نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 890 از 965 نخستنخست ... 390790840880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,891 تا 8,900 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

راسیاتش من از تجربه استرالیا این حرف را میزنم
    اداره مهندسی استرالیا مدارک دانشگاه ازاد را معادل 3 سال حساب میکنه و اکثر بچه ها را با هر سابقه کار technologist engineer اسس میکنه و به جای 15 امتیاز مربوط 10 امتیاز میده
    کلا اونها بین لیسانس و فوق دیپلم مرحله ای دارن به این نام..بیشتر یک نوع مهندسی عملیست
    با این توضیحات میخواستم بفهمم ایا کانادا هم برای کار کردن همین تکنولوجیست میدونن وباید واحدهایی را برای لیسانس گذروند که احتمال میدم همین باشه...
    بیشتر دانشگاه ازاد را معادل 3 سال میدونن ولی مینویسه بچلر..به هر حال نمی دونم چیه اگر دوستان اطلاع پیدا کردند کمک بفرمایند

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    چرا 2 سال از 5 سال؟
    اگه واسه سیتیزنشیپی می گید فکر کنم 1 سالی هست شده 4 سال از 6 سال.
    واسه تمدید اقامت دایم میگن اون قانون سیتیزن شیپی هم از ماه جون 2015 اجرا میشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanary93 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    اینکه در مدارک ارزیابی برخی از دوستان فارغ التحصیل از دانشگاههای آزاد در مقطع لیسانس، موسسه wes نوشته لیسانس 3 ساله یعنی چی؟ یعنی لیسانس دانشگاههای آزاد را معادل 3 سال میدونن نه چهار سال؟ ایا این افراد در کانادا مشکل کار در رشته مهندسی دارن؟
    من در بعضی آگهی های کار دیدم نوشته لیسانس 4 سال می خوان...
    ممنون از پاسختون
    در بعضی کشورهای سیستم انگلیسی دو جور لیسانس هست: سه ساله و چهار ساله ( که بهش with honours میگویند). لیسانسهای ایران معمولا در کانادا چهار ساله حساب میشوند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک -فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر اینطوری که میگید بشه که واقعا تو زندگی جلو افتادید و امیدوارم همینطور بشه، ولی تا اینجا از دوستانی که پر گرفتند تو آپدیت مدارک کارت پایان خدمت هم خواسته اند. در نتیجه از الان به فکر باشید که اون موقع چطور آفیسر رو توجیح کنید. در صمن شما موقع ارسال مدارک کپی پاسپورت رو نفرستادید؟

موفق باشید
    با یک وکیل ( یا به قولی مشاور) مهاجرت صحبت کردم قبل از اقدام کردن . گفت درخواست کارت پایان خدمت برای بررسی محل خدمت هستش که جز موارد حساس نباشه و احتملا مشکلی پیش نمیاد . من برای گرفتن پاسپورت یه درخواست خروج از کشور با قرار دادن وسیقه اقدام کردم و پاسپورت گرفتم و اخیرا حتی در داخل پاسپورت هم نمینویسند برای کجا و چه مدت هست چون الکترونیکی شده و با پاسپورت معمولی فرقی ندادره .کپی گرفتم و ارسال کردم.
    الان نگرانی من و یکی دیگه از دوستان همین انجمن همینه که در پاسخ به درخواست وضعیت خدمت سربازی چه جوابی بدیم .
    NOC code : 2232
    Irsafam Institute - Results : Listening : 8.5 - Reading : 8.5 - Writing : 7 - Speaking : 7 - Overall : 8

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

با عرض سلام و ادب
    یک سوالی دارم
    خوشبختانه ویزا به دستمان رسیدو با ارزوی موفقیت برای همممممممممه .
    سوال من این است که عکس پاسپورتم که 2 سال از اعتبار ان میگذرد زیاد شبیه من نیست . من موقع گرفتن پاسپورت زیاد به این موضوع توجه نکرده بودم نمدونستم یه روزی ویزای کانادا خواهم گرفت. یکبار هم با این پاسپورت به ترکیه رفتم و مشکلی هم ایجاد نشد ممکن است فرودگاه کانادا حساس تر باشند نسبت به ترکیه و مانع ورود من شوند در صورتی که عکس فرم همراه با ویزا عکس اخیر می باشد.ایا میتوان پاسپورتم راعوض کنم ؟ لطفا اه حلی ارائه دهید
    با سپاسگزاری فراوان

