صفحه 167 از 1254 نخستنخست ... 671171571581591601611621631641651661671681691701711721731741751761772172676671167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

Member katyspring آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    داروسازی-شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW طبق آخرین قوانین 2010-06-26

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    سلام خیلی خوشحالم که شما رو اینجا میبینم.
    ممنون واقعا چیزی که انتظارشو نداشتم همین کسر امتیاز بود من با قصد گرفتن 11 امتیاز در دوهفته برنامه ریزی کرده بودم و اصلا Speaking و writing رو تمرین نکردم اما اینبار باید رو اونا هم سرمایه گذاری کنم.
    اگر ذره ای به امتیاز مدرک شک می کردم همون موقع بیشتر رو زبان وقت میگذاشتم. حقیقتش فکر می کردم همون ماه اول یا دوم ظرفیت رشته ها پر شه، واسه همین عجله کردم.
    مطمئنا با یکی دو هفته تمرین به راحتی 16 امتیاز رو میگیرین. موفق و سربلند باشید.
    NOC:3131**Points:72**Language:16**CIO Received: Dec 21st, 2010**PER:Mar 9th,2011**Transfer to Warsaw:Mar 30th,2011**In Process: Jun 15th,2011**Meds email: Sep 29th,2011**Meds done:Oct 6th,2011**Meds rcvd by London:Oct 14th,2011**ECAS(Meds results rcvd):Nov 7th,2011**Passport request: Dec 16th,2011**Decision Made: Dec 17th,2011**Passports submitted to Teh.embassy: Dec 22nd,2011** Visa issued:Jan15th & Received by DHL: Jan 23rd,2012

Senior Member

ممنون از توصیه تون، حتما به کار میگیرم.
    خوب تکلیف اون دوتا دوست معمارمونم روشن شد. متاسفانه برای هر دو این عزیزان علیرغم فرستادن مدارک کامل (اونهم توسط وکیل)، امتیاز اقوام در کانادا محاسبه نشده است و یکیشون علاوه بر این مطلب امتیاز فوق لیسانس مثل من 20 محاسبه شده.
    برای دیدن امتیازات به جدول مراجعه کنید.
    یعنی چه؟!!!!!!!!!! چرا امتیاز اقوام نیاورند؟ مگه cio مدارک رو بررسی نمی کنه؟!!! اگه بخوان به مدارک اقوام هم گیر بدن پس من هم باید شاهد rejection باشم چون یک امتیاز کم می آورم
    faraz-fahimi میشه از این دوستان بپرسید که چرا امتیاز اقوام را نیاوردند؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    یعنی چه؟!!!!!!!!!! چرا امتیاز اقوام نیاورند؟ مگه cio مدارک رو بررسی نمی کنه؟!!! اگه بخوان به مدارک اقوام هم گیر بدن پس من هم باید شاهد rejection باشم چون یک امتیاز کم می آورم
    faraz-fahimi میشه از این دوستان بپرسید که چرا امتیاز اقوام را نیاوردند؟!!!
    پرسیدم خودشون هم نمی دونند وکیل هم مدارکشونو چک کرده و فرستاده. هنوز جای سواله، خبری شد حتما اطلاع میدم.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

دوستان متاسفم که این خبر بد رو میدم ولی امروز نامه ای با پست از دمشق دریافت کردم که پرونده ام رد شده و دلیل آن کسر امتیاز بوده. به اینصورت که فوق لیسانس پیوسته معماری 25 حساب نشده است و 20 محسوب شده (حدسی که میزدم) با این حساب 2 امتیاز کم آوردم.
    واقعا متاسفم.بعد مدتی اومدم توی فروم واین همه خبرای بد....پس تو سیدنی چه کاری روی پرونده ها انجام میدادن؟!
    با توجه به این که واقعا مصمم هستیدمطمئنم که با امتحان آیلتس مجدد موفق میشین و کمبود امتیاز جبران میشه.
    براتون آرزوی موفقیت می کنم.

