نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

سلام دوستان
    من تازه امروز با این سایت اشنا شدم و خیلی خوشحالم از اینکه کسانی هستند که من رو راهنمایی کنند
    من دانشجوی کارشناسی الکترونیک ازاد یکی از شهر های فارس هستم الان ترم 8 هستم اما به دلیل مشکلاتی که داشتم تا کنون حدودا نصف واحدا رو یعنی 70 80 تا پاس کردم
    خیلی دوست دارم که هر چه زودتر واسه ادامه برم خارج از کشور اما نمی دونم جایی هست که شرایط من رو قبول کنه؟ضمنا معدل بالایی هم ندارم.در واقع معادل بشه درسام
    ممنون از راهنماییاتون

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman.m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه امروز با این سایت اشنا شدم و خیلی خوشحالم از اینکه کسانی هستند که من رو راهنمایی کنند
    من دانشجوی کارشناسی الکترونیک ازاد یکی از شهر های فارس هستم الان ترم 8 هستم اما به دلیل مشکلاتی که داشتم تا کنون حدودا نصف واحدا رو یعنی 70 80 تا پاس کردم
    خیلی دوست دارم که هر چه زودتر واسه ادامه برم خارج از کشور اما نمی دونم جایی هست که شرایط من رو قبول کنه؟ضمنا معدل بالایی هم ندارم.در واقع معادل بشه درسام
    ممنون از راهنماییاتون
    سلام گرامي يعني شما مي خواي چيكار كني دقيقا؟از صفر بخوني(كه هيچي معدل پيش و ديپلمت مهمه)؟واحدها رو بدي ببيني كدوما رو مي پذيرن؟من خودم براي ليسانس مي خواستم اقدام كنم كه البته منصرف شدم.مثه شما اليته ترم 5 هستم معدلم اونقدر خوب نبود.يه موسسه اي كه در مورد اتريش كار مي كرد بهم گفت معدلت هر چي باشه و هر درسي كه پاس كرده باشي اونا نگاه مي كنن ببينن كدوم بالاست پاس فرضش كنن كدوم پايينه كه دوباره بهت مي دن.هلند هم براي صفر مشكل نداري اما براي تطبيق واحدها معدل خيلي بالا مي خواد. همين طور نروژ.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)