نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 844

موضوع: بررسی علل احتمالی ریجکت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت

سلام

چون من یکم در جریان اپلای های شما بودم فکر می کنم دلیل ریجکت شما 2 تا مطلب می تونه باشه:

- عدم تماس گرفتن با اساتید

- معدل کارشناسی تون

چون برای دوره کارشناسی داشتن این همه مقاله و کتاب نکته بسیار مهمی محسوب میشه شما باید سعی می کردید با اساتید تماس بگیرید و علاقه خودتون رو به زمینه کاری طرف اثبات می کردید. امسال تمایل جذب دانشجویان از کانادا و آمریکا زیاد شده به همین خاطر باید چند ماه قبل تر با اساتید در ارتباط باشید تا احتمالش بره بالا.
    به هر حال نبود پروژه های متناسب و ... هم می تونه مزید بر علت باشه.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    سلام

چون من یکم در جریان اپلای های شما بودم فکر می کنم دلیل ریجکت شما 2 تا مطلب می تونه باشه:

- عدم تماس گرفتن با اساتید

- معدل کارشناسی تون

چون برای دوره کارشناسی داشتن این همه مقاله و کتاب نکته بسیار مهمی محسوب میشه شما باید سعی می کردید با اساتید تماس بگیرید و علاقه خودتون رو به زمینه کاری طرف اثبات می کردید. امسال تمایل جذب دانشجویان از کانادا و آمریکا زیاد شده به همین خاطر باید چند ماه قبل تر با اساتید در ارتباط باشید تا احتمالش بره بالا.
    به هر حال نبود پروژه های متناسب و ... هم می تونه مزید بر علت باشه.
    ممنون از توجه شما
    راستش فکر می کنم تا حدودی حق با شما ، گرچه همون زمانی که شما در جریان قصد من برای اپلای در واترلو قرار گرفتید ( اواخر دسامبر)من با خیلی از استادها تماس گرفتم که فقط یکیشون جواب داد و گفت فاند نداره .در مورد بقیه دانشگاه های کانادا و خیلی از دانشگاه های آمریکا هم من متاسفانه یا نمره تافلم کمتر از requirement اونها بود یا ددلاینشون گذشته بود ،وگرنه جواب های خیلی خوبی از اساتید بعضی هاشون داشتم

باز هم از شما و halandoon عزیز متشکرم
    ویرایش توسط 7para2x : April 17th, 2010 در ساعت 05:21 PM
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)