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1 نمایش پست ها
    عمیقا ناراحتم! تا چند وقت پیش همش خبرای خوب میخوندیما!با اومدن مدیکال خانم مینا من کلی امیدوار شدم، اصلا میومدم تو فروم روحیه ام خوب میشد، حالا جند روزه که همش نا امید تر میشم، با ریجکت شدن بچه ها کلی غصه میخورم، باید همه به هم دلداری بدیم واقعا!!!
    کسی از ورشو خبر جدیدی نداره؟

عجب اوضای قمر در عقربی ... فکر کنم سوریه شلوغ شده مامورین سفارت دارن کلهم پرونده ها رو ریجکت میکنن تا زودتر برگردن خونه هاشون ... خیلی بی معنیه ... یا فامیل تو کانادا هست یا نیست دیگه ... یعنی چی که دفتر سیدنی وجود فامیل رو قبول میکنه دفتر دمشق رد ؟! دیوونه شدن ؟ ....
    ورشو هم که کلا درشو بسته رفته ... ای بابا ....

---------------------------------------------------------------------------------------------
    فایل نامبر 24 فوریه - ارسال به ورشو 30 مارچ - کد رشته 3131 - احتمال ریجکشن پرونده 60 ٪ !!! - برنامه بعدی : اقدام از طریق کبک !!!!!

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پست من هم پاک شده ... ادمین جان: اعصاب کامنت ها رو ندارین کلا موضوع درست نکنین ... وگرنه هر عضوی به اندازه بقیه حق داره نظر بده ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    عجب اوضای قمر در عقربی ... فکر کنم سوریه شلوغ شده مامورین سفارت دارن کلهم پرونده ها رو ریجکت میکنن تا زودتر برگردن خونه هاشون ... خیلی بی معنیه ... یا فامیل تو کانادا هست یا نیست دیگه ... یعنی چی که دفتر سیدنی وجود فامیل رو قبول میکنه دفتر دمشق رد ؟! دیوونه شدن ؟ ....
    ورشو هم که کلا درشو بسته رفته ... ای بابا ....

---------------------------------------------------------------------------------------------
    فایل نامبر 24 فوریه - ارسال به ورشو 30 مارچ - کد رشته 3131 - احتمال ریجکشن پرونده 60 ٪ !!! - برنامه بعدی : اقدام از طریق کبک !!!!!
    میبایست 3 مدرک از فامیل تان که مقیم کانادا است ارائه دهید( کپی پاسپورت کانادایی / کپی سیتی زن شیپی/ مدارکی دال برحضور فعلی فامیل در کانادا مثل برگه مالیاتی یا گواهی بانکی یا BILL هایی که به نام او است و ...) این سه مدرک می بایست جزو مدارک ارسالی باشه... حالا باید دید که افیسرها به کدامین دلیل امتیاز فامیل را به اون دو تا دوست عزیز ندادند!!!

Junior Member

با سلام
    من یکی از اون دو نفر ریجکت شده هستم. همه مدارک فوق در پرونده موجود بوده هیچ دلیلی هم به گفته وکیل برای ریجکت شدن وجود نداشته........
    ویرایش توسط madjid1 : April 24th, 2011 در ساعت 09:12 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

جریان سانسور چیه؟ اینجا هم........

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    پست من هم پاک شده ... ادمین جان: اعصاب کامنت ها رو ندارین کلا موضوع درست نکنین ... وگرنه هر عضوی به اندازه بقیه حق داره نظر بده ...
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    میبایست 3 مدرک از فامیل تان که مقیم کانادا است ارائه دهید( کپی پاسپورت کانادایی / کپی سیتی زن شیپی/ مدارکی دال برحضور فعلی فامیل در کانادا مثل برگه مالیاتی یا گواهی بانکی یا BILL هایی که به نام او است و ...) این سه مدرک می بایست جزو مدارک ارسالی باشه... حالا باید دید که افیسرها به کدامین دلیل امتیاز فامیل را به اون دو تا دوست عزیز ندادند!!!
    من که فقط کپی کارت سیتی زن شیپی و یه نامه اشتغال به کار که توش اشاره کرده بود دایی همسرم از سال 1983 اونجا کار میکنه رو فرستادم به نظرتون گیر میدن؟عجب گیری افتادیم