارائه! و متوجه هم نمیشدن! اما مدرک ب آینسشون دستشون بود و تا آخر B2 خونده بودن و ایشونم فشرده رفته بودن کلاس. باید اجازه بدین تو مغزتون جا بیفته آلمانی که با هفت ماه، خوندن سه سطح اونم از آلمانی ممکنه شدنی باشه، اما موندگاریش در مغز پایینه
    موفق باشید
    سلام ممنون از توضیحاتتون ، بله کاملا درست میفرمایید پدرم هم بهم همین ها رو گفتن ( چون ایشونم دارن برای b2 میخونن) شاید تموم شه ولی ادم چیزی یاد نمیگیره ، در حال حاضر با نرم افزار رزتا استون دارم کم کم میخونم ، عالیه نرم افزارش

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام ممنون از توضیحاتتون ، بله کاملا درست میفرمایید پدرم هم بهم همین ها رو گفتن ( چون ایشونم دارن برای b2 میخونن) شاید تموم شه ولی ادم چیزی یاد نمیگیره ، در حال حاضر با نرم افزار رزتا استون دارم کم کم میخونم ، عالیه نرم افزارش
    خواهش میکنم دوست عزیزم
    نرم افزار رزوتا خیلی خوبه. اما کافی نیست. من هشتاد درصدشو کار کردم که اینو میگم. این نرم افزار املای شما رو قوی میکنه. تلفظو هم همینطور. اما اصلا کافی نیست. بهتره کنارش Studio dA1 رو کار کنین و یه ترم کلاس برین تا دستتون بیاد چطوری بخونین. بعدم نمونه سوال امتحانی رو از موسسه گوته بگیرین و کار کنین. خیلی تاثیر داره در روند یادگیری شما.
    اینو هم بگم (چون تو مبحث انگلیش+دویچ هستیم! میگم که به تاپیکمون مرتبط باشه!) هیچوقت سعی نکنین انگلیسی و آلمانی رو همزمان با هم یاد بگیرین. تمرکز رو بذارین رو آلمانی. یا انگلیسی به تنهایی. اینطوری بازدهیتون بالاتر میره.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیزم
    نرم افزار رزوتا خیلی خوبه. اما کافی نیست. من هشتاد درصدشو کار کردم که اینو میگم. این نرم افزار املای شما رو قوی میکنه. تلفظو هم همینطور. اما اصلا کافی نیست. بهتره کنارش Studio dA1 رو کار کنین و یه ترم کلاس برین تا دستتون بیاد چطوری بخونین. بعدم نمونه سوال امتحانی رو از موسسه گوته بگیرین و کار کنین. خیلی تاثیر داره در روند یادگیری شما.
    اینو هم بگم (چون تو مبحث انگلیش+دویچ هستیم! میگم که به تاپیکمون مرتبط باشه!) هیچوقت سعی نکنین انگلیسی و آلمانی رو همزمان با هم یاد بگیرین. تمرکز رو بذارین رو آلمانی. یا انگلیسی به تنهایی. اینطوری بازدهیتون بالاتر میره.
    موفق باشید
    نه انگلیسیم که خوبه و بیشتر فقط در حال یادگیری لغات جدید یا قوی کردن listening هسم در مبحث لغات المانی تا حدودی خوب بودن انگلیسی هم کمک کرد بهم چون لغات تقریبا مشابه دارن ، عجله ی زیادی ندارم دیگه چون قبلا عجله م برای این بود که از دبرسن به المان انتقالی بگیرم حین تحصیل ولی فعلا دارم کم کم میخونم تا ان شااله بعد از اتمام درسم برای شروع کار یا تخصص در المان مشکلی نداشته باشم ، ممنون از راهنماییتون ، شما هم موفق باشید :-)

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نه انگلیسیم که خوبه و بیشتر فقط در حال یادگیری لغات جدید یا قوی کردن listening هسم در مبحث لغات المانی تا حدودی خوب بودن انگلیسی هم کمک کرد بهم چون لغات تقریبا مشابه دارن ، عجله ی زیادی ندارم دیگه چون قبلا عجله م برای این بود که از دبرسن به المان انتقالی بگیرم حین تحصیل ولی فعلا دارم کم کم میخونم تا ان شااله بعد از اتمام درسم برای شروع کار یا تخصص در المان مشکلی نداشته باشم ، ممنون از راهنماییتون ، شما هم موفق باشید :-)
    دوست عزیز..شرایط انگلیسی من دقیقا در حد شماست.می خواستم بدونم اگر بدون دانش زبان آلمانی شروع به تحصیل کنم و بخوام مثل شما سطح زبان آلمانی ام و بالا ببرم , روی کیفیت زبان انگلیسی ان تاثیر منفی نمی گذاره؟
    یعنی هر دو زبان و میشه در یک سطح مطلوب داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوست عزیز..شرایط انگلیسی من دقیقا در حد شماست.می خواستم بدونم اگر بدون دانش زبان آلمانی شروع به تحصیل کنم و بخوام مثل شما سطح زبان آلمانی ام و بالا ببرم , روی کیفیت زبان انگلیسی ان تاثیر منفی نمی گذاره؟
    سلام
    من پستتون رو خوندم و گفتم شاید نظرم به دردتون بخوره
    من خودم به خاطر کارم با زبان انگلیسی سر و کار دارم. هرروز. الانم دارم B1 میخونم. تا به حال مشکلی نبوده. چرا فکر میکنین باید به مشکل بخورین؟البته اگر انگلیسی رو تمرین نکنین قطعا ممکنه چند درصدی از اون رو فراموش کنین. اما خیالتون راحت، مشکلی نخواهید داشت.
    what's done, is done. just leave it alone and don't regret it

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها

سلام ، اگر چند سالی هست که پایه ی انگلیسیتون ثابت شده نه تاثیری انچنانی نداره شاید فقط در حد قاطی کردن دو تا کلمه مشابه
    ولی باید هر روز یه برنامه ای برای انگلیسی تون داشته باشید که فراموشتون نشه ، مثلا من خودم با اینکه دارم کلاس المانی میرم ولی روزانه یه برنامه ای برای انگلیسیم دارم و کاملا نذاشتمش کنار ، و بعد اینکه المانی حفظیاتش خیلی بیشتر از انگلیسی هست! قواعد و گرامرهای بی قاعده خیلی داره و مجبورید حفظ کنید بنابراین به نظرم زمان بیشتری میخواد تا مسلط بشید

Banned

تجربه بنده میگه خوانن زبان دیگر غیر از انلگیسی واقعا به انگلیسی لطمه میزنه به صورت همزمان! من یک زبان را کار میکردم همراه انگلیسی برخی کلمات ساده را فراموش کرده بودم و ترجیح دادم هم تحصیلم هم بقیه مسیرم را انگلیسی بخوانم! به برنامه های اصلی و فوکوس اصلی انگلیسی هم برسم!
    در ضمن نظر شخصی بنده این هست تحصیل به هر زبانی غیر از انگلیسی برای ما که ایرانی هستیم اتلاف وقت هست! مگر اینکه بخواهیم در کشور مربوطه بمانیم!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان اینجا کسی هست هم آیلتس داشته باشه هم مدرک B1 آلمانی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)