صفحه 55 از 110 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

من متن شمارو خوندم و رفتم موقع ناهار روش فکر کردم و الان اومدم براتون بنویسم .

افیسر از قبل رو پرونده ها فکر میکنه و خیلی جالبه برام چه افراد باهوشی هم هستند . به نظر من مشکل اینجا بود که شما رزومه ای خوبی داشتین و دانشگاه هم بهتون فاند نداده پس با این همه رزومه بهتون فاند نداده پس دیگه این رزومه به چشم افیسر هم نمیاد و به نکات دیگه ای توجه میکنه .
    شما گفتید یکساله میرید و بر میگردید و برای تحقیق میرید و حاظرید حداقل 37 هزار تا خرج کنید که البته تا پایانش 50 تا از دستتون میره . خب افیسر به این نکته توجه میکنه چه نیازیه بابت یه تحقیق این همه خرج کنه و با همسرش هم بره . در حالی که پزشکه و نیازی نداره با خانومش یکسال کار و زندگی رو ول کنن برن . اگه تنها اقدام کنید مطمن باشید ریجکت نمیشید . اون نامه صوری هم به نظرم فرقی نداره . مگر اینکه شما فاندی بگیرید . و همچین هی تکرار نکنید که بر میگردید . مثلا جمله به این شکل باشه . پس از پایان پژوهش هام دوست دارم در محیط دانشگاهی که همیشه مشغول تخصیل بودم خودم تدریس کنم . جملات به طوری باشه که در ذهن افیسر القاح نکنه که قرار سریع برید امریکا اونجا تمام علم و دانش رو پارو کنید برگردید امریکا ازش استفاده کنید . و یا یه حالتی دیگه ایجاد کنه که قراره دیگه بر نگردید . چون خود من که الان در ذهنم ایجاد شده شما قصد دارید بر نگردید .

Junior Member

به نظر من کلا به رشته ی پزشکی زیاد از حد گیر میدن من خودمم این مشکل رو داشتم البته من اینجا دانشجو بودم و میخواستم برم اونجا بخونم
    واقعا نمیدونم چه جوری میشه توجیهشون کرد چون خودم به شخصه دلایلم کاملا منطقی بود ولی اون حتی گوش هم نداد حتی نپرسید! خیلی عجیبه من واقعا موندم چه کار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marmar567 نمایش پست ها
    به نظر من کلا به رشته ی پزشکی زیاد از حد گیر میدن من خودمم این مشکل رو داشتم البته من اینجا دانشجو بودم و میخواستم برم اونجا بخونم
    واقعا نمیدونم چه جوری میشه توجیهشون کرد چون خودم به شخصه دلایلم کاملا منطقی بود ولی اون حتی گوش هم نداد حتی نپرسید! خیلی عجیبه من واقعا موندم چه کار کنم
    شما چه ویزایی بوذین و ا ز کجا و کی اقدام کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnamfar نمایش پست ها
    شما چه ویزایی بوذین و ا ز کجا و کی اقدام کردین؟
    من اف 1 بودم ارمنستان 16 دسامبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marmar567 نمایش پست ها
    من اف 1 بودم ارمنستان 16 دسامبر
    کاپلان بوذین؟

Junior Member

کاپلان بوذین؟
    معنی کاپلان چیه دقیقا؟

Junior Member

کاپلان کورس برای تخصص پزشکی....شما رشتتون چی بود که رفتین F1?

Junior Member

کاپلان کورس برای تخصص پزشکی....شما رشتتون چی بود که رفتین F1?
    نه من تازه عمومیم! سال 4! داشتم میرفتم که از اول شروع کنم که از یه دانشگاه بهتر عمومیمو بگیرم که اینطور که معلومه نمیشه واقعا موندم چکار کنم