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Rayan2 نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب
    یک سوالی دارم
    سوال من این است که عکس پاسپورتم که 2 سال از اعتبار ان میگذرد زیاد شبیه من نیست . من موقع گرفتن پاسپورت زیاد به این موضوع توجه نکرده بودم نمدونستم یه روزی ویزای کانادا خواهم گرفت. یکبار هم با این پاسپورت به ترکیه رفتم و مشکلی هم ایجاد نشد ممکن است فرودگاه کانادا حساس تر باشند نسبت به ترکیه و مانع ورود من شوند در صورتی که عکس فرم همراه با ویزا عکس اخیر می باشد.ایا میتوان پاسپورتم راعوض کنم ؟ لطفا اه حلی ارائه دهید
    با سپاسگزاری فراوان
    جای نگرانی نیست. اگر مشکلی بود همون موقع صدور ویزا براتون پیش میومد. ضمناً کل اطلاعات شما (از روی شماره ویزای صادره) در سیستم اونها موجوده و هنگام ورود شما روی مونیتور افسر گذرنامه نشون داده میشه. به سلامتی و خوشی وارد کانادا بشید وخودتون رو درگیر نگرانیهای از این دست نکنید.

سلام دوستان
    آخرین تاریخ دریافت AOR (سی دسامبر) طبق اسپرد شیت مربوط به شخصی است که 12 دسامبر فایل نامبر گرفته است، کسی هست که تاریخ فایل نامبرش بعد از این تاریخ باشد و AOR گرفته باشه؟ ظاهرا پاریس همچنان در party mood ه

Junior Member

دوستان من 26 دسامبر از شیراز مدارکمو با آرامکس فرستادم که از همه پستا ارزونتره و تازه 27 دسامبر رسید تهران بعد دبی و تورنتو و بعد صبح روز 31 دسامبر به سیدنی رسید به نظرم عالی بود و به همه این پست را توصیه می کنم

Junior Member

سلام دوستان

چند تا سوال داشتم:

1. سخت ترین خان این پروسه کش شدن پوله یا قسمت ویزا افیسشه؟ یعنی اگه پول کش بشه چند درصد احتمال داره تو مراحل بعدی ریجکت بشه؟

2. بهد از اینکه ویزا اومد و رفتیم و کارت PR گرفتیم، باید چند سال از چند سال اونجا باشیم تا سیتیزن بشیم؟ و چقدر باید بمونیم تا PR تمدید بشه؟

با تشکر

Junior Member

با عرض سلام و ادب
    یک سوالی دارم
    با سپاسگزاری فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    جای نگرانی نیست. اگر مشکلی بود همون موقع صدور ویزا براتون پیش میومد. ضمناً کل اطلاعات شما (از روی شماره ویزای صادره) در سیستم اونها موجوده و هنگام ورود شما روی مونیتور افسر گذرنامه نشون داده میشه. به سلامتی و خوشی وارد کانادا بشید وخودتون رو درگیر نگرانیهای از این دست نکنید.
    سلام دوست عزیز قربون محبتت
    ممنون میشم دوباره راهنمایی کنید
    اگر یه چیزی بگم شاید باور نکنید
    من الان کچلم. کارت یایان خدمت با عکس مودار صدور 16 سال پیش ،شناسنامه عکس مودار برای 20سال پیش، کارت ملی برای 10سال پیش ،هیچ کدام به الان من شباهت ندارند و من انها را ترجمه کردم وفرستادم و اینها کل اطلاعات من می باشند که در سیستم اونها موجوده در کل هیچ یک از مدارک من شبیه من نیستند ؟ شانس بد ما عکس پاسپورت هم شبیه ما نیست چه جوری ثابت کنم و افسر راقانع کنم پاسپورت مال منه با اطلاعاتی که هیچ کدام به من نمی خورند؟

فکر کنم الان میگید با این مدارک بهتره برم بمیرم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)