صفحه 38 از 53 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام دوستان
    من برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس انگلستان اقدام کردم و پذیرش هم گرفتم برای دوره پری مستر نمره ایلتسم 5 است و باید دوره پری مستر برم ولی وزارت علوم اجازه برای پری مستر نمیده و فقط میگه باید مستقیم فوق لیسانس بخونی و من دیگه فرصت ندارم که ایلتس 6.5 بگیریم. نمیدونم باید چیکار کنم
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )
    2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم
    3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پیانامه ام مهم همینه
    4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده
    5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر
    6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)
    7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )
    8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو
    9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل
    10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم

Junior Member

سلام، من لیسانس مالی از استرالیا دارم و الان میخواستم برای رشته های سیاست در انگلیس اقدام کنم که متاسفانه برای دانشگاه Lancaster اقدام کردم ولی رد شد. کسی میدونه اینکه بتونم ایمیل بزنم و دلیل رد شدنم را بدونم؟؟ به من پاسخ میدن دانشگاه؟؟؟

Junior Member

master by research کسی ازچگونگی گرفتن پذیرش از این طریق داره اینکه چطور باید اقدام کرد؟؟

Junior Member

سلام، میخواستم ببینم بعد از تمام شدن دوره ارشد چه مدت اجازه ماندن در انگلستان وجود داره، اگه کاری پیدا نکیند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qsa نمایش پست ها
    سلام، میخواستم ببینم بعد از تمام شدن دوره ارشد چه مدت اجازه ماندن در انگلستان وجود داره، اگه کاری پیدا نکیند؟
    سلام. چهار ماه.

Junior Member

سلام دوستان در رابطه با ارشد از طریق ریسرچ کسی اطلاعاتی دارد؟؟ از کجا باید شروع کرد قبلش باید حتما مقاله داشت؟؟

Junior Member

سلام
    روزتون نيك
    من يه سوال دارم
    من يه بار در مقطع ارشد در رشته مديريت توريسم بعلت مرتبط نبودن با ليسانس ( اموزش زبان انگليسي ) ريجكت شدم ..حالا ميخوام دوباره اقدام كنم ...اگه من اينبار همون رشته مقطع ليسانسم رو انتخاب كنم باز هم احتمال ريجكت شدن دارم ؟ اابته اينبار بخاطر تغيير رشته كه چرا عوض كردمش ...يا مشكلي پيش نمياد ؟
    ...

Junior Member

خب اینکه الان یه ریجکتی در پروندتون هست، به خودیه خود یه پوینت منفی هستش برا اپلیکیشن جدیدتون. ولی من نظرم اینه که به احتمال زیاد، افسر در این مورد(اقدام با پذیرش برا رشته جدید) ازتون سوال میکنه و باید پاسخ قانع کننده براش داشته باشین. اگر مصاحبه خوب پیش بره و مدارکتون هم اکی باشه، ان شاالله ویزارو گرفتین...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidatash نمایش پست ها
    سلام
    روزتون نيك
    من يه سوال دارم
    من يه بار در مقطع ارشد در رشته مديريت توريسم بعلت مرتبط نبودن با ليسانس ( اموزش زبان انگليسي ) ريجكت شدم ..حالا ميخوام دوباره اقدام كنم ...اگه من اينبار همون رشته مقطع ليسانسم رو انتخاب كنم باز هم احتمال ريجكت شدن دارم ؟ اابته اينبار بخاطر تغيير رشته كه چرا عوض كردمش ...يا مشكلي پيش نمياد ؟
    ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amr76 نمایش پست ها
    سلام، من لیسانس مالی از استرالیا دارم و الان میخواستم برای رشته های سیاست در انگلیس اقدام کنم که متاسفانه برای دانشگاه Lancaster اقدام کردم ولی رد شد. کسی میدونه اینکه بتونم ایمیل بزنم و دلیل رد شدنم را بدونم؟؟ به من پاسخ میدن دانشگاه؟؟؟
    سلام،
    معمولا جواب نمیدن ، ولی شما برای چند دانشگاه دیگه هم زمان اپلای کنید.
    دانشگاهها ی انگلیس application fee ندارن و شما راحت میتونین شانس تون رو امتحان کنین.

موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)