صفحه 52 از 99 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط QUPHAS نمایش پست ها
    گرینه ی 1 چند تا مشکل داره!
    1) از نطر اخلاقی دزست نیست! اون دپارتمان روی شما برای چند سال حساب کرده و انتطار داره سال بعد توی کارای تحقیقاتی شون باشی!
    2) شما همون ترم اول که بری اونجا باید اپلای کنی واسه دانشگاه بعدی! و فکر نمیکنم تو این فرصت کار خفنی بکنی که رزومه رو قوی کنی!
    3) معمولاً جایی که میخواید اپلای کنید میگن ریکام از جایی که الان هستید باید داشته باشید که با توجه به نکته ی 1 نمیدونم چی میشه! شاید من بدبینم اما باید به این مسائل فکر کرد!

ممنون از راهنماییتون
    در مورد ، مورد اول قبلا یکم بحث شد و غیر متناسب با تاپیک تشخیص داده شد و پاک شد!

اما در مورد دوم باید درنظر بگیرید که در فاصله ی یکساله که در ایران هستیم و منتظر نتیجه پذیرش، منظورم بود.
    برای مورد 3 هم از همون ریکام های ارشد شاید بشه استفاده کرد (یعنی از صفر برای دکترا اپلای کنیم، ولی به صورت آپشنال بگیم الان مثلا 1-2 ترم هم هست داریم دکترا تو آمریکا میخونیم ، ویا شاید وقتی توی آمریکا باشیم بتونیم ارتباط مستقیم و بیشتری با اساتید برقرار کنیم، از موقعیت های خالی اطلاع پیدا کنیم، با دانشجوهای قدیمی در ارتباط باشیم و خلاصه به نظرم برخورد از نزدیک موثرتر باشه)
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

Junior Member

سلام
    میخواستم بپرسم الان که من دانشجو در ایرانم امکان مذاکره با استادا هست که انتقالی بگیرم؟ رشته من ریاضی کنترل بهینه هست و ازون جاییکه واقعا استادام خوب کار نمیکنن و سرشون شلوغ خواستم انتقالی بگیرم با استادی کار کنم که در ادامش برا دکترا کار کنم ولی هیچی راجب انتقالی اونم به دانشگاه های امریکا تمیدونم. میشه راهنمایی کنید؟

Junior Member

سلام من سر دو راهی بدی موندم. واسم یک offer از old dominion university اومده واسه مستر کامپیوتر که البته بدون فاند و سالی 19,000 تا میشه و از یک طرف دانشگاه قبلیم که Queen Mary باشه تو لندن هم احتمالا به من پذیرش میده چون first گرفتم لیسانسمو. این دانشگاه امریکا واقعا رتبه اش و سطحش پایینه نسبت به دانشگاه قبلیم. به نظر شما برم اینجا شانس دارم بعد از یک سال ترانسفر بشم به یک داشنگاه بهتر یا نه. چون شخصا مدرکی که از Old Dominion بگیرم فکر نکنم به هیچ دردم بخوره!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط girisha نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم الان که من دانشجو در ایرانم امکان مذاکره با استادا هست که انتقالی بگیرم؟ رشته من ریاضی کنترل بهینه هست و ازون جاییکه واقعا استادام خوب کار نمیکنن و سرشون شلوغ خواستم انتقالی بگیرم با استادی کار کنم که در ادامش برا دکترا کار کنم ولی هیچی راجب انتقالی اونم به دانشگاه های امریکا تمیدونم. میشه راهنمایی کنید؟
    شما باید از اول پذیرش بگیرید. انتقالی مستقیم از ایران به امریکا ممکن نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

سلام من مصاحبه ویزا را با i20 یه دانشگاه رفتم و تو کلیرنس هستم، حالا وقتی ویزام اومد میتونم به محظ ورود به امریکا به دانشگاه دیگه ای برم که آفر فاند داده و از اونجا برای ترنسفر اپلای کنم؟ یا حتما اول باید برم دانشگاه اولی و بعد از اونجا ترنسفر کنم به دانشگاه دومی؟

Junior Member

سلام به همه دوستان، خصوصاً با تجربه هایی مثل آقای Simon و Hisenberg. من یک سوأل از اساتید با تجربه سایت دارم: من هفته پیش ویزام درجا Approve شد. اما دوست ندارم در این دانشگاه بمونم و میخواهم Transfer کنم. اما موضوع اینه که اون یکی دانشگاه که دوست دارم برم، در I-20 آن نوشته، Petroleum engineering. حالا این کار شدنی هست، که من اونجا رفتم، Transfer کنم به دانشگاهی که در I-20 آن نوشته، Petroleum engineering، دوباره داستان نشه برای من؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_soltan نمایش پست ها
    سلام من سر دو راهی بدی موندم. واسم یک offer از old dominion university اومده واسه مستر کامپیوتر که البته بدون فاند و سالی 19,000 تا میشه و از یک طرف دانشگاه قبلیم که Queen Mary باشه تو لندن هم احتمالا به من پذیرش میده چون first گرفتم لیسانسمو. این دانشگاه امریکا واقعا رتبه اش و سطحش پایینه نسبت به دانشگاه قبلیم. به نظر شما برم اینجا شانس دارم بعد از یک سال ترانسفر بشم به یک داشنگاه بهتر یا نه. چون شخصا مدرکی که از Old Dominion بگیرم فکر نکنم به هیچ دردم بخوره!
    Without Funding, living in U.S is pretty much difficult. If you can afford living here, why dont you apply for a better university? If your background is not as good to be admitted for U.S, it is better to continue your educations in the same university that you are.
    good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

برای ایمیل زدن به اساتید در حالی که دانشجوی آمریکا هستیم، باید چه مواردی ذکر شود؟ ایا گفتن این که دانشجوی دکتری هستیم نکته منفی حساب می شه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014 نمایش پست ها
    برای ایمیل زدن به اساتید در حالی که دانشجوی آمریکا هستیم، باید چه مواردی ذکر شود؟ ایا گفتن این که دانشجوی دکتری هستیم نکته منفی حساب می شه؟
    I guess in this condition best option is to transfer. For this, you can mention that I am transferring to a new university and you can also mention you are a Ph.D student.
    But if you are going to apply separately, it is better not to mention that you are Ph.D student
    Good luck
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

سلام به همه دوستان، خصوصاً با تجربه هایی مثل آقای Simon و Hisenberg. من یک سوأل از اساتید با تجربه سایت دارم: من هفته پیش ویزام درجا Approve شد. اما دوست ندارم در این دانشگاه بمونم و میخواهم Transfer کنم. اما موضوع اینه که اون یکی دانشگاه که دوست دارم برم، در I-20 آن نوشته، Petroleum engineering. حالا این کار شدنی هست، که من اونجا رفتم، Transfer کنم به دانشگاهی که در I-20 آن نوشته، Petroleum engineering، دوباره داستان نشه برای من؟