صفحه 88 از 438 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط enigma نمایش پست ها
    sorahi جان ممنون از پاسخت . يك مساله اي كه براشون حساسيت ايجاد كرده بود سابقه كار هشت سالم بود و نميدونم براي اين مساله اينقدر كارم به تاخير افتاده . آخه مستر كامپيوتر اصلا خاص نيست .
    جالبه روزي كه براي دريافت ويزا رفتم و اشتباه شده بود مسئول باجه پاسپورتم رو نگه داشت و گفت تا ده روز ديگه اگر نميخواي بگذار پاسپورتت همينجا باشه.
    خاص بودن به نظر من شانسیه..
    اقا حتما برو سفارت که کلاست دیر نشه.. کاش اصلا زودتر میرفتی..
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

من یه سوال دارم !! این شماره ها که ما داریم فقط مال دانشجویی هاست؟؟
    الان از شماره من تا اخرین شماره ای که اعلام شده 8000 نفر فاصله است!!!! بعنی تو فاصله 3 ماه حداقل 9000 نفر واسه ویزای دانشجویی المان اقدام کردن؟؟؟

تا اونجایی که من دیدم. شماره پرونده ربطی به دانشجویی یا شنگن نداره. هر کس میره مصاحبه به ترتیب شماره می گیره. امکان داره شماره بعد یا قبل شما شنگن باشه. امکان داره تو این 9000 تا 100 نفر دانشجویی باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    من یه سوال دارم !! این شماره ها که ما داریم فقط مال دانشجویی هاست؟؟
    الان از شماره من تا اخرین شماره ای که اعلام شده 8000 نفر فاصله است!!!! بعنی تو فاصله 3 ماه حداقل 9000 نفر واسه ویزای دانشجویی المان اقدام کردن؟؟؟
    مطمئن باش که این طوری نیست. همه اون شماره ها مال دانشجوها نیستش. (من یادمه روز مصاحبه با 2 تا دختر دیگه اونجا دوست شدم. میخواستن به شوهرشون تو آلمان بپیوندن و شماره پروندشون تقریبا شبیه من بود و دانشجویی هم نمیرفتن.)
    ویرایش توسط elham-sh : October 17th, 2012 در ساعت 09:25 PM
    Vanity is my favorite sanity.
    "Devil's Advocate"

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_ نمایش پست ها
    فقط دو نفر دکترای رشته ی خاص. کس دیگه ای نیست؟ اگر میشه بگین کی مصاحبه داشتین و کی فرم پر کردین.
    25 جولای مصاحبه داشتم همون روز هم فرم رو تحویل دادم.. به استاد شما کی زنگ زدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    والا من چون تو فروم المان قدیمی نیستم اصلا نمیدونم چه چوریه کیس شما! ولی به استاد من که 1.5 ماه بعد زنگ زدن یعنی تا قبلش هر چی منتظر بودم کشک بوده! بعد هم خانومه به استادم گفته بوده couple of days to a month!! ولی الان تقریبا 1 ماه و یک هفته است و هنوز خبری نیست...
    Promotion یه چیزی بین فوق لیسانس و تز دکتراس. در واقع اگر دانشکده ای بخواد دانشجوی دکترا درس پاس کنه، Promotion ثبت نام میکنه که از لحاظ قانونی همون فوق لیسانسه. کامپیوتر زارلند که به من پذیرش داده، همه رو Promotion ثبت نام میکنه بعد میری اونجا تو یکی دو سال استاد برای تز دکترا پیدا میکنی. اداره ی مهاجرت نرفتنش هم به خاطر اینه که بورس از دولت فدراله و نیازی به تایید دولت محلی نداره. در هر صورت امیدوارم ویزای همه بیاد، شما و من هم روش.
    سال گذشته که من از تی او برلین بورس دکترا داشتم، زمانی که با استادم تماس گرفتن، استادم زیاد همکاری نکرد با اداره امنیت. حالا راست و دروغش پای سفارت، ولی سفارت تماس گرفت گفت استادت برای تعهدات همکاری نمیکنه بیا انصراف بده. منم که دستم از همه جا کوتاهتر بود، انصراف دادم. البته نا گفته نمونه که این ماجرا خورده بود به حمله به سفارت انگلیس و این که همه سفیراشون رو برده بودن. کل این ماجرا کلا یه ماه و یک هفته بیشتر طول نکشید. برای شما که طول کشیده احتمالا مشکلی وجود نداشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط elham-sh نمایش پست ها
    دوست من امروز بعد 5 هفته رفت پیگیری ویزاش چون کلاساش شروع شده، بعد باجه اطلاعاتیه یهو بهش فرم رشته خاص داد!!! (گفته بود دکترا نمیخواد بخونه و به بقیه بچه های این رشته به جز اونایی که گفته بودن دکترا میخوان بخونن نداده بودن این فرم رو) بعد پر کردنش بردتش باجه 1 فکر کنم، خانومه تعجب کرد، کنسول هم دید تعجب کرد، گفتن به کیث تو نمیخوره. به نظرتون میره امنیت پروندش؟؟؟((
    امروز که دقیقا دو روز از روزی که دوستم فرم رشته خاص پر کرد میگذره، ویزاش اومد. نتیجه گیری کلی اینکه هرکس که فرم رشته خاص پر کنه الزاما امنیت نمیره پرونده اش و نظرات دوستان کاملا صحیح بود.
    Vanity is my favorite sanity.
    "Devil's Advocate"

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

سلام دوستانی که تجربه دارن یا میدونند یه سوال مهم:برای رشته energy system (fh aachen میخام اقدام کنم.می خواستم ببینم یه موقع گیر نمیدن به رشته بابت این که به nuclear energy و اینا شاید ربط داره ویزا نمیدیم؟؟؟...البته ربطی ندارها در واقعیت...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه صنعتی اصفهان

بچه ها من وقتی که روز مصاحبه ازم سوال آلمانی کرد بد جواب دادم یعنی خیلی من و من کردم و تا اومدم جملمو کامل کنم گفت بسه و سوال بعدی رو ازم پرسید
    ممکنه به خاطر این قضیه ریجکت بشم؟
    ویرایش توسط atefe1983 : October 19th, 2012 در ساعت 10:20 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    بچه ها من وقتی که روز مصاحبه ازم سوال آلمانی کزد بد جواب دادم یعنی خیلی من و من کردم و تا اومدم جملمو کامل کنم گفت بسه و سوال بعدی رو ازم پرسید
    ممکنه به خاطر این قضیه ریجکت بشم؟
    تا حالا من نشنیدم کسی به خاطر زبان بد در حین مصاحبه رد بشه. اینکه همه اونجا با استرس صحبت می کنند طبیعیه و خود آفیسرها هم می دونند. اصل مدرک زبانه. اون چند جمله ای که خواستند صحبت کنید فقط برای اطمینانه که مبادا مدرک تقلبی نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)