صفحه 116 از 143 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

نقل قول نوشته اصلی توسط unsky نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از راهنمایی هایی که فرمودید بسیار سپاسگذارم.
    1) در مورد فایل های صوتی ورژن جدید کتاب
    Essential Words For The TOEFL مسئله اینه که با دانلود تلفظ کلمات کتاب از یکشنری آنلاین کمبریج که شما لطف کردید و راهنمایی فرمودید تنها میتونیم تلفظ اون کلمه رو دانلود کنیم؛ در صورتی که فایل های صوتی ورژن قبلی کتاب هم تلفظ معنی کلمات رو داره و هم معنی جملاتی که برای مثال و درک بهتر اون کلمه درش به کار رفته، که متاسفانه از اون محروم موندیم. با توجه به اینکه خیلی سرچ کردم و نتونستم جایی فایل های صوتی ورژن جدید کتاب رو پیدا کنم فکر کنم، تنها راه برای اضافه کردن فایل صوتی این 50 کلمه جدید به انکی فعلا اینه که باید خودمون تلفظ شون رو برای استفاده مون ضبط کنیم که خدا کنه چیز دلچسبی در بیان .
    2) 125 لغت اضافی کتاب 504 لغت توی سایت quizlet.com همراه با فایل صوتی موجود هستند؛ اما مشکل اینه که نمیشه فایل های صوتی رو از سایت دانلود کرد و وارد انکی نمود، مگر اینکه صدای فایل ها رو ضبط کرد که با اینکار هم کیفیت فایل های صوتی ضبط شده کم خواهد بود. ناچارا این 125 لغت رو با همون سایت حفظ خواهم کرد هر چند که انکی چیز دیگه ایه.
    با سپاس
    خواهش میکنم
    اگه درست متوجه شده باشم منظورتون اینه که دنبال صوت تلفظ جملاتی که به عنوان مثال لغات تو کتاب مطرح شده هستید. همونظور که گفتید تو quizlet موجود هست ولی بصورت تلفظ ماشینی! من گفتم جایی پیدا نمیشه منظورم مشابه لغات اصلی 504 با تلفظ انسانی بود. به نظرم خودتون ضبط کنید تاثیرش بهتره. هرچند که شاید نیازی به این کار نباشه تلفظ خوده لغت اصلی مهمتره تا کل جمله. من اگه جای شما بودم و حتما میخواستم تلفظ اضافه کنم اون 50تا لغت اضافی رو تو دیکشنری کمریج یا مریام سرچ میکردم، صوتش رو دانلود و به انکی اضافی میکردم. (کمبریج راحت تر دانلود میشه ولی تو بعضی کلمات انگار گویندشون سرما خورده صداش از ته چاه میاد، اونا رو که تعدادشم زیاد نیست بهتره از مریام بگیرید)

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط unsky نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از راهنمایی هایی که فرمودید بسیار سپاسگذارم.
    1) در مورد فایل های صوتی ورژن جدید کتاب
    Essential Words For The TOEFL مسئله اینه که با دانلود تلفظ کلمات کتاب از یکشنری آنلاین کمبریج که شما لطف کردید و راهنمایی فرمودید تنها میتونیم تلفظ اون کلمه رو دانلود کنیم؛ در صورتی که فایل های صوتی ورژن قبلی کتاب هم تلفظ معنی کلمات رو داره و هم معنی جملاتی که برای مثال و درک بهتر اون کلمه درش به کار رفته، که متاسفانه از اون محروم موندیم. با توجه به اینکه خیلی سرچ کردم و نتونستم جایی فایل های صوتی ورژن جدید کتاب رو پیدا کنم فکر کنم، تنها راه برای اضافه کردن فایل صوتی این 50 کلمه جدید به انکی فعلا اینه که باید خودمون تلفظ شون رو برای استفاده مون ضبط کنیم که خدا کنه چیز دلچسبی در بیان .
    2) 125 لغت اضافی کتاب 504 لغت توی سایت quizlet.com همراه با فایل صوتی موجود هستند؛ اما مشکل اینه که نمیشه فایل های صوتی رو از سایت دانلود کرد و وارد انکی نمود، مگر اینکه صدای فایل ها رو ضبط کرد که با اینکار هم کیفیت فایل های صوتی ضبط شده کم خواهد بود. ناچارا این 125 لغت رو با همون سایت حفظ خواهم کرد هر چند که انکی چیز دیگه ایه.
    با سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    سلام
    1) من جایی ندیدم 125 لغت آخر کتاب 504 رو صوتی جمع آوری کرده باشند. احتمالش خیلی کمه ولی بازم سرچ کنین
    2) فایل انکی ورژن 6th کتاب
    Essential Words For The TOEFL
    رو یکی از دوستان زحمت کشیده درست کرده :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2102658
    در مورد فایل های صوتی لغات جدید که 50 تا بیشتر نیست، خودتون لغات جدید رو تو دیکشنری آنلاین کمبریج سرچ کنین و بعد دانلود صوت و اضافه کردن به انکی.
    3) من هردو رو برای تافل خوندم. بارونز به نظرم مهمتره. اگه وقت کردید
    Must-Have Words for the TOEFL هم بخونید ضرر نداره . لغات زیادی هم با اسنشیال و 504 مشترک داره
    سلام

فایل انکی دارای تلفظ برای 125 لغت دشوار 504 رو آپلود کردم.

