صفحه 917 از 1402 نخستنخست ... 4178178679079089099109119129139149159169179189199209219229239249259269279671017 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,161 تا 9,170 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    کسی که جزء رتبه های تک رقمی کنکور تجربیه چطور میتونه در حین تحصیلش از پروژه جایگزین خدمت استفاده کنه؟ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام
    فکر میکنم منظور اینه که وقتی سی دی یا فلش کنفرانس رو دادن بهتون. پس حتما فایل های رسمی مقالات کنفرانس مورد نظر با نوشته یا لوگو مشخص کننده کنفرانس هم دارین. منظور صفحه اول اون مقاله هست (همون به اصطلاح پراسیدینگ کنفرانس).
    آخه فایل کامل مقاله جزو فایل‌های مورد نیاز برای آپلود ذکر شده، دیگه چرا صفحه اول اون مقاله رو بذاریم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    آخه فایل کامل مقاله جزو فایل‌های مورد نیاز برای آپلود ذکر شده، دیگه چرا صفحه اول اون مقاله رو بذاریم؟!
    والا الان یادم نیست این مورد که میگین رو کجا نوشته بود، ولی منم دیده بودم و برداشتم اون موقع این بود که برای همچین مقالاتی همون صفحه اول کاملا گویا خواهد بود و به جای گذاشتن کل مقاله میشه همون صفحه اول رو گذاشت فقط.
    الان جای مشخصی هست مگه بخواین فایل جدا بگذارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    والا الان یادم نیست این مورد که میگین رو کجا نوشته بود، ولی منم دیده بودم و برداشتم اون موقع این بود که برای همچین مقالاتی همون صفحه اول کاملا گویا خواهد بود و به جای گذاشتن کل مقاله میشه همون صفحه اول رو گذاشت فقط.
    الان جای مشخصی هست مگه بخواین فایل جدا بگذارین؟
    والا هنوز شروع به آپلود فایل‌ها نکردم، ولی‌ اینطور نوشته شده که "چنانچه همايش كتابچة مقالات را منتشر نكرده باشد و مقالات را در قالب لوح فشرده ارائه كرده باشد، متقاضي بايد صفحة اول كنفرانس به همراه و فهرست مقالات را در سامانه بارگذاري كند." از طرفی‌ در سایت کنار گزینه آپلود اینطور نوشته "تصویر مقاله در مجله/فایل متن کامل مقاله". نمیدونم چندتا میشه آپلود کرد!

راستی‌ از کجا بفهمیم یه همایش منطقه ایه یا دانشجویی یا ملی؟!

سلام دوستان
    میخواستم بدونم برای استفاده از امتیاز مقاله، اولا حتما باید اسم اول باشیم؟ و دوما آیا حتما باید مقاله مرتبط با پایان نامه باشه؟
    و اینکه رتبه من در کنکور ارشد مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی با کد 1285، 25 گرایش بیوتکنولوژی و 44 گرایش داروسازی شد. آیا میتونم از امتیاز رتبه زیر 30 ارشد استفاده کنم؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم برای استفاده از امتیاز مقاله، اولا حتما باید اسم اول باشیم؟ و دوما آیا حتما باید مقاله مرتبط با پایان نامه باشه؟
    و اینکه رتبه من در کنکور ارشد مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی با کد 1285، 25 گرایش بیوتکنولوژی و 44 گرایش داروسازی شد. آیا میتونم از امتیاز رتبه زیر 30 ارشد استفاده کنم؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید.
    سلام دوست عزیز
    1- نه، امتیاز شما بر حسب ترتیب اسم ها و تعداد نفرات محاسبه میشه + ایمپکت مقاله!، لزومی نداره مقاله از پایان نامه باشه
    2- رتبه کل به حساب میاد نه تبه شما در گرایش خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    والا هنوز شروع به آپلود فایل‌ها نکردم، ولی‌ اینطور نوشته شده که "چنانچه همايش كتابچة مقالات را منتشر نكرده باشد و مقالات را در قالب لوح فشرده ارائه كرده باشد، متقاضي بايد صفحة اول كنفرانس به همراه و فهرست مقالات را در سامانه بارگذاري كند." از طرفی‌ در سایت کنار گزینه آپلود اینطور نوشته "تصویر مقاله در مجله/فایل متن کامل مقاله". نمیدونم چندتا میشه آپلود کرد!

راستی‌ از کجا بفهمیم یه همایش منطقه ایه یا دانشجویی یا ملی؟!
    دوست عزیز کافیه پی دی اف مقاله و گواهی ارائه رو آپلود کنید، دیگه چیزی نمیخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط karim49 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    کسی که جزء رتبه های تک رقمی کنکور تجربیه چطور میتونه در حین تحصیلش از پروژه جایگزین خدمت استفاده کنه؟ممنون میشم
    دوست عزیز سلام
    برای استفاده از طرح جایگزین باید فارغ التحصیل ارشد یا دانشجوی دکتری باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mamaj نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

این شرایط فعلی من هست:
    - رتبه کنکور سراسری زیر ۲۰۰ کشور
    - معدل کارشناسی ۱۷.۹۲ (برق دانشگاه تهران)
    - پذیرش بدون کنکور ارشد (استعداد درخشان)
    - ترم چهارم ارشد هستم فعلا معدلم ۱۸:۵، و انشاالله تا آخر ارشد بالای ۱۷ میمونه. مقاله فعلا ندارم.
    سوالم اینه که این شرایط برای جایگزینی سربازی با پروژه کافیه و همه چیز تمومه یا اینکه بعد از ثبت نام تازه بررسی میکنند؟ اگر اینطوره چه امتیازاتی لازمه و من چقدر شانس دارم؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم.
    شرایطتون خوبه، معدل ها هم که عالی! اگه یه مقاله هم بتونید چاپ کنید دیگه 100% پذیرفته میشید با قوانین فعلی البته!

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1- نه، امتیاز شما بر حسب ترتیب اسم ها و تعداد نفرات محاسبه میشه + ایمپکت مقاله!، لزومی نداره مقاله از پایان نامه باشه
    2- رتبه کل به حساب میاد نه تبه شما در گرایش خاص
    سپاس از پاسخ شما...متاسفانه برای مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی که البته کد رشته مجزا داره رتبه کلی رو اونموقع اعلام نکردن و فقط رتبه گرایش ها رو گفتن بخاطر همین نمیدونم این رتبه 25 بیو به درد میخوره یا نه.
    یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم جواب بدید: من دوره لیسانسم یه دوره عضو هیئت مدیره انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاهمون بودم و البته نماینده دانشگاه در ستاد فناوری نانو، آیا میتونم از امتیاز فعالیتهای علمی و اجتماعی که تو جدول ذکر شده استفاده کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)