صفحه 201 از 310 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید.
    من حدود دو هفته پیش در وک استانبول بایومتریکو انجام دادم ولی تا الان هیچ آپدیتی نداشتم در زمینه بایومتریک. این طبیعیه اصلا؟ چون چیزی که میبینم اکثر دوستان نهایتا تا دوروز آپدیت شدن.
    و میل هم زدم به سفارت ولی جوابی نگرفتم.
    لطفا کسی اگه تجربه داره کمک کنه.

سلام دوستان من دو ماه پيش بايومتريك در آنكارا انجام دادم برأي ويزاي توريستي، با توجه به اينكه إيميل وكيلمون در فرم ثبت شده و اون هم ميگه هنوز جواب درخواستتون نيومده و من هم نگران أين مضوع هستم، ميخواستم از دوستاني كه تجربه داشتن بپرسم آيا در سايت با استفاده از tracking ID نتيجه قبولي يا ريجكت مشخص ميشه يا نه؟و أين مدت طبيعي ميباشد؟ لازم به ذكر هست كه الان وضعيت tracking id در سايت زده: being processed at Canada visa office Ankara

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminrahbar نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو ماه پيش بايومتريك در آنكارا انجام دادم برأي ويزاي توريستي، با توجه به اينكه إيميل وكيلمون در فرم ثبت شده و اون هم ميگه هنوز جواب درخواستتون نيومده و من هم نگران أين مضوع هستم، ميخواستم از دوستاني كه تجربه داشتن بپرسم آيا در سايت با استفاده از tracking ID نتيجه قبولي يا ريجكت مشخص ميشه يا نه؟و أين مدت طبيعي ميباشد؟ لازم به ذكر هست كه الان وضعيت tracking id در سايت زده: being processed at Canada visa office Ankara
    خب نام کاربری و رمز عبور رو از وکیلتون بگیرید و خودتون چک کنید. این پیغام هم یعنی پروندتون در حال بررسی هست. برای بعضی ها ممکن هست طول بکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nightsky نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدودا 3 هفته پیش رفتن بایومتریک رو در باکو انجام دادم. داخل اکانت قسمت Review of biometric information بجای اینکه Provided بشه به Not needed at this time تغییر کرد
    نامه بایو هم کمتر 2 روز بعد از سابمیک مدارک برام ارسال شد.

به نظرتون عاذی هست؟ پیشنهادتون چی هست؟
    ممنون

سلام و احترام
    من می خوام که برای بیومتریک برم باکو. میشه لطفا اگر نکته خاصی برای مراحل تهیه ویزا تا پرواز و... که کمک کننده باشه برای من به ذهنتون میرسه را بفرمایین؟

سپاس فراوان

لطفا دوستان جواب بديد ٧٠ روز از بيومتريك من در آنكارا گذشته دسترسي به ايميل وكيل هم نداريم چه راه ديگري به جز تراكينگ آيدي براي ارتباط با سفارت و نتيجه داريم؟ آيا كسي ١٩ سپنامبر با من اقدام كرده؟ نتيجه گرفته؟ من چقدر بايد صبر كنم؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminrahbar نمایش پست ها
    لطفا دوستان جواب بديد ٧٠ روز از بيومتريك من در آنكارا گذشته دسترسي به ايميل وكيل هم نداريم چه راه ديگري به جز تراكينگ آيدي براي ارتباط با سفارت و نتيجه داريم؟ آيا كسي ١٩ سپنامبر با من اقدام كرده؟ نتيجه گرفته؟ من چقدر بايد صبر كنم؟
    دوست من
    هفتاد روز که در مقابل نه ماه و یه سال چیزی نیست (بعضی کاربران یه ساله منتظرن).
    صبور باشید.
    میشه به سفارت ایمیل زد یا کیس پر کرد، ولی به نظرم بهتره صبور باشین.
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_777888 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید.
    من حدود دو هفته پیش در وک استانبول بایومتریکو انجام دادم ولی تا الان هیچ آپدیتی نداشتم در زمینه بایومتریک. این طبیعیه اصلا؟ چون چیزی که میبینم اکثر دوستان نهایتا تا دوروز آپدیت شدن.
    و میل هم زدم به سفارت ولی جوابی نگرفتم.
    لطفا کسی اگه تجربه داره کمک کنه.

سلام.
    شما به ادرس وک در ایستانبول ایمیل بزنید یا زنگ بزنید بهشون یادآوری کنید که مدارک شما رو بفرستن برای سفارت. بگید که آپدیت نشده.
    با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh16 نمایش پست ها
    سلام و احترام
    من می خوام که برای بیومتریک برم باکو. میشه لطفا اگر نکته خاصی برای مراحل تهیه ویزا تا پرواز و... که کمک کننده باشه برای من به ذهنتون میرسه را بفرمایین؟

سپاس فراوان
    سلام
    ویزای باکو رو باید از تبریز یا تهران اقدام بفرمایین. 20 دلار هزینش هست که باید فیشش رو در شعبه ارزی بانک ملی پرداخت کنید (باید دلار پرداخت کنید یعنی با خودتون دلار ببرید بانک) و یک قطعه عکس میخاد و کپی پسپورت. 5 روزه میده ویزا رو. ویزا یک بار ورود هست فقط.
    مرکز وک هم کنار سفارت گرجستان هست. به راننده تاکسی ها بگید میشناسن.
    آدرس: خیابان ممد آراز - کوچه یاشار حسینوف پلاک 18.
    با احترام

Junior Member

سلام. آیا کسی برای بیومتریک به گرجستان رفته؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh16 نمایش پست ها
    سلام. آیا کسی برای بیومتریک به گرجستان رفته؟
    سلام بله زیاد رفتن و تعریف کردن، فرقی نمی کنه هر وکی برید یکیه
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)