خدمت شما :

فایل انکی تلفظ دار شامل 125 لغت دشوار کتاب 504

موفق باشید
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

every second of the search is a second's encounter with God and with eternity.
    Paulo Coelho

سلام
    دوستان کسی راه وارد کردن دک های سایت quizlet به نرم افزار انکی رو بلده؟

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام

دوستان سوالی درباره انکی دارم.آیا میشه ترتیب یادگیری لغات رو در این نرم افزار تغییر داد؟ برای مرور کتاب 504 میخوام به ترتیب حروف الفبا عمل کنم. آیا امکانش هست؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

Paulo Coelho

Junior Member ellna آواتار ها

سلام
    دوست عزیز اگه بخوای می تونم وارد کردن کارتها به jmemoriz را بهت بگم. ولی متاسفانه آنکی را نمی دونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elixir نمایش پست ها
    سلام

دوستان سوالی درباره انکی دارم.آیا میشه ترتیب یادگیری لغات رو در این نرم افزار تغییر داد؟ برای مرور کتاب 504 میخوام به ترتیب حروف الفبا عمل کنم. آیا امکانش هست؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    تا حالا من هر دکی رو با گزینه ی order added خوندم، خود به خود به ترتیب آلفابت شده. هرچند که طبق ترتیب کتاب درست شده بودند
    deck option---> new cards--->order---> order added
    امتحان کنید شاید درست شد

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

دوستان کسی مجموعه فایلهای تلفظ های 1100 رو داره؟ بالطبع تلفظ امریکن و ترجیحاً غیر ماشینی.
    من با توجه به حافظه م فیشا رو خودم درست می کنم و میخوام که همیشه تلفظ اصلی لغت رو هم بشنوم، الان با نسخه آنلاین یک ماهه رایگان لانگمن دانلودشون میکنم ولی دوره یه ماهه که تموم بشه دستم بسته میشه.

ممنون از همکاریتون

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Koooka نمایش پست ها
    دوستان کسی مجموعه فایلهای تلفظ های 1100 رو داره؟ بالطبع تلفظ امریکن و ترجیحاً غیر ماشینی.
    من با توجه به حافظه م فیشا رو خودم درست می کنم و میخوام که همیشه تلفظ اصلی لغت رو هم بشنوم، الان با نسخه آنلاین یک ماهه رایگان لانگمن دانلودشون میکنم ولی دوره یه ماهه که تموم بشه دستم بسته میشه.

ممنون از همکاریتون
    سلام

اینجا میتونید تلفظ لغات رو با انتخاب لغت بشنوید.http://hamedeskandari.ir/educationlist.aspx?Id=10

از این لینک هم میتونید دانلودشون کنید. http://hamedeskandari.ir/bookdetails.aspx?bklt=37

البته احتمال حذف این پست "به خاطر درج لینک " توسط مدیرای عزیز میره. (با عرض معذرت خدمت مدیر گرامی) . ولی چاره ای نبود چون حجم آپلودم در فروم تمام شده است.و فکر میکنم این لینک ها مفید باشن. اگر جای اغماض نبود بفرمایید تا یه سایتی آپلود کنم.لینکشو بذارم تا به قول مقررات

تبلیغی نباشه.

موفق باشید.

Paulo Coelho

سلام
    فهمیدم. مینویسم شاید کسی بعدا به کارش اومد
    این مراحل رو انجام باید داد:
    1.نصب انکی روی دسکتاپ
    2.انتخاب Add-ons از گزینه ی Tools (در برنامه انکی)
    3.انتخاب کردن گزینه Brows and install
    4.وارد کردن کد 2250637899 ------> ok
    5. restart کردن انکی
    تمام
    بعد از اتمام مراحل نصب، از منوی Tools گزینه import from Quizlet رو انتخاب کرده و دک مورد نظر سرچ و سپس وارد انکی کنید.

Junior Member ellna آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Koooka نمایش پست ها

ممنون از همکاریتون
    سلام دوست عزیز این هم فایل تلفظ لغات 1100 هست منم با همین می خونم امیدوارم بدردت بخوره. sounds.rar

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)