صفحه 150 از 638 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    بچه ها من دیروز وقت سفارت داشتم
    سر ساعت رفتم تو
    مدارک گرفته شده رو میگم شما هم بدونید
    1- اول case order id رو خواستند
    2- رسید پول پرداختی را خواست که من ایمیل ارسالی از سایت پرداخت رو دادم ( من از طریق یه موسسه وابسته به دانشگاه تهران ریخته بودم که دادم
    3-کپی رنگی فوق لیسانس و ریز نمرات و کپی رنگی لیسانس و ریز نمراتش رو گرفاتند و با اصلش چک کردند
    4- ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی
    5- اصل مدرک تافل
    6-تاییدیه مدارک دانشگاهی
    7-نامه تمکن مالی
    8-1 قطعه عکس
    9-کپی رنگی کل پاسپورت
    10-کپی رنگی شناسنامه
    11-فرم gr1 یک نسخه
    12-cv یک نسخه
    13-اصل گواهی اشتغال بکار با ترجمه رسمی بدون نیاز به بیمه (البته کار من دولتی بود)
    14-256 دلار برای main applicant
    15-سی دلار وتسه تایید هر صفحه ترجمه رسمی
    16- اصل پاسپورت و اصل شناسنامه همراتون باشه
    17 در نهایت هم ازتون با دستگاه عکس می گیرند و اثر انگشت دیجیتالی می گیرند و واسه پولتون رسید هم می دهند
    نکته مهم این بود که تو صفحه 3 فرم که شماره حساب واسه پس دادن احتمالی پوله من حساب ارزی تو سامان نوشته بودم که خانمه گفت بهتره یه حساب خارج از ایران باشه که بعد به این بهانه از ارسال پول طفره نرن
    کلا منظم و محترمانه بود
    موفق باشید
    درود بر دوستان

من یکشنبه 21 آبان سفارت بودم و مدارکمو تحویل دادم. نکاتی رو باهاتون باشتراک میذارم:
    1- کپی رنگی از کلیه مدارک تحصیلی که به زبان فارسی می باشد هم لازمه (منظورم ریزنمره و دانشنامه ست). برای خودشون میخواهند
    2-دلار خرد هم دارند ولی ببیرید بهتره
    3- دلار 2006 به بالا باشه
    4- اصل مدرک تافل من رو گرفت ولی گفت بعدا بهتون پس میدیم
    5-نمره تافلم 70 بود. پرسیدم بهم 0 ندن؟ گفت "نه. همین که شما این رو دارین کافیه. اونقدر ها هم گیر نیستن". البته من به امتیاز زبان نیاز نداشتم و 5 هم ازش بگیرم کافیمه. ولی نظر خودم اینه که 10 یا 15 میاره و 20 هم که قطعا نمیاره
    6-اگر سر ساعت نرسیدین استرس نگیرین. تا 0.5 ساعت تاخیر هم اوکیه. ولی تو که برین ممکنه ت 1 ساعت و نیم هم معطل بشین.
    7- از من "سی وی" نگرفت. گفت لازم نیست
    8-عکستون مهم نیست چه سایزی باشه 3*4 یا 6*4 اوکیه
    9- محتوای نامه اشتغال به کار رو اینجا نمی خونن. اونور میخونن
    10- اگر نامه تاییدیه دانشگاه ندارین تو فرم بند 7 بنویسین. و اونجا هم باید توضیح بدین که چرا دانشگاتون نمیده. کلا گیر خاصی روی این قضیه نیست. مخصوصااینکه از دانشگاه معتبر مدرک گرفته باشین

چیز دیگه ای به ذهنم رسید بهتون میگم

پیروز باشید
    کاوه

Junior Member

با سلام - در صورت امكان دوستان باتجربه تر فروم لطف كنند در خصوص پست 1685 پاسخ دهند
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط ahdi نمایش پست ها
    براي من فقط مدرك ايلتس را برگرداند هيچ نامهاي دريافت نكردم !آيا شما نامهاي در يافت كرديد؟
    برای من حدوداً یک سال بعد از مصاحبه اصل مدرک آیلتس و یک نامه برگردوندند که توی نامه نوشته بود بررسی پرونده شروع شده و حدود 2 ماه طول می کشه جواب معادل سازی مدرک تحصیلی بیاد بعد هم حداکثر در یک ماه در مورد پرونده تصمیم گیری می شه
    قبلا هم ای میل زده بودم بهم گفتن که پروسه شما حدود 14 ماه طول می کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط meka نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان فروم.
    از دوستانی که متاهل هستند و مرحله ی تحویل مدارک رو گذروند یه سوال داشتم
    1- آیا در روز مصاحبه شماره پرونده یا فایل نامبری از طرف سفارت برای پیگیری بعدی ارائه میشود.
    2- اصولا برای پیگیری یا اطلاع از آخرین وضعیت پرونده چه راهکاری وجود دارد
    3- برای اقدام جهت همسر بصورت آن لاین به چه شکل دو پرونده بهم مرتبط میشوند.
    با تشکر

شما نمیتونین پیگیری کنین تماس از طرف سفارته
    فایل نامبرتون همون کیس نامبر هستش که چیز خاصی نیست و پیگیری هم باهاش نمیشه کرد
    زنگ بزنین اداره مهاجرت 1 هقته تا 10 روز بعد از سفارت رفتنتون و کیس رو بگین ببینین رسیده یا نه. بعد مال همسر رو آنلاین اپلای کنین و ساعت 9 صبح روزهای دوشنبه تا 5 شنبه بدون وقت قبلی میتونن همسرتون برن سفارت و مدارک تکمیلی رو تحویل بدن و بایومتریک بشن.

