نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 571

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به 15 سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    دوست من آیا قبلا با دانشگاه مکاتبه میکردید سریعا جواب شمارو میدادند؟ چون بسیار غیر منتطقی هست. باید حداقل بگند که مشکل چیه. اگر فاند دارید از استاد راهنماتون کمک بخواین.
    امین عزیز
    من به عنوان یک عمرانی اون 15 سوال رو گرفتم البته فکر کنم structural engineering یه جورایی به هوا فضا مربوط میشه

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    امین عزیز
    من به عنوان یک عمرانی اون 15 سوال رو گرفتم البته فکر کنم structural engineering یه جورایی به هوا فضا مربوط میشه
    آیا تحقیقات و مقاله هایی که شما داشتی موردی از TAL رو شامل میشود؟
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط djandaqi نمایش پست ها
    دوستان من ایمیل روزبه رو واسه رییس دپارتمان فرستادم اینو جواب داد:

As you are not funded by the department and not working on any projects, this question is not applicable to you. Question 15C is “THE SPONSOR SHOULD STATE EXPLICITLY…” The university is not sponsoring you.

به نظرتون این کافیه؟ دیگه نیازی به فرستادن نامه از طرف دانشگاه واسه سوال 15 نیست؟
    اره کافیه اگر میتونی بگو استاد همینا رو تو سر برگ دانشگاه بنویسه امضا کنه و اسکن کنه تا خیالت راحت بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)