سلام به همگی، چندتا سوال دارم لطفا دوستان با تجربه مشاوره بدن!
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم، با معدل 19/04 دانشگاه آزاد. 5 سال پیش فارغ التحصیل شدم. 3 تا ریسرچ غیر حساس دارم (در مورد بهینه سازی) و سابقه کاریم بانکی بوده. سنم هم 33 ساله
    30 دسامبر برای ارشد مهندسی صنایع، بدون فاند، رفتم آنکارا و با 214 ریجکت شدم. (همون دوره که همه رو چشم بسته ریجکت میکردن ظرف 2 دقیقه) اصلا سوالا به سوشال تای و سربازی و ... نرسید.
    الان از یه دانشگاه دیگه پذیرش گرفتم برا ارشد با TA، طبیعتا با tuition waiver و stipend.
    در حال حاضر از طرف دانشگاه حق انتخاب دارم که summer برم یا fall.
    حالا سوال اینه که با توجه به شرایط،
    1- اگه برا تابستون برم سفارت بهتره یا بندازمش پاییز؟
    2- کدوم سفارت برم شانسم بیشتره، همین آنکارا چطوره؟
    3- اینکه گفته میشه اپلای کردن برای ویزا واسه ترم summer ریسکش بالاتره، حقیقت داره؟

ممنون از راهنماییتون!

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHasanzadeh نمایش پست ها
    سلام به همگی، چندتا سوال دارم لطفا دوستان با تجربه مشاوره بدن!
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم، با معدل 19/04 دانشگاه آزاد. 5 سال پیش فارغ التحصیل شدم. 3 تا ریسرچ غیر حساس دارم (در مورد بهینه سازی) و سابقه کاریم بانکی بوده. سنم هم 33 ساله
    30 دسامبر برای ارشد مهندسی صنایع، بدون فاند، رفتم آنکارا و با 214 ریجکت شدم. (همون دوره که همه رو چشم بسته ریجکت میکردن ظرف 2 دقیقه) اصلا سوالا به سوشال تای و سربازی و ... نرسید.
    الان از یه دانشگاه دیگه پذیرش گرفتم برا ارشد با TA، طبیعتا با tuition waiver و stipend.
    در حال حاضر از طرف دانشگاه حق انتخاب دارم که summer برم یا fall.
    حالا سوال اینه که با توجه به شرایط،
    1- اگه برا تابستون برم سفارت بهتره یا بندازمش پاییز؟
    2- کدوم سفارت برم شانسم بیشتره، همین آنکارا چطوره؟
    3- اینکه گفته میشه اپلای کردن برای ویزا واسه ترم summer ریسکش بالاتره، حقیقت داره؟

ممنون از راهنماییتون!
    خیلی متاسفم. اما حب خودتون میدونید که ریجکت 214 چقدر به سلیقه ی آفیسر بر می گرده و احتمالن آفیسر شما متقاعد نشده شما برای تحصیل میرید. این رو از روی همون فرم دی اس که پر کردید نتیجه گرفته. چون شما اونجا تاریخ شروع و پایان تحصیلتونو تو سوابقتون نوشته بودید. کلن یکی از چیزهایی که آفیسر ها بهش اهمیت میدن نداشتن گپ تحصیلی زیاده. شما در 28 سالگی لیسانس گرفتید؟ یعنی 24سالگی وارد دانشگاه شدید؟ خب خیلی گپ تحصیلیتون زیاده. این در صورتی براشون قابل قبوله که گپ شما با فعالیت های مرتبط به رشتتون پر بشه. مورد دیگه هم نداشتن فاند بوده. خیلی دیده شده آفیسر به مورد هایی شبیه شما گفته برای چی داری این همه هزینه می کنی؟ و همین شده علت ریجکت . چون آفیسر نتونسته بپذیره یه نفر با داشتن سن و سال و شغل و موقعیت بخواد همه ی زندگیشو بریزه بهم که و کلی هم هزینه کنه بره درس بخونه. سال 2015 سال سختی برای ویزا بود و دیگه این آخرهاش واقعا سخت میگرفتن. خودم 7 دسامبر آنکارا بودم و دیدم که چقدر ریجکت زیاد بوده. الان هم چندان اوضاع بهتری نداره.
    برای ریجکت 214 زمان دادن یکی از بهترین راه حل هاست. شما هرچی از ریجکتتون بیشتر بگذره براتون بهتره. خیلی هم عالیه که فاند دارید. به نظر من برای فال اقدام کنید. اگر از دوبی یا ارمنستان ریجکت شده بودید می گفتم برید آنکارا ولی حالا فرقی نمیکنه هرکدوم از این دوسفارت که برید بنظرم میتونید ویزا بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)