نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    سلام
    تو فرانسه بورس برای مستر وجود نداره, ولی سال دوم مستر 6 ماه کارآموزی داره که حقوق ماهیانه بین 500 تا 1000 یورو داره, در مورد دکترا بدون بورس دانشگاه به هیچ وجه ثبت نام نمیکنه, بنظرم برای M2 (سال دوم مستر) پذیزش بگیر, در حین تحصیل دنبال بورس برای دکترا باش, تو فرانسه موسسات دولتی و غیردولتی زیادی هستن بورس بدن. فکر کار کردن هم نباش چون حجم درس و پایانامه اصلا وقتی کار کردن نمیونه.
    مرسی از پاسخ های بسیار خووبتون دوستان، فقط اگه به فکر کارکردن نباشم توو مقطع مستر، چه جوری خرج زندگیمو در بیارم؟ بعد این طور که من سرچ کردم هزینه دانشگاه های فرانسه که، در حد 200-300 یورو. درسته؟ که به نسبت انگلیس خیلی پایین تره.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyenejadebra نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ های بسیار خووبتون دوستان، فقط اگه به فکر کارکردن نباشم توو مقطع مستر، چه جوری خرج زندگیمو در بیارم؟ بعد این طور که من سرچ کردم هزینه دانشگاه های فرانسه که، در حد 200-300 یورو. درسته؟ که به نسبت انگلیس خیلی پایین تره.
    واللا راههای اصلی، استفاده از پس انداز و کمک خانواده است... دانشجوی سال دوم مستر که نیم نگاهی هم به دکترا داره نمی تونه آخر هفته ها رو کار کنه... به طور کلی شما در طول مسترتون با حقوق کارآموزی می تونید روی 2250 تا 6000 یورو در مجموع حساب کنید. ولی همسرتون اگه وقت آزاد دارند، می تونن با کارهای دانشجویی (بعد از این که دانشجو شدند... مثلاً برای زبان فرانسوی) حدود 10 ساعت در هفته (قانوناً 20 ساعت در هفته سقفشه) به تامین بخشی از مخارج و احیاناً مخارج تفریح شما کمک کنند
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)