ضمنا آقای OILAFAMILA هم پست های خوبی در مورد همسر گذاشته اند.
    مربوط شدن پرونده ها دست شما نیستو خودشون مربوط میکنند. منتها مال شما باید برسه اول.

پیروز باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drparisa نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من 2 دسامبر وقت مصاحبه دارم
    برای گواهی حساب موسسات مالی و اعتباری رو هم قبول میکنن؟
    ممنون میشم کسی اطلاعی داره جواب بده
    سلام
    من همین سوال رو با ایمیل از سفارت پرسیدم .اونا هم جواب دادن که نمیشه وفقط گواهی از بانک قابل قبوله.متن ارسالی اونها رو عینا کپی می کنم.
    Unfortunately not. The Statement should be on the letter head of a bank in English, stating when the account has been "opened and how much money there is in it.

Regards,

Junior Member

منظورم مدارک مربوط به رشته تحصیلی و شغلم (دندانپزشک)هست که باید اداره بهداشت دانمارک تایید کنه مدرکمو..که تایید کردند....اما نامه دیگری که باید بیاد که بگه دارن پرونده رو بررسی میکنن نیومده هنوز

Junior Member

خوشبختانه الان تو ایران چند نفری هستند که دانمارکی تدریس میکنن...تو تهران دو نفرو میشناسم که من و همسرم 14 جلسه تا حالا رفتیم وراضی بودیم.....اما خودتون هم باید همزمان با کلاس کار کنید .بهرحال زبان جدیدیه..از یکسری سایت دانمارکی هم میتونین برای بهبود listening استفاده کنین مثل رادیو دانمارک.......

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط drrezah نمایش پست ها
    منظورم مدارک مربوط به رشته تحصیلی و شغلم (دندانپزشک)هست که باید اداره بهداشت دانمارک تایید کنه مدرکمو..که تایید کردند....اما نامه دیگری که باید بیاد که بگه دارن پرونده رو بررسی میکنن نیومده هنوز
    دوست عزیز شاید سوالم یکمی عجیب باشه ولی میشه بگین شما از اینکه رشتتون توی لیست فدرال کانادا هستش خبر داشتین و برای دانمارک اقدام کردین؟ بیشتر برای این میپرسم که شاید نکته ای در دانمارک مد نظرتون بوده که دونستنش برای من و دوستان دیگه مفید باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام

ابتدا باید این فرم را بصورت آنلاین پرکنید و برای شروع این کار ساخت cade order و پرداخت هزینه 2030 کرون از طریق کردیت کارت ضروری می باشد. در ادامه پر کردن شما باید برخی مدارک را به صورت فایل PDF تبدیل کرده و upload کنید. این مدارک شامل گواهی تمکن مالی، ترجمه عقدنامه و شناسنامه و نیز تصویر کل پاسپورت می باشد. در تکمیل این فرم این قابلیت وجود داره تا شما در مرحله و یا زمان، عملیات انجام شده را ذخیر نمایید و بعدا با وارد نمودن user و password خودتون ادامه مراحل رو انجام بدین. من خودم در طول یک هفته این فرم رو تکمیل کردم. در پایان سایت مذکور به شما یک فایل pdf از فرم تکمیل شده ارائه میدهد که می توانید آنرا در سیستم خود ذخیره نمایید یا در صورت ورود مجدد با user و password خودتون، این فایل رو مشاهده و دریافت نمایید.

و اما، مدارک لازم برای نفر همراه که از همسر من دریافت شد:
    1-پرینت رنگی از سه صفحه اول فرم نهایی شده FA8 که در بالا اشاره شد.
    2- پرینت رسید case order ID پرداخت شده
    3- کپی رنگی از کل صفحات شناسنامه (در محل سفارت صفحات غیر مهر شده را به شما برمی گردانند)
    4- کپی رنگی صفحه اول شناسنامه
    5- 235 دلار پول نقد جهت بررسی پرونده که به شما رسید دریافت تقدیم می کنند.

شما در محل سفارت مراحل بیومتریک خود را انجام می دهید. این مراحل شامل اثر انگشت، امضای الکترونیک و گرفتن عکس شما می باشد. در پایان در صفحه پایانی پاسپورت (بخش داخلی جلد) مهری که دارای عنوان FA8 و زمان اقدام می باشد، درج می گردد....

موفق باشید
    علیرضا
    با سلام
    یه سوال در زمینه گواهی تمکن مالی برای همسر داشتم. در واقع میشه ازهمون گواهی حساب applicant اصلی (که به اندازه دو نفر موجودی داره) یک نسخه دیگه تهیه کنیم؟ یا باید این گواهی تمکن به اسم همسر باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

باسلام
    سابقه كاري من از پتروشيميه. آيا جز oil and gas هست يا كلا بيخيال بايد بشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)