صفحه 169 از 506 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    به سفارت زنگ زده میگه هر چی التماس کردم فایده نداشته به هر حال سعی می کنم دفعه اخر باشه به اسپانیا فکر می کنم. این بار دوم که نمی تونم ویزاشو بگیرم
    این سفارت خیلی پیچیده است
    سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    این سفارت خیلی پیچیده است
    با عرض سلام
    2 ژانویه تحویل مدارک و 11 ژانویه مصاحبه داشتم برای فرصت مطالعاتی
    احتمالا کی خبر ویزام میاد؟؟

با سلام خدمت دوستان
    من در حال حاضر در آلمان دانشجو هستم و یک پذیرش دکترا از دانشگاه پلی تکنیک مادرید دارم. می خواستم بدونم برای گرفتن ویزا باید حتمن ایران درخواست بدم یا اینجا هم می تونم وقت بگیرم.
    ممنونم می شم اگه راهنماییم کنین چون وقت زیادی ندارم.

Junior Member

منم فرصت مطالعاتیم، با این که 20 دسامبر مدارکمو تحویل دادمو احتیاجی به مصاحبه هم نداشتم (ظاهرا معنیش این میتونه باشه که مشکل دار نبودم) دیروز که رفتم (که سی روز میشه) هنوز جوابش نیومده بود، گفتن دوشنبه برم، فکر کنم یه سی و چند روزی طول بکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjj نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من در حال حاضر در آلمان دانشجو هستم و یک پذیرش دکترا از دانشگاه پلی تکنیک مادرید دارم. می خواستم بدونم برای گرفتن ویزا باید حتمن ایران درخواست بدم یا اینجا هم می تونم وقت بگیرم.
    اگه میخواین از سفارت اسپانیا تو ایران وقت بگیرین (که قاعدتا هم باید اینکارو بکنین) باید حتما مراجعه کنین به سفارت، البته اگه بتونین پاسپورتتونو واسه کسی که ایرانه بفرستین اونم میتونه براتون وقت بگیره ولی با توجه به این که آلمان هستین فکر کنم این روش منتفیه

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjj نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    نه از همانجا اقدام کن دوستان شبیه شما بودند و از همانجا اقدام کردند چند صفحه قبل را بخوانید شرایطشان را گفتند

موفق باشید

Junior Member

نه از همانجا اقدام کن دوستان شبیه شما بودند و از همانجا اقدام کردند چند صفحه قبل را بخوانید شرایطشان را گفتند

موفق باشید

سلام،
    لطف میکنید بگید کدوم صفحه . یکی از دوستانه من هفته ی پیش از سفارت اسپانیا تو مالزی میخواسته واسه ویزا اقدام کنه و هیچ جوری زیره بر نرفتن و گفتن که باید بره ایران
    ممنون میشم اگه بگید کودوم صفحه این مطلب ذکر شده

Junior Member

منم مصاحبه نشدم و ریجکت شدم خیلی هم خوشبین نباش پیگیر کارت باش به اون لیست متکی نشو به همه دوستان هم می گن باید از داخل بپرسی جواب کامپیوتر با لیست فرق داره اصلا اون لیست بیشتر برای توریست ها و همایشی ها است

فکر نکنم فرمایشه شما خیلی دقیق باشه. اون لیست برای همه است ولی زیاد پیش میاد که اسمه کسی تو لیست نباشه و اون دلیلش تاخیره جوابه مدارک هستش یا ریجکت شدن . به هر صورت حتا اگه کسی رجکت شده باشه عابدی ازش میخاد که بره داخل و بهش همون نامه کذائی رو میدن.
    وظیفه ی ما ها که پروسه ویزا رو گذروندیم اینکه سعی کنیم اطلاعات دقیق به دوستان بدیم و بیهوده ذهنه بقیه رو مشوش nakonim

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA11 نمایش پست ها
    سلام،
    لطف میکنید بگید کدوم صفحه . یکی از دوستانه من هفته ی پیش از سفارت اسپانیا تو مالزی میخواسته واسه ویزا اقدام کنه و هیچ جوری زیره بر نرفتن و گفتن که باید بره ایران
    ممنون میشم اگه بگید کودوم صفحه این مطلب ذکر شده
    یکی از دوستان بود که می خواست از یک کشور اروپایی نظیر سوئد اقدام کنه دقیقا یادم نمیاد ولی تا 10 صفحه قیل با من مکاتبه داشت و خودش گفت که از این روش می شه چون من ویزای شینگن دارم و می توان از کشوری که الان هستم اقدام کنم و اصلا گفت باید از این روش اقدام کنم

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA11 نمایش پست ها
    فکر نکنم فرمایشه شما خیلی دقیق باشه. اون لیست برای همه است ولی زیاد پیش میاد که اسمه کسی تو لیست نباشه و اون دلیلش تاخیره جوابه مدارک هستش یا ریجکت شدن . به هر صورت حتا اگه کسی رجکت شده باشه عابدی ازش میخاد که بره داخل و بهش همون نامه کذائی رو میدن.
    وظیفه ی ما ها که پروسه ویزا رو گذروندیم اینکه سعی کنیم اطلاعات دقیق به دوستان بدیم و بیهوده ذهنه بقیه رو مشوش nakonim
    من قصد ناراحتی کسی را ندارم و اگر طوری گفتم که جنس بدجنسی توش بود پوزش می طلبم منظور خاصی نداشتم منظورم اینه که باید برید داخل چک کنید شما تو این 10 صفحه نگاه کنی می بینی که گفتم برید داخل چک کنید

در مورد لیست هم آقای سخیرزاده که بیمه صادر می کنه گفت این لیست عمدتا شامل افرادی است که از اژانس ها هستند یا همایشی ها هستند و برای اقامتی ها و دانشجویی ها دیده شده که در لیست نبودند و با رفتن داخل متوجه شده اند که پذیرفته یا ریجکت شده اند

و البته اگر مطلب منرا دوباره بخوانی همان چیزی را گفتم که شما هم می گویید دوباره مطالعه بفرمایید

برای شما و سایر دوستان آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)